Zonguldak Etap Turizm Online Otobüs Bileti

Zonguldak Etap Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Zonguldak Etap Turizm Hakkında

Zonguldak Etap Turizm

Zonguldak Etap Turizm 2000 yılında kurulmuştur. Genel Merkez olarak Zonguldak belirlenmiştir ancak bunun yanında Zonguldak Etap Turizm olarak farklı şehirlerde de şubeler açılarak hizmet verilmeye devam ediyor. Otobüs ile yapılacak olan yolculuklar ile yolcuların memnuniyeti sağlanıyor.

Hizmet ve Programları

Turizm acentesi tarafından yapılacak olan yolculuklarda en iyi şekilde hizmet verilmesine dikkat ediliyor. Gerek personellerin güler yüzlü olması, deneyimli olması gerekse sunulan ikramlar otobüs özellikleri gibi hususların en iyi şekilde yolculara ulaştırılıyor olması son derece önemlidir. Bunlara dikkat edilerek sunulan hizmetten yolcuların memnun kalması bekleniyor.
Yolculuk öncesinde bilet iptali ya da açığa alma gibi talepleriniz olabilir. Zonguldak Etap Turizm hizmeti güvenli ve hukuki şekilde gerçekleştiriliyor olduğundan, bu şekilde bir talep olması durumunda gereken işlemlerin uygun şekilde gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Bunlara dikkat edilerek, talepler sunulabilir. Bilet aldıktan sonra bagaj kuponunuzun teslim edilmesi ile bagajınız alınacak ve yolculuk için yeriniz gösterilecektir.
Yolculuk sırasında sunulan hizmet ise gerek ikramlar gerekse otobüs özellikleri ile en iyi halde gerçekleşecek. Memnun kalacağınız bir hizmet olması açısından gereken özen gösterildiğinden, siz de konforlu bir yolculuk yapacaksınız.
  • Otobüs Özellikleri: Otobüslerin tamamında internetin olmasına özen gösterilir. Kablosuz internet sayesinde hemen hemen her yerde yolculuk boyunca internete girme imkanınız olacak. Bunun dışında herkese özel şekilde oluşturulan TV ekranlarından müzik dinlemek ya da film – dizi izlemek mümkün. Ses için mikrofon temin edilir. Dilerseniz muavinden isteyebilir dilerseniz de direkt olarak kendi kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Otobüste koltuklar geniş olacak. Bagaj geniş ve koridorlarda da rahat edebileceğiniz bir mesafe olacak.
  • Otobüs İkramları: Yol boyunca sıcak ve soğuk içecek içmek isteyebilirsiniz. Bunun için hizmet veriliyor olduğundan, muavinden talep edebilirsiniz. Sizin için sunulan meşrubatlar, su ve sıcak içecekler olacak. Elbette yolculuğunuz sırasında tatlı ve tuzlu yiyecekler de servis edilecek. Yolculuğun uzunluğuna göre zaman zaman yapılan kontroller ile direkt olarak otobüs ikramlarının düzenli olarak servis edilmesi mümkün.

Seferleri

Otobüs yolculuğunuz boyunca, güzergahlar belli olacak. Seferler de bu güzergahlar üzerinden düzenlenmiş olacak. İl ve ilçelerden yolcu alınarak en hızlı ve güvenli şekilde yolculuğunuzun tamamlanması sağlanacak. Zonguldak Etap Turizm otobüs seferleri için online olarak ya da bilet satış noktalarını değerlendirebilirsiniz. Sizin için en iyi hizmeti sunacak olan firma, Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşım hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır.
  • Kalkış Noktaları: Zonguldak, Karabük, Safranbolu gibi yerlerden kalkış yapılıyor. Diğer illerden de kalkış yapılıyor olduğundan bilet arayarak sizin için uygun olan seferi belirleyip, zaman dilimine göre biletinizi alabilirsiniz.
  • Varış Noktalar: Karabük, Zonguldak, Safranbolu gibi yerlerde de varış noktaları belirlenmiştir. Farklı varış noktalarından da direkt olarak gidiş – geliş yapılır.
Otobüs yolculukları öncesinde ve sonrasında servis hizmeti sunabilir. Bunun için muavinden bilgi alabilirsiniz. Servis olması durumunda servis güzergahında herhangi bir alanda inme şansınız olacak. Bunu değerlendirerek direkt olarak avantajlı şekilde yolculuk etme fırsatını kaçırmayın.
Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Konaklama tesisleri işletmeciliği Zonguldak Etap Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında yapılmıyor. Fakat yapılan uzun yolculuklarda dinlenme tesislerinde zaman geçirilmesi mümkün. Verilen molalarda zaman geçirmenizin kaliteli olmasına özen gösteriliyor. Mola boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yerde duruluyor ve direkt olarak belirlenmiş olan zaman dilimi içinde dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz sağlanıyor.
  • Mescit – Lavabo: Temiz olmasına özen gösterilen mescit, lavabo, WC gibi alanlara yer verilen tesislerde duruluyor. Tesislerde durulacak olan süre boyunca bu ihtiyaçlarınızı gidermek için zamanınız olacak.
  • Restoran – Market: Restoran olan, yöresel yemekler ya da ev yemeklerinin olduğu tesisler tercih edildiğinden yol arasında yemek yemeniz de mümkün. Bunu değerlendirerek dilerseniz restoran, market gibi alanlarda zaman geçirebilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda kaç tane otobüsün olduğu ya da bu otobüslerin marka model bilgisi verilmiyor. Otobüs ile yapacak olduğunuz yolculukta size garanti edilen ise otobüslerin hepsinde teknolojik yeterliliğin tam olması. Bunun yanında güvenliğinde  sağlanmış olması son derece önemli. Filoda yer alan araçlarda teknolojik anlamda USB, priz gibi özelliklerin olması sizin dilediğiniz şekilde otobüste zaman geçirmenizi mümkün kılacak. Otobüs filosunda aynı zamanda geniş bagajların olduğu, geniş otobüs koltuklarının olduğu da görülecek. Bu sayede yapılan yolculuğun Zonguldak Etap Turizm otobüs filosu ile yapılmış olmasının ayrıcalığı olacak. Dilediğiniz şekilde otobüste bagajınızı verebilir, bagaj genel kuralları maksimum kilo sınırı gibi durumları sağlayarak, sorunsuz şekilde yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde tamamlanacak olan yolculuklarda da her otobüs özelliği kullanılabilir. Bilgi verilecektir.
 

Zonguldak Etap Turizm İletişim

Telefon: (0370)-412-28-44

Adres:
Terakki Mah. Milli Egemenlik Cad. 100. Yıl Belediye Terminali Peron:2 Zonguldak Merkez, Zonguldak

Zonguldak Etap Turizm Seferleri

Zonguldak Etap Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Zonguldak Etap Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok