Barel Travel Feribot Bileti

-
08.02.2023

Barel Travel Yunan Adaları Feribot Bilet Fiyatları

Kuşadası - Samos Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 629,3 TL 730,8 TL 954,1 TL
Çocuk 426,3 TL 527,8 TL 751,1 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL 0 TL

Samos - Kuşadası Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 629,3 TL 730,8 TL 954,1 TL
Çocuk 426,3 TL 527,8 TL 751,1 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL 0 TL

Barel Travel Feribot Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Barel Travel feribot firması Kuşadası, Samos iskelelerine gitmektedir.
Barel Travel feribot biletini, feribot menüsünden bilet alırken seçebilirsiniz.
Genellikle tüm feribotlarda kantin hizmeti verilmektedir.
Barel Travel feribot biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek isterseniz, müşteri hizmetlerimizden ya da online olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Barel Travel Hakkında

Uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteren Barel Travel, hızlı Samos feribotu hizmeti ile Kuşadası merkezli olarak feribot seferleri düzenlemektedir. Ayrıca yaz sezonunda da Patmos seferlerini ek olarak düzenleyen firma, kişi ve gruplara özel yat turları düzenleyerek birçok Yunan adasını aynı anda görme imkanı sunmaktadır.

Kültür turları ve otel rezervasyonları ile günü birlik ya da konaklamalı turlar düzenleyen firma, sirtaki gecelerinden özel organizasyonlara kadar her konuda planlama yaparak yararlanabileceğiniz bir şirkettir.


Barel Seyahat Seferleri

Barel seyahat ile Kuşadası ve Samos arasında mekik dokuyabilir, günü birlik turlarla eğlenceli bir gün yaşayabilirsiniz. Bunun için kapıda vize uygulamasından yararlanarak planladığınız tarihten 36 saat önce acenteye başvuru yapmanız uygun olur. Seyahat için yararlanılacak olan birçok uygulama, size özel planlanmakta birlikte, her gün belirli saatlerde karşılıklı feribot seferleri düzenlenmektedir.


Günübirlik Samos Turları

Genelde hafta sonları düzenlenen günü birlik ve konaklamalı turlarda, Türkçe rehber eşliğinde bölgenin birçok yeri gezilebilir. Kuşadası-Samos-Patnos feribot seferleri ile aynı gün içinde adaları gezip geri dönebilirsiniz. Hızlı feribot seferleri ile kısa sürede ulaşabileceğiniz Yunan adaları size değişik bir tatil deneyimi sunmaktadır. Firmadan her konuda bilgi alabilir, rezervasyon yaptırıp size özel yat turları düzenlemelerini talep edebilirsiniz. Özel organizasyonlar için de birçok bilgi ve detaydan haber alabilirsiniz.


Samos Yat Turları

Samos ve diğer adaları gezebileceğiniz birçok yat turu organize edilerek, memnun kalacağınız bir sonuca ulaşabilirsiniz. Gezmeyi sevenler için birçok turun organize edileceği seçeneklerden yararlanmanız mümkün olacaktır. Kuşadası Samos seferlerine ek olarak düzenlenen Patmos seferleri de düzenlenmektedir.


Barel Seyahat İletişim Bilgileri

Barel Seyahat resmi sitesi http://hizlisamosferibotu.com sitesidir. Bu siteden birçok tur bilgisine ulaşabilir, online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yurtiçi ve yurt dışı otel rezervasyonları turlar ve feribot seferleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Firmaya ulaşabileceğiniz iletişim numaraları aşağıdaki numaralardır.

İletişim Numaraları: 0256 61 444 63
Fax: 0256 61 441 21
Adres: Kadınlar Denizi Caddesi, Bayülgen Sitesi No:38 Kuşadası Aydın
Mail adresi: info@bareltravel.com - info@hizlisamosferibotu.com
 

Barel Travel Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Barel Travel İletişim

Telefon: +90 256 61 444 63
E-Posta: info@bareltravel.com
Website:

Adres: Dağ Mah. M.Esat Bozkurt Cad. No:1/C Kuşadası

Barel Travel Firmasının Gittiği Rotalar

Kuşadası - Samos
Samos - Kuşadası