Male - Kaadedhdhoo Uçak Bileti

Male - Kaadedhdhoo Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kaadedhdhoo Yerel Saat 20:19
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 410 KM

Hızlı Erişim

Male - Kaadedhdhoo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Male Hakkında

Male, Hint okyanusunda bulunan bir ada olmakta ve Maldivler Cumhuriyetinin de başkenti olmaktadır. Ülkede ticaretin merkezi olarak gösterilen şehir, 2004 yılında meydana gelen tusunami ile büyük zarar görmüştür. Şehrin üçte ikisi sular altında kalmış olmaktadır. Maldivler 1200 adadan oluşmakta ve yaşanan bu afet sonrasında şehirdeki nüfus yoğunluğu dünyanın en kalabalık mekânı haline gelmiştir. Eşsiz doğası ile bilinen şehir beyaz kumlu tertemiz sahilleri ile de tatilcilerin en gözde mekânları arasında yer alır. Gezilip görülecek yerleri arasında bulunan Cuma Camii yapımında yontma mercanlar kullanılmış olmakta ve Unesco dünya mirası içerisinde bulunmaktadır. Bunun yanında cumhuriyet meydanı, İslam merkezi, Sultan parka ve ulusal müze, Hulhumale adası gibi mekânlarda görülmeye değer alanlardır.

Male - Kaadedhdhoo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Male - Kaadedhdhoo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Male - Kaadedhdhoo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 410 KM kadardır.
Male ve Kaadedhdhoo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Male - Kaadedhdhoo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Island Aviation Services firmalarıdır.
Male - Kaadedhdhoo arasında Kaadedhdhoo, Male Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Kaadedhdhoo

Male Havalimanları

Kaadedhdhoo Havalimanları