AssistCarRental Online Araç Kiralama

AssistCarRental Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Fiat Egea
  Erzurum-Yakutiye
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  693,56 TL
 • Renault Clio
  Erzurum-Yakutiye
  Renault Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  693,56 TL
 • Fiat Egea
  Erzurum-Yakutiye
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  774,41 TL
 • Peugeot 301
  Erzurum-Yakutiye
  Peugeot 301
  veya benzeri
  Intermediate
  774,41 TL
 • Hyundai Accent Blue
  Erzurum-Yakutiye
  Hyundai Accent Blue
  veya benzeri
  Ekonomi
  804,19 TL
 • Kia Sportage
  Erzurum-Yakutiye
  Kia Sportage
  veya benzeri
  SUV
  1.096,72 TL

AssistCarRental Araç Kiralama Firası Hakkında

Assist günlük, haftalık olmak üzere veya aylık araç kiralama firması olarak hizmet vermektedir. Assist Car Rental, en uygun aracı seçmeniz için deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır. İsteyen müşterilere 12 ay ve üzeri de uzun dönem araç kiralamaları hizmeti verilmektedir. Ailenizle, tek başınıza, arkadaşlarınızla veya birkaç kişiyle seyahate çıkacak olanlar, iş gezisi için yolculuk yapanlar herkese uygun oto kiralama sistemimizden hemen yararlanabilirsiniz.


Assist Araç Kiralama Fiyatları

Assist araç kiralama fiyatlandırmasında en önemli husus arabayı kiralayacağınız süredir. Günlük, haftalık, aylık veya 12 ay üzerinde ne kadar zaman için araç kiralamayı düşünüyorsanız fiyatlama bu sistem üzerinden değerlendirilecektir. Ekonomik sınıf, orta sınıf, lüks sınıf, suv sınıf, minibüs araç gruplarından hangisini seçecekseniz fiyatlandırmada etkili olacaktır. Seyahat durumunuz ve kişi sayınıza göre size en uygun aracı kiralamaktayız, çalışanlarımız her konuda yardımcı olarak beğeneceğiniz aracı hizmetinize vermektedirler.
Kurumsal kiralama yapacaklar için sözleşme imkânımız vardır. İmzalanacak sözleşme sayesinde periyodik bakım masrafları, hırsızlık, kaza durumları, 24 saatlik yol yardım hizmeti, trafik sigortası, ikame araç tahsisi firmamız tarafından karşılanacaktır. Bu durumda kurumlar tasarruf edebilmektedirler.
Talep edilen bölgelerdeki anlık talepler doğrultusunda bir fiyat politikası belirlenir. Yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösteren bir fiyatlandırma sistemimiz mevcuttur.
Minimum gün için, bu şekilde kiralamak, aracınızı almak isterseniz en az 24 saatlik süre sınırımız vardır. En az 1 günlük ücret ödersiniz, alt sınırımız 24 saat yani 1 gün olmaktadır.


Assist Araç Kiralama Koşulları

Assist standartlara uygun bir markadır ve her zaman hizmetlerini arttırarak iş hayatına devam eden bir işletme olmuştur. Oto kiralama sektöründe yatırımlar yapan işletme, şube sayısını bu vesileyle arttırmayı ve şirketin büyümesini sağlamıştır. 24 çalışma ofisi, 110 çalışanı, 1200 araçlık filosu ile uluslararası ve ulusal anlamda çalışmalarına devam eden ve işletmesini genişleten bir firma olan Assist, birçok kalite belgesini almaya da hak kazanmıştır.
Başka birine ait kredi kartı ile kiralama yapılması yasaktır. Kredi kartı sahibi kimse ofise gelmesi şarttır. Tüm araçlarımızda OGS, HGS sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca kiralanan araçlarımızın yurtdışına çıkartılması yasaktır. Araç kiralandıysa ve hasar gördüyse, bu durumda sizin kiraladığınız araca eşdeğer bir oto en kısa zamanda hizmetinize sunulur. Uzun dönem için de oto kiralama yapabilirsiniz. Seyahatiniz için istediğiniz aracı size sunuyoruz, yolculuğun tadını çıkarmak size kalıyor.


Assist Ofisleri ve İletişim

Assist Otomotiv Turizm Sanayi Limited Şirketi, Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi, C Blok, Rezidans 44 C97 Bahçelievler İstanbul’da merkez ofisimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Rize, Milas – Bodrum, Muş, Mardin, Malatya, Kayseri, İzmir, Hatay, Isparta, Gaziantep, Eskişehir, Erzurum, Elazığ, Diyarbakır, Denizli, Dalaman, Bursa, Antalya, Artvin, Ankara, Amasya, Afyonkarahisar, Adana, İstanbul’da diğer şubelerimiz yer almakta, hizmet vermektedirler.
 

AssistCarRental İletişim

Telefon: 0212 603 65 20
E-Posta: info@assistcarrental.com
Website:

Adres:
Çobançeşme Mh. Sanayi Cd. Nish İstanbul C Blok Rezidans 44 C97 Bahçelievler/İsntabul

AssistCarRental Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok