Zonguldak Westa Life

Adres

MithatPaşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No: 67  Westa Life A.V.M Kat: 3  ZONGULDAK info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Zonguldak Westa Life Sinema Salonu

            En günce filmleri, dünya ile aynı anda izleyebileceğiniz Zonguldak Westa Life sinema salonu ileri teknoloji ile donatılmış bir sinemadır. En önemli özelliği ülkemizin en büyük perdeli sinema salonuna sahip olmasıdır. Zonguldaklılara keyifli sinema seyirleri sunan merkez sinemadan keyif alanların tercih ettiği bir mekandır.
 

 Zonguldak Westa Life Sinema Hakkında Bilgi

 
            Özel Dolby Atmos Ses Sistemi ile donatılan Westa Life, çift kişilik koltukları ile rahat ve farklı fuaye tasarıma sahiptir. Kaliteli ses sistemi ve yüksek çözünürlükteki projeksiyon sistemi ile sinemaya bambaşka bir boyut kazandırılmıştır. Ev rahatlığında film keyfi için Zonguldaklıların yeni mekânıdır. Vizyondaki en iyi ve en yeni filmleri Cinemapink’te bulabilirsiniz. 18 bin m1 kiralanabilir alana sahip Westa Life, 5 katlı modern mimarisi ile göz dolduruyor. IMAX özelliğine sahip 6 sinema salonu sinema keyfi için Zonguldak Westa Life sinema bileti alarak bu eğlenceye dâhil olabilirsiniz.
 

 Zonguldak Westa Life Sinema Solunun Yer Aldığı Alışveriş Merkezi

 
            Şehrin merkezinde bulunan Zonguldak Westa Life sinema salonu alışveriş beklentilerinin karşılandığı bir mekan olmaktadır. Westa Life alışveriş ve konut merkezini birleştiren ilk proje olarak tüm olanakları bünyesinde birleştirmiş durumdadır. Yaşam alanları içinde kalan AVM sayesinde masanızdaki bardağa uzanır gibi dilediğiniz alışveriş merkezine ulaşma imkânı sunuyor. Alışveriş merkezi oldukça renkli bir alan olmakta ve pek çok ihtiyacın karşılandığı bir konsept sunmaktadır.
 
            Alışveriş merkezi içinde çocuklar içinde bir dolu eğlence bulunuyor. Parti odaları, karaoke, playstation, akülü arabalar, kum oyun alanları, emanet sistemi, similasyon sistemi de çocuklar için sunulan eğlenceler arasında yer alıyor. Alışveriş merkezinde zaman zaman etkinliklerde yapılıyor. Özellikle çocuk külünün her cumartesi Pazar etkinlikleri olmaktadır. Henüz kurulalı bir yıl olmasına karşın şehrin en aktif merkezlerinden biri olan westa life, misafirlerine sosyal aktivitesi bol bir yaşam alanı sunuyor.
 

 Zonguldak Westa Life Sinema Salonuna Nasıl Ulaşılır?

 
            Saat 10:00 22:00 saatlerin arasında açık olan alışveriş merkezi şehrin merkezinde olması itibari ile de oldukça kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Zonguldak’ın Ankara çıkışanda yer alan AVM, ulusal ve uluslararası pek çok markayı bünyesinde toplamıştır.