Atlas Oto Online Araç Kiralama

Atlas Oto Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
858
Şube Sayısı
10
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
2004
Firma Puanı
0 / 5

Atlas Oto Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Clio 5
  Halkalı
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.059,00 TL
 • Egea
  Halkalı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.079,00 TL
 • Taliant
  Halkalı
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  1.168,00 TL
 • Stonic
  Halkalı
  Stonic
  veya benzeri
  SmallSuv
  1.286,00 TL
 • Taliant
  Samsun Merkez
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  1.485,00 TL
 • Clio 5
  Samsun Merkez
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.485,00 TL
 • Egea
  Samsun Merkez
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.498,00 TL

Atlas Oto Araç Kiralama Firası Hakkında

Ascar günlük, haftalık kiralama gibi her türlü ihtiyaçta sizlere araç kiralamakta ve seyahatlerinizi en iyi şekilde geçirmeniz için bütçenize en uygun araçları hizmetinize sunmaktadır. Aile gezileri, iş gezisi, tek veya arkadaş gruplarıyla yapılan seyahatlerin hepsi için uygun oto kiralama hizmeti ile sizlere çeşitli araçlar sunan şirket, güleryüzlü çalışanıyla sizlere en iyisini vermek için çalışmaktadır.


Ascar Araç Kiralama Fiyatları

Ascar araç kiralama ile birçok avantaja da sahip olan müşteriler, aynı zamanda tasarruf da edebilmektedirler. Kurumsal kimlik taşıyan müşterilerimizin sözleşme imzalama avantajları vardır. Sözleşme birçok açıdan müşteriye fırsatlar sunmaktadır. Periyodik bakım masrafları, trafik sigorta işlemleri, 24 saat boyunca yardım hizmet olanağı, ikame araç tahsisi ve kaza, hırsızlık gibi olayların olması durumunda sözleşme ile koruma altına alınmış olursunuz.
Kurumsal kimlik taşıyan müşteriler, sözleşme ile sayılan bu tüm durumlarda yetkiyi bize vererek muaf olurlar. Hem tasarruf eder hem de seyahatin tadını çıkartırlar. Fiyatlamada süre çok önemlidir. Kurumsal kimlik taşıyan veya diğer müşterilerimiz, tek kişi veya grup da olabilir, süreye göre fiyatlandırılmaya tabi tutulurlar.
Günlük, haftalık ve aylık olarak aracın ne kadarlık zaman için kiralanacağı fiyatı belirleyen en önemli unsurdur. Ascar araç kiralama günlük 120-145 TL arasında bir fiyatlandırma yapmaktadır.
Lüks, ekonomik, orta sınıf araç gruplarından sizlere en uygun olanını, bütçenizi sarsmayacak şekilde, uygun fiyatlara kiralıyor, istediğiniz, ihtiyacınız olan aracı almanızı sağlıyoruz. Piyasa karşılaştırmasını web sitemizden yaparak araç fiyatlarımıza bakabilir, isterseniz başka sitelerden araç fiyatlarıyla kıyaslamanızı yaptıktan sonra aracınızı kiralayabilirsiniz.


Ascar Araç Kiralama Koşulları

Ascar araç kiralama koşullarında hangi araç alınırsa alınsın yüksek konfor tüm araçlarımızda mevcuttur. Şanlıurfa çok sıcak bir iklime sahiptir ve Ascar araç kiralama her türlü hava koşullarına uygun olarak bünyesindeki araçları hizmetinize sunmaktadır. Lüks, konforlu ve her tür havaya uygun tasarlanan araçlarla daha iyi bir seyahat geçirebilirsiniz.
Araç filomuzun içinde yer alan araçlarımızın komple olarak bakımları her müşteriden teslim alındıktan sonra periyodik olarak yapılmakta ardından kiralama için müşterilere dağıtılmaktadır.
Araç kiralamak için minimum 22 yaşında olmalısınız ve ehliyetinizi aldığınız tarihten itibaren en az 2 yıl geçmiş olması gerekmektedir. 2 yıldır ehliyeti olan ve araç kullanan kişiler Ascar firmasından araç kiralama hakkına sahiptirler.
Marka ve modellerden en çok tercih edilenler başta olmak üzere büyük ve geniş bir araç tedarik sistemimiz mevcuttur. Bütçenize uygun aracı online olarak sitemizden de seçebilir, fiyatlara bakarak kararınızı verebilirsiniz. Güvenle, uygun fiyata istediğiniz aracı Ascar ile gerçekleştirebilirsiniz.


Ascar Ofisleri ve İletişim

Ascar Rental, Esentepe Mahallesi, 292. Sokak, Ak Parti İl Binası Arkasında, H. Zeki İyigün Apartmanında giriş katında sizlere ofis ortamında da hizmet vermektedir. Online olarak siteden de araç kiralayabildiğiniz gibi ofise gelerek de araba kiralama olanağınız bulunmaktadır. Şanlıurfa’da yer alan merkez ofisimize tüm müşterilerimizi bekleriz.
 

Atlas Oto İletişim

Telefon: 0850 360 38 39
Telefon: 0850 360 14 74
E-Posta: [email protected]

Adres:
Cevizlidere Mahallesi Gökkuşağı Caddesi No:19/C Balgat / Çankaya

Atlas Oto Lokasyonları

Atlas Oto Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Atlas Oto firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Atlas Oto araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Atlas Oto araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Atlas Oto firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Atlas Oto araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Atlas Oto firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Atlas Oto araç kiralama firmasında Clio 5, Egea, Taliant, Stonic tür araçlar bulunur.

Atlas Oto Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok