Samos Star Feribot Bileti

-
21.01.2019
Online İndirim Kuponu

Samos Star Hakkında

İzmir’in şirin ilçesi Seferihisar’dan Yunanistan’ın bal cenneti Samos adasına feribot seferleri düzenleyen Samos Star her iki taraf için de iki kültürü bir araya getirecek seferler düzenliyor.

Hem tatil amaçlı hem de alışveriş için tercih edilen iki ada arasındaki trafiğin kalıcı bir şekilde düzenlenmesi için belirli günlerde Seferihisar - Samos feribot seferleri düzenlenmekte, ayrıca isteyen turistler için konaklamalı ya da günübirlik tatil paketleri hazırlanmaktadır. Mavi yolculuk sevenler için tekne turları ve ada turları düzenleyen Samos Tur, kapıda vize işlemlerinden konaklamaya kadar her detayı sizin için düzenliyor.


Samos Star Seferleri

En az 6 aylık pasaport sahibi olmayı gerektiren Samos turları için, kapıda vize uygulaması vardır. Kapıda vize için en az 3 gün öncesinden acenteye başvuru yapılması gerekmektedir. Seferihisar ve Samos arasında bulunan seferlerin düzenlenmesi genelde Cuma, Cumartesi ve Pazar günleridir. Bu günler haricinde sefer düzenlenmemektedir.

İki bölge arasında yaklaşık 2 saat süren bir feribot yolculuğu yapılmaktadır. Belirlenen günlerde sabah 08:00’de ve akşam 18:00’de karşılıklı seferler düzenlenmektedir.


Günübirlik Samos Turları

Genelde hafta sonları düzenlenen günü birlik ve konaklamalı turlarda, Türkçe rehber eşliğinde bölgenin birçok yeri gezilebilir. Seferihisar - Samos feribot seferleri için yararlanabileceğiniz Samos Star tur ile birçok farklı organizasyon yaparak adaları gezebilirsiniz.


Samos Star Yat Turları

Samos star ile feribot seferleri dışında, yat turları da yapabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yoğun talep olan günlerde gruplara özel tur düzenleyen firmayla görüşerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yaz sezonunda hafta sonları hareketli olan feribot seferleri, genelde sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. İsterseniz yat turu, isterseniz günü birlik seferler için bölgeye ulaşabilirsiniz.


Samos Star İletişim Bilgileri

Samos Star http://www.samosstar.com/ adresinde interaktif olarak hizmet vermektedir. İzmir merkezli olan firmanın genel merkezi Alsancak’tır.
 
İletişim numaralarından ulaşabileceğiniz firmaya, Samos - Seferihisar feribot seferleri hakkında ya da yat turları hakkında bilgi almak için ulaşabilirsiniz. Ayrıca kapıda vize hizmetinin detayları konusunda bilgi edinebilirsiniz.
İletişim Numaraları: 0232 463 97 63
Fax: 0232 463 86 93
Adres: Alsancak Talatpaşa Bulvarı, No:58 K:6 D:10 Konak – İzmir/Türkiye
 

Samos Star İletişim

Telefon: +90 232 463 97 63
Website: www.samosstar.com

Adres:
Talatpaşa Bulvarı No:58 K:6 D:10
Alsancak, Konak İZMİR