Ascar Ascar Online Araç Kiralama

Ascar Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
58
Şube Sayısı
16
Genel Merkezi
Şanlıurfa
Kuruluş Tarihi
2015
Firma Puanı
0 / 5

Ascar Araç Kiralama Firası Hakkında

Ascar günlük, haftalık kiralama gibi her türlü ihtiyaçta sizlere araç kiralamakta ve seyahatlerinizi en iyi şekilde geçirmeniz için bütçenize en uygun araçları hizmetinize sunmaktadır. Aile gezileri, iş gezisi, tek veya arkadaş gruplarıyla yapılan seyahatlerin hepsi için uygun oto kiralama hizmeti ile sizlere çeşitli araçlar sunan şirket, güleryüzlü çalışanıyla sizlere en iyisini vermek için çalışmaktadır.


Ascar Araç Kiralama Fiyatları

Ascar araç kiralama ile birçok avantaja da sahip olan müşteriler, aynı zamanda tasarruf da edebilmektedirler. Kurumsal kimlik taşıyan müşterilerimizin sözleşme imzalama avantajları vardır. Sözleşme birçok açıdan müşteriye fırsatlar sunmaktadır. Periyodik bakım masrafları, trafik sigorta işlemleri, 24 saat boyunca yardım hizmet olanağı, ikame araç tahsisi ve kaza, hırsızlık gibi olayların olması durumunda sözleşme ile koruma altına alınmış olursunuz.
Kurumsal kimlik taşıyan müşteriler, sözleşme ile sayılan bu tüm durumlarda yetkiyi bize vererek muaf olurlar. Hem tasarruf eder hem de seyahatin tadını çıkartırlar. Fiyatlamada süre çok önemlidir. Kurumsal kimlik taşıyan veya diğer müşterilerimiz, tek kişi veya grup da olabilir, süreye göre fiyatlandırılmaya tabi tutulurlar.
Günlük, haftalık ve aylık olarak aracın ne kadarlık zaman için kiralanacağı fiyatı belirleyen en önemli unsurdur. Ascar araç kiralama günlük 120-145 TL arasında bir fiyatlandırma yapmaktadır.
Lüks, ekonomik, orta sınıf araç gruplarından sizlere en uygun olanını, bütçenizi sarsmayacak şekilde, uygun fiyatlara kiralıyor, istediğiniz, ihtiyacınız olan aracı almanızı sağlıyoruz. Piyasa karşılaştırmasını web sitemizden yaparak araç fiyatlarımıza bakabilir, isterseniz başka sitelerden araç fiyatlarıyla kıyaslamanızı yaptıktan sonra aracınızı kiralayabilirsiniz.


Ascar Araç Kiralama Koşulları

Ascar araç kiralama koşullarında hangi araç alınırsa alınsın yüksek konfor tüm araçlarımızda mevcuttur. Şanlıurfa çok sıcak bir iklime sahiptir ve Ascar araç kiralama her türlü hava koşullarına uygun olarak bünyesindeki araçları hizmetinize sunmaktadır. Lüks, konforlu ve her tür havaya uygun tasarlanan araçlarla daha iyi bir seyahat geçirebilirsiniz.
Araç filomuzun içinde yer alan araçlarımızın komple olarak bakımları her müşteriden teslim alındıktan sonra periyodik olarak yapılmakta ardından kiralama için müşterilere dağıtılmaktadır.
Araç kiralamak için minimum 22 yaşında olmalısınız ve ehliyetinizi aldığınız tarihten itibaren en az 2 yıl geçmiş olması gerekmektedir. 2 yıldır ehliyeti olan ve araç kullanan kişiler Ascar firmasından araç kiralama hakkına sahiptirler.
Marka ve modellerden en çok tercih edilenler başta olmak üzere büyük ve geniş bir araç tedarik sistemimiz mevcuttur. Bütçenize uygun aracı online olarak sitemizden de seçebilir, fiyatlara bakarak kararınızı verebilirsiniz. Güvenle, uygun fiyata istediğiniz aracı Ascar ile gerçekleştirebilirsiniz.


Ascar Ofisleri ve İletişim

Ascar Rental, Esentepe Mahallesi, 292. Sokak, Ak Parti İl Binası Arkasında, H. Zeki İyigün Apartmanında giriş katında sizlere ofis ortamında da hizmet vermektedir. Online olarak siteden de araç kiralayabildiğiniz gibi ofise gelerek de araba kiralama olanağınız bulunmaktadır. Şanlıurfa’da yer alan merkez ofisimize tüm müşterilerimizi bekleriz.
 

Ascar İletişim
Telefon: 0850 840 94 73
E-Posta: info@ascarrental.net

Adres:
ESENTEPE MH.292.SOK AKPARTİ İL BİNASI ARKASI H.ZEKİ İYİGÜN APT GİRİŞ KAT
Ascar Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Ascar firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Ascar araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Ascar araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Ascar firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Ascar araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Ascar firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Ascar Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok