Kuzey Kore Uçak Bileti Satın Al

Kuzey Kore Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Pyongyang

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

North Korean Won

Telefon kodu

850

Başkent

Pyongyang

Kuzey Kore Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Kuzey Kore arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Samjiyon, Sondok, Sunan, Wonson havalimanı Kuzey Kore uçuşlarında kullanılır.
Kuzey Kore Uçak Bileti

Kuzey Kore Hakkında

Açıkça dünya üzerinde Kuzey Kore gibi başka hiçbir yer yoktur. Üçüncü mirasla geçen hükümdarının yönetiminde olan bu ismen komünist devlet bütün beklentilere karşı geldi ve Sovyet İmparatorluğu’nun çöküşünden beri çeyrek yüzyıl boyunca hayatta kaldı. İnternet ve 21. yüzyılın çoğunun bilinmediği ve günlük hayatın bütün hallerini ihlal eden herkesi kapsayan kişilik mezhebinin gölgesinde milyonların yaşadığı dünyanın en izole ulusunu ziyaret etmek için şansınız var.

Çok az insan Kuzey Kore’yi ziyaret etmenin mümkün olduğunu farketmiştir ve aslında gerekli yapılması gereken uzlaşmalar önemlidir. Durmadan iki kamu görevlisi rehber tarafından eşlik edileceksiniz ve tarihin tek taraflı söylentilerini duyacaksınız. Bunu kabul edemeyenler hiç gelmese de olur – ancak bunu kabul edebilecekler sarsıcı bir dünyaya giden büyüleyici bir yolculuğa çıkabiliyor olacaklar. 

Kuzey Kore Yönüne Uçan Havayolları