Avcılar Pelican Mall

Adres

Üniversite Mah.Selvi Sok. No:25 Pelıcan Mall AVM Kat:2 Avcılar - İSTANBUL  212 450 21 77 - info@cinemapink.com

Bu Sinemada Oynayan Filmler

 • Aşgar: Cin Vadisi

  Aşgar: Cin Vadisi
 • Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!

  Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!
 • Hellboy

  Hellboy
 • Hababam Sınıfı Yeniden

  Hababam Sınıfı Yeniden
 • Büyük Macera

  Büyük Macera
 • Hayvan Mezarlığı

  Hayvan Mezarlığı
 • DUMBO

  DUMBO
 • Shazam! 6 Güç

  Shazam! 6 Güç
 • Öldür Beni Sevgilim

  Öldür Beni Sevgilim

Avcılar Pelican Mall Sinema Salonu

            Misafirlerine alışveriş ve eğlence hizmetlerinin yanı sıra vizyona yeni giren ve en beğenilen filmleri de izleme imkanı sunan Pelican Mall, haftanın 7 günü ziyaret edilebilir. 9 farklı salonda sunduğu konforlu ortamla fark yaratan Avcılar Pelican Mall sinema salonu, ulaşım kolaylığı sayesinde İstanbul'un her yerinden yerli ve yabancı film izleyicilerini ağırlar.
 

 Alışveriş Keyfini Taçlandırın!

 
            Alışveriş keyfini taçlandıran ve farklı film türlerinden hoşlanan geniş kesimleri kucaklayan Avcılar Pelican Mall sinema salonu sinemaya gitmeye fırsat yaratamayanlara kapılarını açar. Yerli ve yabancı markaların bir arada bulunduğu, dönemsel olarak yapılan kampanya ve etkinliklerle sadece bölgede yaşayanları değil, tüm İstanbulluları ağırlayan AVM, sunduğu hizmetlerle de fark yaratmayı başarır.
 
            Ücretsiz müşteri servisinden anne-bebek odasına, otoparktan revire, vale servisinden ücretsiz şarj cihazı teminine kadar ziyaretçilerinin alışveriş merkezinde bulunduğu zamanın kalitesini artırmayı hedefleyen bir yönetim anlayışına sahip olan Pelican Mall, metrobüs yolu üzerinde olmanın avantajını taşır.
 

 Müşteri İhtiyaç ve Beklentilerine Odaklanan Hizmet Anlayışı

 
            Sadece çevre bölgelerde oturanların değil İstanbul'u ziyaret eden herkesin metrobüs ile ulaşım sağlayabileceği bir lokasyona sahip olan AVM, yerli ve yabancı pek çok markanın tercihidir. Özel peyzajı ve süs havuzlarıyla 7'den 70'e herkesin keyifli zaman geçirebileceği mekanda, eğlence ve oyun alanları da büyük bir çekim alanı oluşturur.
 
            Ödül almış dış tasarımı, gün ışığı alan koridorları, ferah ortamı ve hipermarket imkanıyla dikkat çeken ve bölgedeki yaşamın hareketlenmesini sağlayan Pelican Mall, sinema salonlarında da ziyaretçilerini en yeni teknolojilerle tanıştırmaya devam eder. Güncel filmleri farklı seans ve salonlarda izleme imkanı sunan Cinem Pink, sahip olduğu nezih ortamla izleyicilerin özel bir deneyim yaşamasına imkan tanır.
 

 Kusursuz Bir Sinema Keyfi Yaşamaya Hazır mısınız?

 
            Online rezervasyon yaptırarak Avcılar Pelican Mall sinema bileti satın alabilir ve filmin başlamasına dakikalar kala seçtiğiniz koltuktaki yerinizi alabilirsiniz. Haftanın filmlerini ve gelecek programı öğrenerek eğlence zamanınızı önceden belirleyebilir veya sevdiklerinize yapacağınız teklifle film öncesi ya da sonrasında kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Alışveriş keyfi sürerken sinema keyfi de yaşamak istiyorsanız rotanızı Avcılar Pelican Mall'a çevirin.