Svaziland Uçak Bileti Satın Al

Svaziland Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Mbabane

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Swaziland Lilangeni

Telefon kodu

268

Başkent

Mbabane

Şehirler

Svaziland Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Svaziland arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Matsapha Intl havalimanı Svaziland uçuşlarında kullanılır.
Svaziland Uçak Bileti

Svaziland Hakkında

Kısaca: büyük şeyler küçük paketler içinde gelir. Svaziland’ın büyüleyici krallığı ufacıktır ama her ziyaretçi için sunduğu muazzam yapılacaklar listesi ile övünür. Cazip yabani hayatı izleme? Yapıldı. Rafting ve dağ bisikleti gibi adrenalin yükselten aktiviteler? Yapıldı. Halen uygulanan kutlama ve seremoniler ile canlı ve renkli yerel kültür? Deneyimlendi. Bununla beraber harikulade yürüyüş yolları, baş döndürücü dağ ve yayla manzarası, çeşitli konaklama seçenekleri ve mükemmel yüksek kalitede el sanatları bulunmaktadır.

Güney Afrika’nın aksine, Svaziland şu biraz-yavaşla-burası-Afrika hissine tutunmayı başarmıştır ve bu yüzden popülarite kazanmaktadır. Her şey küçük ve güzel kalıyor ve ortam dikkat çekecek derecede rahat. Mozambik, KwaZulu-Natal, Kruger Ulusal Parkı’na giderken buraya uçuş ziyareti yapmaktansa ülkenin hakkını vermek için en azından bir hafta burada kalmayı düşünün. Eğer kış aylarında bir ziyaret planlıyoranız, Afrika’nın en büyük kültürel etkinliklerinden biri olan Umhlanga festivaline denk getirmeye çalışın. 

Svaziland Yönüne Uçan Havayolları