Samos Star Feribot Bileti

-
29.01.2020

Samos Star Yunan Adaları Feribot Bilet Fiyatları

Seferhisar - Samos Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 25 29 35
Çocuk 15 19 25
Bebek (0-2) 5 19 10

Samos - Seferhisar Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 25 29 35
Çocuk 15 19 25
Bebek (0-2) 5 19 10

Samos Star Hakkında

İzmir’in şirin ilçesi Seferihisar’dan Yunanistan’ın bal cenneti Samos adasına feribot seferleri düzenleyen Samos Star her iki taraf için de iki kültürü bir araya getirecek seferler düzenliyor.

Hem tatil amaçlı hem de alışveriş için tercih edilen iki ada arasındaki trafiğin kalıcı bir şekilde düzenlenmesi için belirli günlerde Seferihisar - Samos feribot seferleri düzenlenmekte, ayrıca isteyen turistler için konaklamalı ya da günübirlik tatil paketleri hazırlanmaktadır. Samos Star, kapıda vize işlemlerinden konaklamaya kadar her detayı sizin için düzenliyor.


Samos Star Seferleri

En az 6 aylık pasaport sahibi olmayı gerektiren Samos turları için, kapıda vize uygulaması vardır. Kapıda vize için en az 5 gün öncesinden acenteye başvuru yapılması gerekmektedir. Seferihisar ve Samos arasında bulunan seferlerin düzenlenmesi genelde Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleridir. 

İki bölge arasında yaklaşık 2 saat süren bir feribot yolculuğu yapılmaktadır. Feribot hareket gün ve saati çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar Sığacık kalkış 08.00, Karlovasi kalkış 17.00'dir.


Günübirlik Samos Turları

Hafta sonu ve hafta içi düzenlenen günübirlik ve konaklamalı turlarda, Türkçe rehber eşliğinde bölgenin birçok yeri gezilebilir. Seferihisar - Samos feribot seferleri için yararlanabileceğiniz Samos Star ile birçok farklı organizasyon yaparak Samos Adası'nı gezebilirsiniz.


Samos Star İletişim Bilgileri

Samos Star http://www.samosstar.com/ adresinde interaktif olarak hizmet vermektedir. İzmir merkezli olan firmanın genel merkezi Alsancak’tır.
 
İletişim numaralarından ulaşabileceğiniz firmaya, Samos - Seferihisar feribot seferleri hakkında bilgi almak için ulaşabilirsiniz. Ayrıca kapıda vize hizmetinin detayları konusunda bilgi edinebilirsiniz.
İletişim Numaraları: 0232 463 97 63
Fax: 0232 463 86 93
Adres: Alsancak Talatpaşa Bulvarı, No:58 K:5 D:9 Konak – İzmir/Türkiye
 

Samos Star İletişim

Telefon: +90 232 463 97 63
Website:

Adres: Talatpaşa Bulvarı No:58 K:5 D:9
Alsancak, Konak İZMİR

Samos Star Firmasının Gittiği Rotalar

Seferhisar - Samos
Samos - Seferhisar