Akustik Online Araç Kiralama

Akustik Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Akustik firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Akustik araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Akustik firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Akustik araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Akustik Araç Kiralama Firası Hakkında

Akustik her türlü müşteri ihtiyacına uygun araç temin etmektedir. Ailenizle gezmeniz, arkadaşlarınızla seyahat etmeniz durumunda ne kadar kalabalık olursanız olun her türlü araç kiralama hizmetimiz mevcuttur. İş gezisi amaçlı veya tek başınıza da yolculuk edebilirsiniz, bu durumlara uygun da araç kiralama servisimiz vardır. Dürüst ve güvenilir kimliği ile bugünlere gelen Akustik, başarılı organizasyonlar ile de kalitesini arttırmış ve bu sektörde ses getirmeyi başarmış bir işletmedir.


Akustik Araç Kiralama Fiyatları

Akustik araç kiralama fiyatları araçlara bağlı olarak farklılık gösterir. Süre, araç kiralama için oldukça önemli bir unsurdur. Akustik ayrıca yat kiralama servisi ile de ön plana çıkan bir şirkettir. Gulet, Yelkenli, Katamaran, Motoryat, kabin kiralama, günlük tur teknesi gibi çeşitlere ayrılan yat tiplerinden seçtiğiniz yat tipine göre farklı şekillerde ücretlendirilirsiniz. Yat sınıfı, kişi sayısı ve kalkış limanı gibi özellikler yat araç kiralama fiyatının belirleyicileridir.
Akustik fiyatlama konusunda öncelikle seyahat amacı ve kişi sayısı belirlenir. Ardından fiyatlama işlemleri yapılır. Sempozyum, kongre, konferans, seminer, kültür turları, bayi teşvik gezileri, iş amaçlı geziler gibi birçok seyahat amacından hangisinin yapıldığı ve kişi sayısı tam olarak belirlenir ve fiyatlama aşamasına geçilir. Kişi sayısı arttıkça kiralanacak araçta genişlik olarak artacak bu durumda fiyata yansıyacaktır.
Akustik birçok olanak ile tam ihtiyacınız olan seyahati sizlere sağlayan, sağlamakla görevli, sizi memnun etmek için çalışan bir firma olacaktır. Tüm projelerde, seyahat planlarınızda araç kiralamak için firmamızı seçebilirsiniz.


Akustik Araç Kiralama Koşulları

Akustik araç kiralama olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Akustik, Bodrum’da iş hayatına başlamıştır, seyahat hizmeti veren bir kuruluş olarak sektöre adım atan firma, günümüze kadar gelmiştir. Hizmet alanlarımızı sürekli genişletmekteyiz. Kapsamlı transfer hizmeti, yer gezileri, araç kiralama hizmetleriyle firmamız büyümektedir. Teknolojiyle uyum içinde her geçen gün biraz daha firmamız gelişmektedir.
Akustik araç kiralama koşullarımız arasında kiralayacağınız araç ile ilgili bazı önemli bilgilerin belirlenmesi gerekmektedir. Hangi aracı istediğiniz, düşündüğünüz bir araç olup olmadığı öncelikle sorulmaktadır. Kişi sayısına göre araç belirlenmektedir. Aracın teslim yeri, alınacağı yer belirlenmelidir. Alış ve teslim tarihleri, saatleri tam olarak yazılarak doğrulanmaktadır.
Seyahat amacının ne olduğu ve kişi sayısı çok önemlidir. Seminer, sempozyum, konferans, kongre, bayi teşvik gezileri, kültür turları, ürün lansmanı, iş amaçlı toplantılar gibi birçok seyahat amacı olabilmektedir. Bu temel seyahat bilgileri belirlendikten sonra en uygun araç sizin için seçilmekte ve kiralama işlemleri başlatılmaktadır.


Akustik Ofisleri ve İletişim

Akustik Bodrum merkezde ofisimiz olmaktadır ve diğer şube ofislerimizde mevcuttur. Bodrum merkez ofisimiz dışında Marina Bodrum’da, İzmir Gaziemir’de, Antalya merkezde de ofislerimiz vardır ve her zaman hizmete açıktır. Bodrum Muğla’da merkez ofisimiz yer almaktadır. Emin Anter Bulvarı, No: 66 adresindeki ofisimizden de bize ulaşabilirsiniz.
 

Akustik İletişim

Telefon: 444 08 48
Fax: 0252 316 46 04
E-Posta: destek@akustik.tc
Website:

Adres:
Emin Anter Bulvarı No:66 Bodrum - Muğla / Türkiye

Akustik Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok