Arya Online Araç Kiralama

Arya Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • i20
  Kayseri Erkilet Havalimanı
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  457,41 TL
 • Symbol
  Kayseri Erkilet Havalimanı
  Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  457,41 TL
 • i20
  Kayseri Erkilet Havalimanı
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  768,02 TL
 • Symbol
  Kayseri Erkilet Havalimanı
  Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  768,02 TL

Arya Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Arya firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Arya araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Arya firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Arya araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Arya araç kiralama firmasında i20, Symbol tür araçlar bulunur.

Arya Araç Kiralama Firası Hakkında

Arya müşterilerine her daim kaliteli araç kiralama hizmetiyle sistemli, ciddi ve kurallar doğrultusunda çalışan bir firma olmuştur. Merkezi Kayseri’de olan işletmenin çalışma hayatına başladığı andan itibaren her daim sistemli bir çalışma sistemi olmuştur. Arya’nın hedef ve ilkeleri arasında müşterisine ihtiyacına en uygun kaliteli aracı sunma ve talep edilen aracı kısa zamanda kiralama hizmeti vardır. Bu doğrultuda kaliteli hizmet vermeye de devam edecektir.


Arya Araç Kiralama Fiyatları

Arya araç kiralama fiyatlarında zaman unsuru en belirgin faktördür. Kiralanacak aracın ne kadarlık bir süre, gün, hafta için kiralanacağı fiyatın belirlenmesinde ilk sıradadır. Alış yerinin hangi Havalimanı olduğu bilgisi, kiralanacak aracın nereye teslim edileceği gibi bilgiler not edilerek, teslimat işlemi kurallara uygun bir şekilde müşteriye verilmektedir. Alış ve dönüş bilgileri fiyatı belirleyen unsurlardandır.
Minimum kiralama süresi de fiyat bilgisi için büyük önem taşır. 2 ya da 5 gün veya daha fazla da belirlenebilecek gün sayısının alt sınırı belirlenmelidir. Bu günlerin minimum sınırı fiyatın belirlenmesindeki bir diğer unsurdur ve ilk aşamada kararlaştırılması gereken bilgilerdendir.
Mesela Ankara Esenboğa Havalimanı adresi dönüş bilgisi olsun, Kayseri Şehir Merkezi ise aracın alındığı yer yani teslimatın yapıldığı alan kabul edelim. Bu durumda 2-5 gün minimum süre verildiğini düşünürsek tek yön ücret olarak 450 TL gibi bir miktarda ödeme yapılacağını belirtebiliriz.


Arya Araç Kiralama Koşulları

Arya araç kiralama şirketimizde Covid-19 sebebiyle dezenfekte edilen araçların temiz, uygun ve konforlu bir şekilde müşterilerimize verildiğini, her kullanım sonrasında iyice temizlenerek teslimatların gerçekleştiğini söyleyerek söze başlamalıyız. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz gönül rahatlığıyla seyahatlerinizi gerçekleştirmekte, konforlu bir şekilde yolculuklarınıza devam edebilmektesiniz.
21 yaş sınırıyla 2 yıl boyunca ehliyet kullanma politikasına göre hareket eden Arya Rent a Car, bu doğrultuda hizmet vermektedir. 21 yaşını doldurmuş herkes, iki yıl boyunca araba kullanmakta ise, minimum sınırın 2 yıl olması şarttır, başvuruda bulunabilmekte ve en uygun aracı seyahati için kiralayabilmektedir.
Araçların 24 saatlik yol yardımı imkanı, geniş kapsamlı sigortaları olduğunu ve dezenfekte olarak teslim edildiklerini belirtmeliyiz. Arya, şeffaf fiyat politikası ile diğer işletmelerden ayrılan bir özelliğe sahiptir. Arya Rent a Car, oto kiralama taleplerinde yoğunluk durumuyla da baş edebilecek alt yapıyı bünyesinde bulundurmaktadır.
Nevşehir Havalimanı oto kiralamanın en yoğun olduğu konumdur. Arya Rent a Car, Nevşehir Havalimanı araba kiralama taleplerinde yoğunlukla başa çıkacak güce, alt yapıya sahiptir ve bu nedenle her müşteriye yetişebilmekteyiz. Yoğun talebin üstesinden sistemli çalışmamız sayesinde başa çıkabilmekteyiz. Araba kiralayacaklar uçuş numaralarını ve iniş saatlerini bize belirtmelidirler, böylece uçaktan iner inmez hiç beklemenize gerek kalmadan kiraladığınız araca binebilecek, kuyruk bekleme derdiyle de uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.


Arya Ofisleri ve İletişim

Arya Rent A Car, Kayseri’de merkezi bulunan bir ofise sahiptir. Cevher Nesibe Mahallesi, İstasyon Caddesi, No: 59/A Kocasinan adresindeki merkez ofisinde herkesi beklemekte, güler yüzlü çalışanları ile kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir.
 

Arya İletişim

Telefon: 0850 441 33 33
Telefon: 0352 221 23 15
E-Posta: info@aryarentacar.com.tr
Website:

Adres:
Gevher Nesibe Mahallesi İstasyon Caddesi No: 59/A Kocasinan KAYSERİ

Arya Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok