Bna Online Araç Kiralama

Bna Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Bna firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Bna araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Bna firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Bna araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Bna Araç Kiralama Firası Hakkında

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Bna Rent a Car her daim müşteri görüşlerini ve kaliteli hizmeti ön planda tutmaktadır. Son model araçlarla hizmet verirken üstün hizmet kalitesi ve bütçe dostu fiyatlarıyla tercih edilen araç kiralama firmalarından biri olmaktadır. İzmir halkının ve İzmir’e seyahat edenlerin uğrak noktası olan Bna Rent a Car, her gün onlarca araç kiralama hizmeti sunarak büyük başarılar elde etmekte ve giderek daha çok tercih edilmektedir.


Bna Araç Kiralama Fiyatları

Bna ile kiralanan araçlar çeşitli etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Araçlar günlük kiralamalarda en az 24 saat, aylık kiralamalarda ise en az 30 gün olmak suretiyle kiralanabilirler. Araç kiralama fiyatları ise aracın kiralandığı güne göre değişmektedir. Bna ile kilometre sınırına takılmamanız önemli bir avantajdır.
Ekonomik ve orta sınıf araçlar; 2-3 günlük kiralamalarda günlük 130-170 Türk Lirası, 4-6 günlük kiralamalarda 140-155 Türk Lirası, 21-27 günlük kiralamalarda 110-140 Türk Lirası, son olarak 28 gün ve daha fazlası kiralamalarda 105-120 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Araçların marka ve modellerine göre gün sayısı arttıkça, araçların günlük fiyatları da değişmektedir.
Lüks ve üst sınıf araçlar; 2-3 günlük kiralamalarda 180-205 Türk Lirası arasında değişmekte, 28 gün ve daha fazla kiralamalarda bu fiyatlar 120-160 Türk Lirası aralığına kadar inmektedir.


Bna Araç Kiralama Koşulları

Bna Rent a Car’ın kaliteli araç kiralama hizmetinden yararlanmak için müşterilerin belirli koşullara uygun olması gerekmektedir.
Bna ile araç kiralama hizmetinden en az 24 saat süreyle yararlanılabilir. Aracın teslim saati geçtiğinde her ek saat için anlaşılan günlük ücretin 1/3’ü alınır. Gecikme 3 saati aştığı takdirde kasko ücreti dahil olmak üzere tam gün ücreti alınır. Aylık araç kiralama süresi ise en az 30 gün olarak belirlenmiş ve müşterilerin hizmetine sunulmuştur.
Kiralanan araçların teslim alındığı noktaya iade edilmesi gerekmektedir. Aracın teslim alındığı ofis dışında, herhangi bir şehirde bulunan ofise teslim edildiği durumlarda tek yön tarifesi uygulanmaktadır. Tek yön tarifesi Bna tarafınca belirlenmektedir.
Uluslararası havalimanları ve merkez ofiste gerçekleşen araç teslimatı ve araç bırakma işlemleri, mesai saatlerinin dışında dahi ücretsizdir. 24 saat hizmet veren havalimanlarında araç teslim alma ya da araç bırakma için hizmet bedeli alınmaz.
Araç kiralamak isteyen kişilerin sağlaması gereken en önemli şartlardan biri yaş ve ehliyet sınırıdır. Bna’nın araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin en az 22 yaşını tamamlamış olması gerekir. Buna ek olarak en az 2 yıllık, geçerli bir ehliyetlerinin bulunması da oldukça önemlidir. Bu sınır, lüks araç kiralamak isteyenler için ise en az 25 yaş olarak belirlenmiştir.
Aracın ilave sürücü tarafından kullanılabilmesi için kullanım yaşı ve ehliyeti sağlayan sürücülerin sözleşme kaydı yaptırması zorunludur. Kayıt yaptırmayan sürücülerin aracı kullandığı tespit edildiği takdirde sigortalar geçersiz sayılacaktır.
Bna Rent a Car’ın araç kiralama fiyatlarına KDV dahildir. Diğer ek ücretlerin tamamı aracı kiralayan müşterinin sorumluluğundadır. Bunlar; yakıt masrafları, köprü ve otoyol ücretleri, trafik cezaları, tek yön ücreti, bebek koltuğu gibi ek istekler olabilir.


Bna Ofisleri ve İletişim

Bna’nın Adnan Menderes Havalimanı’nda 2 tane, İzmir Gaziemir’de 1 tane olmak üzere toplamda 3 şubesi bulunur. Adnan Menderes Havalimanı’ndaki şubeler iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere ayrılır.  Bna Rent a Car’ın merkez ofisi ise İzmir Gaziemir’de bulunmaktadır.
 

Bna İletişim

Telefon: 0424 212 2 444
Telefon: 0424 233 0 262
E-Posta: info@bnaturizm.com
Website:

Adres:
Şehit İlhanlar Cad. No:16 ELAZIĞ/MERKEZ

Bna Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok