Curitiba Rio De Janeiro Uçak Bileti

Curitiba - Rio De Janeiro Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Rio De Janeiro Yerel Saat 09:19
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 670 KM

Curitiba - Rio De Janeiro Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Curitiba - Rio De Janeiro Uçak Biletleri

Curitiba - Rio De Janeiro Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Curitiba - Rio De Janeiro Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Rio De Janeiro Hakkinda

Rio De Janeiro, Brezilya ülkesinin sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Brezilya’nın en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Brezilya genelinde ekvatoral iklim hâkim olsa da Rio şehrinde tropikal bir iklim görülmektedir. Bu açıdan bakıldığında bizleri kavurucu bir sıcaklık beklemektedir. En yüksek sıcaklık değerlerine bakıldığında bizleri 43,2 derece karşılamaktadır. 2012 yılında Dünya Gençlik kongresine ev sahipliği yapan bu şehir pek çok kültürel alanda faaliyet göstermektedir. 2016 Yaz Olimpiyatlarının da yapılacağı olan bu şehir adını dünya üzerinde daha fazla duyurmayı başarmıştır. Kentin simgelerinden biri olarak Kurtarıcı İsa heykeli karşımıza çıkmaktadır.  Bunun yanı sıra şehir içinde Maracanã Stadyumu bulunmaktadır. Bu stadyumda da pek çok maçı izleme imkânına sahipsinizdir.

Curitiba - Rio De Janeiro Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Curitiba - Rio De Janeiro arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Curitiba - Rio De Janeiro arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 670 KM kadardır.
Curitiba ve Rio De Janeiro arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Curitiba - Rio De Janeiro arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Tam Linhas Aereas, Gol Linhas Aereas, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Lan Airlines firmalarıdır.
Curitiba - Rio De Janeiro arasında Bacacheri, Afonso Pena, Rio De Janeiro Intl, Santos Dumont havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Rio De Janeiro