İnegöl AVM

Adres

Osmaniye mah. Altay Cad. No: 32 İnegöl Avm. B / 1 blok  İnegöl - BURSA 224 715 96 50 - info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

İnegöl AVM Sinema Salonu

            Kış aylarının gelmesiyle film seyretmeye olan ilgi giderek artmaktadır. Konforlu ve yüksek tasarım standardına sahip bir salon bulmak ise işin en önemli püf noktasıdır. Eskişehir ve Bursa ana yolu üzerinde İnegöl'ün hemen girişinde yer alan AVM, sizlere hayal ettiğinizi sunmakta ideal bir seçenektir. Alışveriş merkezinin ikinci katında bulunan Cinema Pink, tam 7 adet salonuyla hizmet vermektedir. 4 adet bilet gişesi, geniş ürün yelpazeli kafeterya bölümü ve bekleme alanıyla da ayrıcalığını konuşturmaktadır. AVM içerisinde tam 80 adet mağaza, yiyecek ve eğlence alanları da söz konusudur. Hem keyifli bir vakit geçirmek hem de vizyona giren filmleri seyretmeye dair İnegöl Avm sinema kuşkusuz bir numaralı şık olacaktır.
 

 Sinema Salonlarının Özellikleri Hakkında Bilgiler

 
            Tek başına ya da ailenizle birlikte gidebileceğiniz bir salon mimarisiyle karşılaşacaksınız. Salon içerisinde tüm koltukların dev ekranı net bir şekilde görebilmek adına dizayn edildiğini söylemeliyiz. Aynı zamanda tekli ve ik kişilik koltuk seçimlerinden birisini yapabilirsiniz. Salonda bulunan oturma alanlarının oldukça geniş ve deri kumaştan olduğunu ifade edebiliriz. Koltukların yanında mısır cipsi, içecek ya da aldığınız diğer gıdaları koyabileceğiniz bir yer de mevcut. Aynı zamanda boyun ve baş bölümünün rahatlığına dair de ekstra bir mindere sahip olacağınızı dile getirebiliriz. Geniş aralıklı oturma mesafesi, güçlü ses kombinasyonu ve yeni nesil ekranla İnegöl Avm sinema salonu mükemmel zamanların ortak mekanı olmaktadır.
 

 Mükemmel Sinema Anları İçin Benzersiz Yer

 
            Sevdiklerinizle birlikte harika bir sosyal zamanı sinema seyrederek geçirmek istiyorsanız, baştan sona müşteri memnuniyeti için dizayn edilmiş salonlardan birisine giriş yapabilirsiniz. Vizyonda bulunan en yeni filmleri büyük bir mutlulukla izlemenin tadını da doyasıya çıkarabilirsiniz.
 

 Hızlı Bilet Almak da Asla Zor Değil

 
            Vizyondaki sinemalar için saatlerine göre bilet alabilir ya da telefon üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bilet alım esnasında salonun oturma krokisini gösteren ekranlardan nerede oturmak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Böylece keyif dolu ve zamanın su gibi akıp gittiği bir anıya tanıklık edebilirsiniz. İnegöl Avm sinema bileti için hemen şimdi gerekli adımları atın ve harika filmleri seyretmenin adımını atın.