Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Sinema Bileti Satın Alma

            1994 yılından bugüne 200’ü aşkın sinema salonu yapmış olan ve işletmeciliğini sürdüren bir kuruluş olarak hizmet veren cinemapink, sinemayı ve sinemada film izlemeyi sevenleri, keyif alanları bir araya getirmek için hizmet sunar. Sinema severlerin keyifle film izlemelerinden daha fazlasını sunabilmek için de her zaman ileriye bakar ve kendimizle yarışırız.
 
            İşini yaparken müşteri memnuniyetini esas alan cinemapink, kaliteli hizmetten hiçbir zaman ödün vermez. Farklı olmak için ilk adımı atar, yapılamaz denileni başarmak için iddiamızı ortaya koyarız. Bu yüzden de İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Eskişehir gibi pek çok şehirde bulunan salonlarımızda müşteri memnuniyeti odaklı konseptimizi oluştururuz. Cazip fiyatlarla sinema biletini satışı sunar, büfelerimizde kaliteli ve ekonomik yiyecek içecek servisi sunarız.
 

 Sinema Biletini Nasıl Alabilirsiniz?

 
            Film izleme keyfini dev ekranda ve birçok insanla bir arada izlemeyi sevenlerin tercihi elbette rahat bir sinemanın salonlarıdır. Seyredilmek istenen film için online bilet almak mümkün. Online işlemler oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Birden fazla şehirde bulunan cinemapink salonlarında vizyonda olan filmler için kullanılabilecek online bilet satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Böylelikle istenilen salonda, güncel filmleri izlemenin keyfi yaşanabilir.
 

 İndirimli Sinema Biletiyle Film Keyfi

 
            Online olarak yapılabilen bilet satın alma işleminin yanı sıra indirimli sinema bileti alabilme imkanı da sunuyoruz. Son derece cazip fiyatlarla satın alınabilen biletler, birden fazla salonda kullanılabilme imkanı sunmaktadır. Sinema sevenlerin yapması gereken ise sadece hangi filmi izlemek istediklerine karar vermektir. İndirimli bilet sahibi olmak isteyenler; bilet.com adresini kullanarak tüm cinemapink salonlarında izlenebilecek olan film bilgilerine ulaşabilirler.
 
            Açılan sayfada bilet alma işlemi ise son derece basit. Ana sayfada yer alan eğlence bölümünde sinema bileti alt başlığına tıklandığında direk olarak sinema severlerin karşısına, satın alma işlemini gerçekleştirebilecekleri sayfa açılacaktır. Aynı işlemi ana sayfada yer alan sinema bileti kısa yolundan da gerçekleştirebilmek mümkün. Salon tercihi ve bilet için kişi sayısı belirlendikten sonra ara butonuna basıldığında, devam edilmesi gerek diğer tüm adımların yer aldığı sayfaya yönlendirme yapılır. Ardından indirimli olarak sinemada film keyfi için satın alma işlemi kolayca ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilir.
 
Daha Fazla Göster