Bolu Cadde AVM

Adres

Tabaklar Mah. İzzet Baysal Cad. No:19 - BOLU 374 222 77 99 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Bolu Cadde AVM Sinema Bileti

            Şehrin en kaliteli yaşam ve aktivite merkezi olan cadde AVM, mükemmel anları sevdiklerinizle geçirmek için tasarlanmıştır. Giyim ve tekstil mağazaları, ayakkabı markaları, yerel ve dünya lezzetlerini sunan yemek alanı, eğlenmenin en keyifli olanını keşfedeceğiniz seçenekleri ve yeni vizyona giren filmleri izleyebileceğiniz harika donanıma sahip salonlarıyla süper bir vakte tanıklık edebilirsiniz. Yenilenen sinema salonlarında kendinizi filmim içerisinde hissetmek zor olmayacaktır. Süper ötesi konforlu koltukları, temiz ve hijyen alanı, bir ya da iki kişinin oturabileceği özel deri koltukları sizleri beklemektedir.
 

 Sinema Salonunda Gerçek Biz İzleme Keyfi

 
            Bir film seyretmeye dair en önemli beklenti kendinizi evinizde hissetmekle ölçülebilir. Bunun için her detay düşünülmüştür. Dört mevsim normal sıcaklık değerlerinde salonlarda hava sistemleri beğeninizi kazanacaktır. Bunun yanı sıra filmin gösterildiği ekranın en ileri teknolojik özelliklere sahip olduğunu da görüntü kalitesiyle ispatlamaktadır. Seyircinin tüm dikkatini sağlayacak ses sistemleri de Bolu Cadde Avm sinema salonlarının en büyük avantajlarından birisi olmaktadır. Arkanıza yaslanarak, dilediğiniz filmi keyifle izleyeceğiniz tek seçenek burasıdır.
 

 Gün Boyu Gösterimde Olan Filmlerden Seçim Yapabilirsiniz

 
            Yerli ve yabancı her kategoride vizyon filmlerini sinema girişinde görebilirsiniz. Aynı zamanda gelecek programda hangi filmin geleceğinden de haberdar olabilirsiniz. Cadde üzerinde olan ve şehrin muhtelif köşeleri de dahil her noktasından rahatlıkla ulaşabilen yaşam merkezinin tadını çıkarabilirsiniz. Özenle ve imtina ile dekore edilmiş Bolu Cadde Avm sinema salonu, artık tahmin ettiğinizin ötesinde sizi mutlu kılacaktır. Tam 12 saat açık olan salonlarında, gün boyu size uygun gösterim saatlerinden birini seçebilir ve hemen izlemek için adım atabilirsiniz.
 

 Bolu Cadde Sinema Salonunda Bilet Almak

 
            Özellikle hafta sonunda binlerce kişi konuk eden Cadde AVM sinemasında bilet bulmanın farklı yolları olmaktadır. Dilerseniz hemen salon girişinde bulunan gişelerden seçiminizi yapabilir, oturmak istediğiniz yeri de tespit ederek bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz. Şayet gün içinde Bolu Cadde Avm sinema bileti almaya dair gidecek zamanınız yoksa bunu telefon numaraları sayesinde de rezerve ettirerek başarabilirsiniz. Unutulmaz tatta neşe dolu anları sizde Bolu'nun en gözde mekanıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster