Antalya Terracity

Adres

 Fener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:55 Terracity AVM Muratpaşa-ANTALYA 242 318 16 91/92 - info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Antalya Terracity Sinema Salonu

            Antalya'nın en başarılı ve dikkat çeken alışveriş merkezlerinden birisi olan Antalya Terracity Alışveriş Merkezi, eşsiz sinema keyfini yaşatmak adına Cinema Pink ile çalışmaktadır. Modern sinema salonları, konforlu sinema koltukları ve kaliteli görüntü ile ses sistemi sayesinde, sinema tutkunlarına unutulmaz deneyimler yaşatmaktadır. Cinema Pink, Türkiye'nin en iyi sinema hizmetlerini sunması ile dikkat çekmiş bir firmadır. Bu anlamda Antalya Terracity Alışveriş Merkezi'nde de Cinema Pink salon kullanımları mevcuttur. Haftanın her günü Antalya Terracity sinema seansları tercih edilebilir.
 

Antalya Terracity Sinema Salonlarının Özellikleri

 
            Özellikle konforlu ve geniş koltukları ile meşhur olan Antalya Terracity Alışveriş Merkezi Cinema Pink salonları, geniş ve modern tasarımları açısından çok beğenilmektedir. Seans çeşitliliği ve vizyon filmleri açısından Antalya Terracity sinema salonu olanakları oldukça fazladır. Vizyon filmlerini öncelikle izleyebilmek için Antalyalılar Terracity'e geçebilirler. Muratpaşa ilçesinin en iyi olanaklarından birisi olarak merak edenler ve ilk kez gidecek olanlar mutlaka Cinema Pink deneyimini yerinde yaşamalıdır.
 

Antalya Terracity Alışveriş Merkezi

 
            Cinema Pink'i bünyesinde bulunduran Antalya Terracity Alışveriş Merkezi, diğer hizmet ve olanakları ile de dikkat çeken bir alışveriş merkezidir. Farklı markalara ait olan geniş mağaza seçenekleri, yemek katı, eğlence dünyasından sunduğu hizmetler ve daha fazlası için Antalya Terracity Alışveriş Merkezi'ne gitmek yeterli olacaktır. Kullanıcılar temel ihtiyaçlarını gidermek ve alışverişlerini yapmak için gitmenin yanında, sinema keyiflerine burada devam edebilirler. Vizyon filmlerini kaçırmadan izleyebilir, yemek katında keyifli bir yemek saati yaşayabilirler. Antalya Terracity Alışveriş Merkezi'ndeki alanlar hem yetişkinler hem de çocuklara özel olacak şekilde planlanmıştır.
 

Antalya Terracity Alışveriş Merkezi'ne Ulaşım

 
            Sinema keyfini yaşamak ve alışveriş merkezindeki diğer imkanlara ulaşmak için Antalya Terracity Alışveriş Merkezi'ne gitmek oldukça kolaydır. Ulaşım için Fener Mahallesi ve Tekelioğlu Caddesi üzerinden özel araç ya da toplu taşıma alternatifleri ile devam edilmelidir. Cadde üzerinde ve Muratpaşa ilçesinde yer alan Antalya Terracity Alışveriş Merkezi içerisinde Cinema Pink salonları en üst katta mevcuttur. Önceden rezervasyon yaparak Antalya Terracity sinema bileti alışverişi yapılabilir ve yer ayrımı henüz gitmeden de ayarlanabilir.