Kopenhag Tallinn Uçak Bileti

Kopenhag - Tallinn Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Tallinn Yerel Saat 13:58
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 830 KM

Kopenhag - Tallinn Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Kopenhag - Tallinn Uçak Biletleri

Kopenhag - Tallinn Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Kopenhag - Tallinn Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Kopenhag Hakkında

Kopenhag, tüccar limanı anlamında kullanılan ismi ile ekonomisi tarif edilmekte ve Danimarka’nın başkenti olmaktadır. Ülkenin resmi dili Danca olmakta, şehir merkezinde bulunan üç adet göl, farklı bir ambiyans oluşturmaktadır. Merkezde bulunan ana yolu yay caddesi de takip etmektedir. Şehir trafiğe kapalı caddeleri ile bilinmesinin yanında dünyaca ünlü şefleri hizmetler verdiği restourantları ile de uğrak merkezi haline gelmiştir. Ülke içerisinde refah seviyesi en yüksek olan şehirlerden biri olmakta ve bir adalar şehri olarak, merkez içerisinde sık sık kanallar görebilmek mümkün olmaktadır. Gezilecek yerler arasında ilk sırayı ise Nyhan kanalı almaktadır. Bunların yanında Stroget Sokağı, Amelienborg sarayı, Küçük denizkızı heykeli, Opera binası da gezilip görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Tallinn Hakkında

Tallinn, bir liman kenti olmakta ve Estonya’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Şehir üç ana bölümü ayrılmaktadır. Bunlardan ilki Katedral tepesi olmakta ve Estonya meclisinin bulunduğu alan olmaktadır. İkinci bölüm ise Eski kasaba olarak adlandırılmaktadır. Sıradan halkın yaşadığı alan olmaktadır. Bunun yanında üçüncü bölüm ise kırsal alanda ise çiftçiler yaşamaktadır. Kentin tarihi bölümü Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Eğitim alanında sanat, müzik, savunma akademilerine sahip olan şehir içerisinde enstitülüler de bulunmaktadır. Deniz ulaşımında İsveç, Rusya, Almanya gibi bir çok ülkeye feribot seferleri ile ulaşılmaktadır. Şehir içerisinde bulunan en büyük göl Ülemiste olmakta ve bu göl şehrin içme suyu için de kullanılmaktadır.

Kopenhag - Tallinn Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kopenhag - Tallinn arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kopenhag - Tallinn arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 830 KM kadardır.
Kopenhag ve Tallinn arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kopenhag - Tallinn arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Baltic, Cityjet, Aegean Airlines, Scandinavian Airlines, Icelandair firmalarıdır.
Kopenhag - Tallinn arasında Kastrup, Roskilde, Tallin City Hall Heliport, Pirita Harbor, Lennart Meri havalimanları kullanılmaktadır.

Tallinn Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  2°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  5°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  5°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  4°C

Haritada Tallinn