29 Nisan saat 19:00 itibari ile şehirler arası seyahatler izne tabi olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiler Akmerkez

Adres

Nispetiye Cad. Akmerkez Ticaret Merkezi E3 Blok Kat 1 Etiler - İSTANBUL212 282 05 05 - info@cinemapink.com

Bu Sinemada Oynayan Filmler

 • Altın Eldiven

  Altın Eldiven
 • Büyük Macera

  Büyük Macera
 • İhtiyar Adam ve Silah

  İhtiyar Adam ve Silah
 • Hayvan Mezarlığı

  Hayvan Mezarlığı
 • DUMBO

  DUMBO
 • Shazam! 6 Güç

  Shazam! 6 Güç
 • Loro

  Loro
 • Deli ve Dahi

  Deli ve Dahi
 • Herkes Biliyor

  Herkes Biliyor

Etiler Akmerkez Sinema Salonu

             İstanbul'un en gözde ve seçkin mekanlarından biri olan Etiler Akmerkez'de hizmet sunan Cinema Pink, sizlere sinema keyfinin en profesyonel deneyimini sunuyor. Bu mekan, üstün nitelikleriyle, yüksek kaliteli ve donanımlı bir sinema salonunda, sezonun en iyi ve yeni filmlerini izlemek isteyenlerin yılın her zamanında ve günün her vaktinde kolaylıkla ziyaret ettiği bir sinema salonudur.
 

 Son Teknoloji İle Sinema Keyfi

 
             Günümüzde sinema izlemenin keyfini yükseltmek adına konu hakkında birçok teknoloji geliştirildi. Bu teknolojilerin en başarılı biçimde kullanıldığı etiler akmerkez sinema Pink, tüm bu özellikleriyle "Dünyanın en iyi sineması" ödülüne layık görülmüştür. Dünyanın birçok elit sinema salonunda kullanılan 4K görüntü sistemi, ülkemizde ilk kez bu sinema salonunda hayata geçirilmiştir. Aynı zamanda 3 boyutlu ses deneyimine sahip olan bu sinema salonunda 36 surround speaker ve 2 surround teknolojileri kullanılmaktadır. Bu özellikler, izlenilen filmlerin büyük bir görsel şölen ve sesler yönünden gerçekliğe sahip olmasını sağlamaktadır.
 

 Rahat Ve Ferah Ortam

 
             Sinema salonları kapalı alanlar olduğu için, izleyiciler bu ortamların yeterli genişlikte, ferah ve konforlu olmasına önem verirler. Sizlere en üstün performans ile hizmet sunmakta olan Cinema Pink etiler akmerkez sinema salonu özel tasarıma sahip olan deri koltuklarla donatılmıştır. Bu koltuklar, film izleme esnasında izleyicilerin en rahat biçimde oturmaları için tasarlanmıştır. Sinema salonu içerisinde güçlü bir havalandırma sistemi bulunmaktadır. Akmerkez Cinema Pink, sahip olduğu tüm bu konforu ve donanımı ile 2015 yılında The International Cinema Technology Association (I.C.T.A.) tarafından "Yılın Yeni Sineması" olarak seçilmiştir.
 

  Film Keyfinizi Arttıracak Unsurlar

 
             Etiler Akmerkez, İstanbul'un en geniş çaplı alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır. Bu alışveriş merkezi içerisinde yiyecek ve içecek hizmeti sunan birçok işletme bulunmaktadır. Bu sayede filmden önce veya film aralarında tercih edebileceğiniz yiyecek ve içecek seçenekleri oldukça fazladır. Bununla birlikte İstanbul'un en merkezi konumunda bulunan bu mekana, hemen her yerden kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Böylelikle, geç saatlerdeki sinema seansları için de etiler akmerkez sinema bileti alarak, kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sinema salonunda farklı saatlerde yayınlanan seanslar bulunmaktadır.