Levent Sapphire

Adres

Eski Büyükdere Cad. Sapphire AVM No:1/1 - İSTANBUL 212 268 84 00 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Levent Sapphire Sinema Salonu

             Vizyona yeni giren filmleri anında takip edeceğiniz ve mükemmel konforlu bir sinema salonunda en heyecanlı film atmosferini sizlere sunan Cinema Pink Levent Sapphire sinema salonu, birçok yönden sağladığı avantajlarla özellikle tercih edilmektedir. Bu sinema salonunda teknolojik donanımdan, salon içerisindeki rahatlığa, ulaşım kolaylığına kadar her şey sizlere özel tasarlanmıştır.
 

  Üstün Görüntü Ve Ses Sistemi

 
             Bir film ne kadar usta bir kurguya, başarılı oyuncu kadrosuna ve mükemmel görsel efektlere sahip olursa olsun, bu filmin izlendiği ortamda gereken donanım yoksa, filmin bahsedilen bu özelliklerinin hiçbirini hissetmek mümkün değildir. Sizlere en kaliteli sinema deneyimini sunan Cinema Pink, Levent Sapphire sinema salonunda sinema teknolojisinde kullanılan son yenilikler mevcut bulunmaktadır. Buna göre 3 boyutlu ses deneyimi olarak tanımlanan Dolby Atmos ve 4K görüntü düzeni sayesinde filmleri izlerken kendinizi adeta o heyecanlı ortamın içerisinde hissedebilirsiniz.
 

  Vizyondaki En Yeni Filmler

 
             Sinema meraklıları, yeni çekilecek filmleri vizyona girmeden aylar öncesinden takip etmeye başlar. Bu filmleri, tüm dünya ile eş zamanlı izleyebilmek bir ayrıcalıktır. Sizlere her konuda üstün hizmet kalitesi sunan Cinema Pink Levent Sapphire sinema salonunda vizyona giren filmleri sıcağı sıcağına takip etme imkanınız bulunmaktadır.. Bu filmler, hem dünyada en çok izlenilen yabancı yapımlar hem de ülkemizin usta yönetmenleri ve oyuncularının çalışmalarından doğan yerli yapım filmlerdir. Hafta içi ve hafta sonunda, gün içerisinde birçok sinema seansı olarak yayınlanan bu filmleri ilk izleyenlerden biri olabilirsiniz.
 

  Konforlu bir Atmosferde İhtiyaç Duyacağınız Her Şey

 
             İstanbul'da hizmet veren kaliteli alışveriş merkezlerinden bir tanesi olan Levent Sapphire, birçok renkli mağazası, yiyecek ve içecek servisi yapan işletmeleri ile her gün birçok kişinin uğrak mekanıdır. Bu imkanlara sahip olarak satın alacağınız bir Cinema Pink Levent Sapphire sinema bileti size yalnızca muhteşem bir sinema deneyimi yaşatmakla kalmayacaktır. Bu ortamda film sırasında ya da öncesi ve aralarda ihtiyaç duyacağınız yiyecek ve içecek çeşitlerini de bulmanız mümkün. Ayrıca Levent metrosuna çok yakın bir lokasyonda bulunan bu sinema salonuna, dilediğiniz her an kolaylıkla ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster