Forum Kapadokya

Adres

Bahçelievler mah. Mustafa Parmaksız cad. No: 56  Forum A.V.M Kat: 2  NEVŞEHİR 384 212 30 05 - info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Forum Kapadokya Sinema Salonu

            Sinema filmi severler ve vizyondaki her çıkan filmi takip edenler için Kapadokya içerisinde yer alan Forum Kapadokya sinema salonları oldukça başarılı hizmetler vermektedir. Vizyon filmlerini herkesten önce izleyebilmek ve keyifli bir sinema salonu kullanımı için Kapadokya içerisindeki Forum Alışveriş Merkezi'ni ziyaret edilebilir. Modern tasarımlarının yanında ses ve görüntü sistemi açısından müşterilerini oldukça memnun edecek bir kalitede olduğunu söylemek mümkündür.
 

Forum Kapadokya Sinema Salonları Hakkında

 
            Her yıl yoğun bir şekilde ziyaretçileri tarafından rağbet gören Forum Kapadokya sinema salonu hem tasarım hem de kullanım açısından çok başarılıdır. Bünyesinde Sinema Pink ile çalışan Forum Kapadokya, modern tasarımlar sunan bu birimin sinema salonlarını kendi bünyesine dahil etmiştir. Türkiye içerisinde prestijli sinema salonları ile dikkat çekmekte olan Cinema Pink, kullandığı modern mobilyalar ve kaliteli ses ve görüntü sistemleri sayesinde adeta sinema keyfine yeni bir soluk kazandırmıştır. Bu anlamda sinema severler mutlaka Forum Kapadokya içerisinde bulunan Sinema Pink ayrıcalığını denemelidir.
 
Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi Olanakları
 
            İçerisinde Cinema Pink gibi prestijli sinema salonlarını bulunduran Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi diğer olanaklarıyla da dikkat çekmektedir. Birbirinden ünlü ve başarılı markaların mağazalarını bulunduran Forum Kapadokya, bununla birlikte kamuya ait birçok alanda da hizmet vermektedir. Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi içerisinde tüm ziyaretçiler ihtiyaçlarını karşılayabilecek birimleri bulabilirler. Eğlence alanları ve yemek alanları gibi tüm temel ihtiyaçlara yönelik birimlere rastlamak da mümkün olacaktır. Çocuklara özel oyun alanları da tasarlanmıştır.
 

Forum Kapadokya Sinema Salonlarına Ulaşım

 
            Nevşehir ilinin Kapadokya ilçesinde yer alan Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi'ne ulaşmak oldukça kolaydır. Özellikle sinemaya gidecek olanlar için Forum Kapadokya sinema bileti satışları internet sitesinden de yapılmaktadır. Bu nedenle biletleri önceden alıp daha kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bahçelievler Mahallesi içerisinde ve Mustafa Parmaksız Caddesi üzerinde yer alan Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi'nin ikinci katına gelindiğinde Cinema Pink salonlarına ulaşmak mümkün olacaktır. Eşsiz bir sinema deneyimi ve daha fazlası için yolu Kapadokya'ya düşenler mutlaka Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi'ni ziyaret etmelidir. Sinema konusunda en iyisini arayanlar çok memnun kalacaktır.