Forum Ankara Outlet

Adres

Yozgat Yolu Bulvarı Forum AVM. No: 99 Ovacık - Etlik - ANKARA 312 578 00 22 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Forum Ankara Outlet Sinema Salonu

            Türkiye'de sinema keyfini oldukça kaliteli bir şekilde yaşayabilmek için çok uygun sinema salonları bulunmaktadır. Bu konuda Forum Ankara Outlet sinema alt yapısı ile başarılı bir hizmet vermektedir. Alışveriş merkezi içerisinde yer alan Sinema Pink salonları Türkiye'de en prestijli sinema hizmetlerini sunması ile meşhurdur. Özgün ve modern tasarımı ile dikkat çeken Cinema Pink, aynı zamanda konforlu sinema salonları ve kaliteli ses ve görüntü teknikleri açısından ödüller almaktadır. Türkiye'deki Sinema Pink salonlarını hızla artıran bu markanın sinema salonlarına ulaşmak isteyen bireyler, Forum Ankara Outlet alışveriş merkezini ziyaret edebilirler.
 

Forum Ankara Cinema Pink Hakkında

 
            Teknik alt yapısı ve tasarımı ile Türkiye'nin en iyi sinema salonlarını sunan Forum Ankara Sinema Pink, ilgilileri için oldukça keyifli bir sinema hizmeti sunmaktadır. Eşsiz sinema deneyimi içerisinde vizyondaki en popüler filmlere rastlamak mümkün olacaktır. Konforlu ve şık tasarımlı sinema koltukları ile birlikte geniş ekranlar, filmlerin de büyük bir keyifle izlenmesini sağlar. Bununla birlikte kusursuz havalandırma sistemi ve ses konusundaki hizmetleri de oldukça başarılıdır. Keyifli bir sinema deneyimi yaşamak için rezervasyon yaptırılarak biletler önceden satın alınabilir.
 

Forum Ankara Alışveriş Merkezi

 
            İçerisinde Cinema Pink'in yer aldığı Forum Ankara Outlet alışveriş merkezi oldukça geniş imkanlara sahip bir birimdir. Yoğun bir şekilde rağbet gören Forum Ankara Outlet sinema salonu seçnekleri haricinde, farklı birçok markanın mağazasına ulaşmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda ortak kullanım alanları, yemek ve diğer hizmetleriyle yüksek kalitede bir alışveriş merkezi kullanımı sağlar. Ziyaretçiler Sinema Pink kullanımı hariç farklı ihtiyaçları için de Forum Ankara Outlet alışveriş merkezini rahatlıkla tercih edebilirler.
 

Forum Ankara Cinema Pink'e Nasıl Gidilir?

 
            Ankara içerisinde Yozgat Yolu bulvarı üzerinden Forum Alışveriş Merkezi'ne ulaşmak mümkün olacaktır. Ankara ilinin Etlik ilçesinde yer alan Forum Ankara Outlet Sinema Pink, kara yolu üzerinden hem özel araç hem de toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı sağlar. Sinema deneyimini unutulmaz bir şekilde yaşamak isteyenler Forum Ankara Outlet sinema bileti işlemlerini önceden hallederek daha rahat bir şekilde alışveriş merkezine ulaşabilirler.