Mecidiyeköy Profilo

Adres

Cemal Sahir Cad. No:33 Profilo AVM Mecidiyeköy İSTANBUL 212 212 56 12 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Mecidiyeköy Profilo AVM Sinema Salonu

            Elit bir sinema salonunda dilediğiniz zaman süper film zamanlarını geçirebilirsiniz. Mecidiyeköy Profilo alışveriş merkezinde bulunan Cinema Pink, kendisini tercih edenlerin beğenisini kazanmak için tasarlandı. Mükemmel bir salonda, dört dörtlük film izlemeye dair gereken her şeyi de sunmanın gururunu yaşamaktadır. Özel bir tasarım elinden çıkmış deri detaylı koltuklarında konforu bulabilirsiniz. Ferah bir salon olmasında rol oynayan havalandırma sistemiyle de her mevsim rahatlığı yakalayabilirsiniz. Seyircinin maksimum takdirini alacak şekilde dizayn edilen salonlarda vizyon filmlerine erişmenin keyfi sürülüyor.
 

 Türkiye'nin Yoğun Merkezi; Profilo AVM

 
            Mecidiyeköy'de bulunan Profilo AVM, toplam 209 mağazasıyla alışverişin tadını çıkarmanızı sağlıyor. En ünlü gelinlik markaların 24 tanesini beyaz cadde olarak tanımladıkları alan da bir arada bulunabiliyor. Karaoke yapabileceğiniz bir kulüp, bowling ve farklı eğlence seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Mecidiyeköy Profilo sinema bölümü de sevdiklerinizle güzel anlar geçirmeye eşlik ediyor. 7 tane olan salonuyla her daim film izleyebilmenin kapılarını açıyor. Üstelik dünyada vizyona girmiş filmleri aynı anda izleme garantisini de veriyor.
 

 20 Yıllık Uğrak Mekan Olmayı Sürdürüyor

 
            1998 yılında açılan ve o günden bu zamana kadar yoğun ilgisini koruyan AVM, yenilikleriyle gençleri de cezp etmeyi başarıyor. Enerji dolu etkinlikler, çok özek kampanyaları ve müşterilerini mutlu kılan ayrıcalıklarıyla Mecidiyeköy Profilo sinema salonu lider pozisyonunu koruyor. Metro ile pek çok noktadan ulaşımının kolay olması ve bir çok otobüsün güzergahının da buradan geçmesi sıklıkla gidilecek yer olma özelliğini de sağlıyor. Sizde soğuk kış günlerinde pişman olmayacağınız sinema zamanlarını böylesine güzel yaşam merkezinde geçirebilirsiniz.
 

 Profilo AVM CinemaPink Bilet Alımı

 
            Gösterimde olan filmler için biletler gişelerinden hemen temin edilebiliyor. Aynı zamanda firmanın resmi sitesi üzerinden de Mecidiyeköy Profilo sinema bileti alınabiliyor. Rezerve ettirdiğiniz biletleri saatinden belirli bir zaman öncesine kadar alma şansı da tanınıyor. Sabah saat 10' da açılan alışveriş merkezinde akşam 22' kadar film izlenebiliyor. Canınız her isteyip, boş vakitlerinizi değerlendirmek istediğiniz de ziyaret edebilirsiniz. Basit ulaşım ve maksimum rahatlık için bundan böyle tercih listenizde yer verebilir ve doğru karar aldığınızı görebilirsiniz.