St. Vincent Uçak Bileti Satın Al

St. Vincent Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/St_Vincent

TRANSLATOR

Dil

İspanyolca

Para birimi

East Caribbean Dollar

Telefon kodu

1784

Başkent

Kingstown

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile St. Vincent arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Bequila Apt, Canouan Island, Mustique Island, Palm Island, Saint Vincent, Union Island havalimanı St. Vincent uçuşlarında kullanılır.
St. Vincent Uçak Bileti

Saint Vincent Hakkında

Saint Vincent, Karayip bölgesinde yer alan bir ada ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin coğrafi yapısı oldukça dikkat çekicidir. Kuzey kısımdan güneye doğru uzanan engebeli sıra dağlar bulunur. Volkanik bir yapıya sahip olan ada da en yükseği kuzeyde kesimde bulunan Soufriere volkanıdır. Ülkenin ekonomik durumuna göz attığımız da ise en yüksek gelirim tarımdan sağlandığı görülür. Tarımsal faaliyetlerin başında muz üretimi bulunmaktadır. Tarım dışında hizmet sektörü konusunda da pek çok iş gücü bulunmaktadır. Ülke turizm konusunda da ülkeye büyük bir getiri sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında pek çok turisti misafir ettikleri görülür. Ülke de Karayip Korsanları filminin çekilmesi ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Özellikle turizm sektöründeki artış filmin çekiminden sonra artmıştır.

St. Vincent Yönüne Uçan Havayolları