Atina - Milos Uçak Bileti

Atina - Milos Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Milos Yerel Saat 10:25
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 150 KM
Milos Hızlı Erişim

Atina Milos Seferli Firmalar

Atina Hakkinda

Atina, 4 milyonda nüfusu ile Yunanistan’ın en kalabalık şehri olmaktadır. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan bu şehir, antik çağlara ait kültürel mirasının yanında günümüzde oldukça modern bir yapıya sahip olmaktadır. Kentin adı eski Yunan mitolojisindeki Atena tanrısından gelmektedir. Eski dönemlerde Avrupa’nın ilk modern kenti olan Atina, günümüzde de çok önemli kültürel ve ticari bir merkez olmaktadır. Akropolis, şehrin en yüksek tepesi olmakta ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde şehrin tacı görünümünü almaktadır. Dianysos tiyatrosu, Erekhtheion tapınağı, Syntagma meydanı, Ermou caddesi, Akrapolis Müzesi gezilebilecek en önemli yerleri arasındadır.  Etrafı tepelerle çevrili olan bu şehir, eski Yunan medeniyetinin merkezi olarak Avrupa tarihinin en önemli medeniyetleri arasında yer alır.
Atina - Milos Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Atina - Milos arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Atina - Milos arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 150 KM kadardır.
Atina ve Milos arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Atina - Milos arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde OLYMPIC AIR, Aegean Airlines, Sky Express firmalarıdır.
Atina - Milos arasında Athens Int E Venizelos, Hellinikon, Milos havalimanları kullanılmaktadır.
Milos Hava Durumu
 • açık
  Paz
  açık
  24°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  24°C
 • açık
  Sal
  açık
  25°C
 • açık
  Çar
  açık
  25°C
 • açık
  Per
  açık
  25°C
Haritada Milos
Milos Havalimanları
Milos Araç Kiralama Konumları