St Petersburg Krasnodar Uçak Bileti

St Petersburg - Krasnodar Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Krasnodar Yerel Saat 15:35
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1750 KM

St Petersburg - Krasnodar Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz St Petersburg - Krasnodar Uçak Biletleri

St Petersburg - Krasnodar Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve St Petersburg - Krasnodar Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

ST Peterburg Hakkında

ST Peterburg, kültürel alanda gelişmiş bir şehir olmakta ve zarif ince binaları ile bilinmektedir. Rusya’nın ikinci büyük şehri olmasının yanında Baltık deniz kıyısında bulunan 42 ada üzerinde bir yerleşim merkezi olmaktadır. Şehrin kuruluş amacı Avrupa’ya kapı açmak olmakta ve bu amaç üzerinden Rus Çarlığına uzun süre başkentlik yapmıştır. Beş milyonun üzerinde nüfusu ile şehirde Avrupa havası bulunmakta ve kuruluş amacını gerçekleştirmiş olmaktadır. Mimarisinde kullanılan bazı seçenekler ile Kuzey’in Venedik’i olarak ta anılan şehir, dünyanın en büyük müzelerinden biri olan Hermitage müzesi ile turistlerinde ilgi odağı olmaktadır. Kış günleri oldukça kısa olmakta ve özellikle bazı temmuz, haziran dönemlerinde iki hafta boyunca güneşin hiç batmadığı olmaktadır. Beyaz geceler olarak adlandırılan bu zaman dilimleri de oldukça farklı bir yaşayış tarzı ortaya koymaktadır.

Krasnodar Hakkında

Krasnodar, Rusya’nın güneyinde bulunan Krasnodar Krayı’nın idari merkezidir. Yaklaşık 1 milyon nüfusa sahip bu şehir 339 kilometrekare alana kurulmuştur. Bu şehir, Kuban’ın coğrafi ve tarihi alanının merkezi olan Kuzey Kafkasya ve Güney Federal Bölgesi’nin önemli kültürel ve ekonomik merkezidir. Elverişli bir coğrafi ve ekonomik konuma sahiptir. Gıda maddeleri, araçlar, tütün ürünleri, gübreler, plastik maddeler, kimyasal ürünler dahil birçok endüstride oldukça gelişmiştir.

Şehir; 45.paralelde, Kuzey Kutbu ile ekvatorun tam ortasında yer almasıyla ilginç bir konumdadır. Bu enlem ‘’yaşam çizgi çizgisi’’ olarak bilinir ve burada iklim koşullarının yaşamak için en uygun şekilde olduğunu inanılır. Bahar ayları şehri gezmek için en uygun zamanlardır. Yürümesi eğlenceli pitoresk sokakları ve meydanları, parkları, tarihi eserleri, geleneksel yemekleri ile hoş zaman geçireceğiniz bu şehre gelmek istiyorsanız bilet.com sitemizden Krasnodar uçak bileti için en uygun teklifleri inceleyebilirsiniz.

Krasnodar’da Gezilecek Yerler

Şehrin en çok turist çeken bölgelerini inceleyip nereye gideceğinizi önceden belirleyebilirsiniz. Bu şehirde müzeler, kiliseler, parklar ve zaman daha birçok zaman geçirilecek yer bulunuyor. Başlıca yerleri sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.
Krasnaya Caddesi: Restoranlar, mağazalar, sinema salonları ve anıtları ile kentin ana caddesidir. Burada yürürken sokak sanatçılarının performanslarıyla eğlenceli dakikalar yaşayabilir, hediyelik eşyaları satın alabilirsiniz. Şehri keşfetmek için güzel bir başlangıç noktasıdır.
Kovalenko Sanat Müzesi: 20. Yüzyılın başlarından kalan sergi galerisiyle, Kuzey Kafkasya’da en eski müzedir. Yaklaşık 13 bin esere ev sahipliği yapan müzede; heykeller, tablolar, sanat ve zanaat araçları bulunuyor.
Retro Arabalar Müzesi: Eski model araba sevdalılarını oldukça mutlu edecek bu müzede mükemmel korunan benzersiz arabalar görebilirsiniz.
Kisses Köprüsü: Kuban Nehri’nin üzerinde küçük bir asma köprü olan yapı sevgililer, aşık çiftler için oldukça popüler bir noktadır.
Krasnodar Şehir Bahçesi: Kentin en eski tarihi ve doğal anıtları, pitoresk sokakları, yürüyüş alanları, güzel çiçekleri ve çeşmeleriyle etkileyici bir peyzaja sahiptir. Parkta 600 yıldır korunan dört meşe ağacını görebilir, doğanın tadını çıkarabilirsiniz.
Aziz Catherina Katedrali: Bu katedral, kraliyet treninin kaza yapmasından 1 yıl sonra, imparatorluk aile bireylerinin mucizevi şekilde hayatta kalmasıyla inşa edilmiştir. Yekaterinodar ve Kuban piskoposluğunun ana kilisesidir.
Sunny Island Park: Şehirdeki en büyük dinlenme alanlarından olan bu park, dinozor heykelleri görebileceğiniz bir hayvanat bahçesi bulundurur ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

