Taksim Demirören ist.

Adres

İstiklal cad. No: 50  Demirören istiklal Kat: 3  İSTANBUL212 249 36 92 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Taksim Demirören İstanbul Sinema Salonu

            Vizyondaki filmleri güncel olarak takip edebileceğiniz bir mekan olan Taksim Demirören İst. sinema pink, sizlere konforlu ortamda sinema keyfi sunuyor. İstanbul'un en işlek ve merkezi bölgesi olan Taksim'de Demirören AVM içerisinde yer alan bu sinema salonu, hem ulaşım hem de salonun sahip olduğu teknik özellikler yönüyle özellikle tercih edilmektedir.
 

  Kusursuz Teknik Özellikler

 
             Film izleme keyfi, ancak tam donanımlı bir sinema salonunda yaşanır. Sizlere bu konuda kusursuz hizmet veren Taksim Demirören İst. sinema salonu sinema teknolojilerinin geldiği son yenilikleri takip eden ve sürekli olarak kendisini yenileyen bir salondur. Bu teknoloji sayesinde film keyfini gerçekçi görsellik ve en yüksek ses kalitesi ile izlemeniz sağlanmaktadır. 4K görüntü sistemini içeren bu sinema salonu aynı zamanda 3 boyutlu ses deneyimiyle de desteklenmektedir. Tüm bu özellikler, filmlerin çağımız teknolojisinin geldiği en son nokta ile izlenmesine imkan tanımaktadır.
 

  Vizyondaki En Yeni Filmler

 
             Sinema meraklıları, Taksim Demirören İst. sinema bileti satın alarak, vizyondaki en yeni filmleri izleme fırsatı yakalayabilirler. Bu sinema, vizyona yeni giren filmlerin Türkiye'deki ilk yayınlandığı sinema salonlarından biridir. Bu sayede tüm dünyada heyecanla beklenen filmleri yayınladıkları ilk andan itibaren izleme şansına sahip olmak sağlanmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde yapılan sinema filmlerinin de sıcağı sıcağına takip edilebilmesi, Demirören Cinema Pink avantajları sayesinde oldukça kolaydır.
 

  Merkezi Bir Konumda Ulaşım Kolaylığı

 
             Taksim, İstanbul'un kalbinin attığı bir bölgedir. Dolayısıyla İstanbul'un her yerinden birçok ulaşım imkanı bu bölgeye sağlanmaktadır. Demirören AVM içinde yer alan Taksim Demirören Cinema Pink, bu ulaşım kolaylığı göz önüne alınarak günün her vaktinde çok sayıda kimsenin sinema için tercih ettiği bir salondur. Buraya ulaşabilmek için en hızlı yıl yol, Taksim metrosunu kullanmaktır. Ayrıca İstanbul'un her bölgesinden Taksim'e düzenlenen otobüs seferleri de günün geç saatlerine kadar hizmet vermektedir. Böylelikle gece matinelerinde yayınlanan filmleri de izleyebilmek kolay bir hal almaktadır. Bunun dışında bu sinema salonuna ulaşmak için Beyoğlu'nun ünlü tramvayı da kullanılabilir. Tramvay yolunun hemen üzerinde bulunan Demirören AVM'ye bu sayede de basitçe ulaşmak mümkün olabilir.
 
 
Daha Fazla Göster