Beylikdüzü Perlavista

Adres

Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perlavista AVM Kat:3 Beykent - İSTANBUL 212 873 11 14 - info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Beylikdüzü Perlavista Sinema Salonu

                     İstanbul Beykent'te bulunan Perlevista harika mimarisi ile ön plana çıkıyor. Kendinizi adete Avrupa'nın en ünlü meydanlarında gibi hissetmenizi sağlayan iki kule tipi binası, havuz süslemeli dış alanları, kilit parke taş ile bezenmiş dış yollarıyla muhteşem anları geçirebileceğiniz bir yer. Üstelik elit ve böylesine nezih bir ortamda film izlemenin de keyfi kelimelerle anlatılamaz. Sizlerde hemen Beylikdüzü Perlavista sinema adresini seçebilir ve harika bir zaman geçirmeyi başarabilirsiniz.
 

 Beylikdüzü'nün Eşsiz Projesi; Perlavista

 
            Bölgenin pek çok ilçesinin ortak noktasında bulunan yaşam merkezi, aynı zamanda TEM ve E5 güzergahı üzerinde yer almaktadır. Son derece kolay bir ulaşıma sahip olması, çevre nüfusunun büyük bir çoğunluğunu etkilemektedir. Alışveriş merkezinin 3. katında bulunan ve konforuyla tartışılmaz olan CinemaPink, süper bir seyir keyfini garanti etmektedir. Salonlarının her birinin özel dizayn ve tasarımla dekore edildiğinden söz edilebilir. Koltuklarının tek ve çift kişilik seçenekler olması, tamamen deri malzemeden imal edilmesi de muhteşem rahatlığın mimarı olmaktadır.
 

 Hem Film İzleyin Hem Eğlenmeyi Başarın

 
            İçerisinde bulunan onlarca mağazayla eksiklerinizi giderebilir, eğlence yerleriyle stresinizi atabilirsiniz. Aileniz ya da sevdiklerinizle en leziz kahve türlerini tadacağınız yerleri de seçebilirsiniz. Hemen ardından baştan sona memnun kalacağınız Beylikdüzü Perlavista sinema salonu girişini yapabilirsiniz. Vizyona düşen ve dünya genelinde daha yeni beyaz perde de gösterime giren filmleri seyredebilirsiniz. Sinema girişinde film tanıtıcı görsel ve afişlerini, kaç numaralı salonda olduğunu ve saatlerini de görebileceksiniz. Böylece dilediğiniz seçimi yapabilir ve size uygun olan zaman dilimine dair biletinizi alabilirsiniz.
 

 Kaliteli ve Lüks Sevenlerin Ortak Adresi

 
            Kendinizi hiç olmadığı kadar rahat bir ortamda film seyrederken bulmak istiyorsanız bunu başarmaya çok yakınsınız. Perla Vista ayrıcalığı tüm bunların müjdesini müşterilerine vermektedir. Artık size düşen şey, hiç başka bir şık aramadan Beylikdüzü Perlavista sinema bileti almaktır. Bizzat gişelerinden saniyeler içerisinde alabileceğiniz gibi, iletişim numaraları ya da firmanın resmi sitesi üzerinden rezerve ettirebilirsiniz. Her defasında ziyaret etmenin tarifsiz mutluluğunu duyacağınız eğlence ve yaşam merkeziyle boş anlarınızı çok özel kılmayı da kesinlikle başarabilirsiniz.