Krasnodar Uçak Bileti Fiyatları

Her tarihte en uygun fiyatta bileti bulabileceğiniz sitemizde sizler için çok sayıda teklif bulunuyor. Siz de bu tekliflerden yararlanmak istiyor, Krasnador uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemize hemen göz atabilirsiniz. Çok sayıda firmadan sınırlı sayıdaki cazip tekliflerle satışa sunulan biletlerimizden satın almak, seyahat etmek istediğiniz tarihteki Krasnodar uçak seferleri için bilet.com sitemize bakabilirsiniz.

Krasnodar, Kuzey Kafkasya'da Rusya Federasyonuna bağlı olan bir şehirdir. Kuban Irmağı’nın kuzey kıyısında yer alan 715.400 kişilik bir nüfusa sahip olan bir şehirdir. Şehir içinde karasal iklim hâkimdir. Bu yüzden yaz ayları sıcak kış ayları ise oldukça soğuk geçmektedir. Kentin genelini Kazak Rusları oluştursa da kent içinde Adıge, Hemşinliler, Kürtler, Ahıska Türkleri, Ukraynalı ve Tatarlar da yaşam sürdürmektedir. Şehir pek çok kültürel alanı içinde barındırmaktadır. Bu yüzden şehir yıl içinde pek çok turisti ağırlamaktadır. Red Street, Monument to Catherine the Great, The Solnechny Ostrov Park, Safari Park, Sculpture Walking Dogs, Monument Cossacks writing a letter to the Turkish Sultan gezilecek eşsiz yerler arasında yerini almaktadır.

Petersburg Hakkinda

Petersburg, Rusya’nın ikinci Dünya’nın ise dördüncü büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Moskova’nın kuzeybatısında yerini alan bu şehir oldukça zarif binaları içinde barındırmaktadır. Kültürel açıdan bakıldığında kendini geliştirmiş olduğu gözlerden kaçmayacak ayrıntılar arasındadır. Şehrin Baltık Denizi kıyısından bulunan Neva nehri üzerindeki 42 ada üzerine inşa edildiği bilinir. Moskova’nın aksine şehir içinde beş milyona yakın Avrupalı insan yaşadığı açıklanmıştır. Hatta bu şehrin Avrupa’ya Açılan bir kapı olduğu da söylenmektedir. Fyodor Mihayloviç Dostoyevski'nin romanları Suç ve Ceza, Ezilenler ve Beyaz Geceler adlı romanlarının bu şehirde geçtiği de bilinir. Şehrin yaşam alanı içerisinde pek çok küçük şehir ve kırsal alan bulunmaktadır. Bu şehirde yaz ayları oldukça kısa kış ayları ise uzun geçmektedir. Kış aylarında yüksek oranda kar görülür ve karın kalınlığı 24 cm olarak hesaplanmıştır. Turistik yerlerinde en çok yeni evli çiftlerin güvercin uçurup şampanya patlattıkları Donanma Parkı içinde bulunana Petro heykelini ziyaret ettikleri görülür.

St Petersburg - Krasnodar Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

St Petersburg - Krasnodar arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
St Petersburg - Krasnodar arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1750 KM kadardır.
St Petersburg ve Krasnodar arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
St Petersburg - Krasnodar arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Pobeda Airlines, Jsc Nordavia firmalarıdır.
St Petersburg - Krasnodar arasında Pashkovsky, Pulkovo, Rzhevka havalimanları kullanılmaktadır.

Krasnodar Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  10°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  14°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  12°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  13°C

Haritada Krasnodar