Yörükoğlu Seyahat Online Otobüs Bileti

Yörükoğlu Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Yörükoğlu Seyahat Hakkında

Yörükoğlu Seyahat; 1999 yılında Zeki Aydın tarafından kurulmuştur. Otobüs firmasının merkezi Konya’dır. Yirmi üç yılı aşan tecrübe ile alanında emin adımlar ile ilerlemektedir. Firmanın misyonu, teknolojiyi taşımacılık sektöründeki yolculuklarda tüm süreçlere uygulayarak daha verimli bir seyahat deneyimidir. Vizyonu ise, çağın getirdiği gelişmeleri sürekli takip etmek ve bu sayede takip edilen olmak, müşterilerinin isteklerini koşulsuz olarak deneyimli kadrosu yardımıyla hızlıca çözebilmektir.


Seferleri

Yörükoğlu Seyahat Konya çevresinde bölgesel ulaşım hatları kurmaktadır. Sefer sıklıkları yolcuların olumlu eleştirileri ile belirlenmekte ve düzenlenmektedir. Ulaşım firmasının en çok güzargahına giren noktalar şu şekilde sıralanabilir; Beyşehir, İstanbul, Ankara Konya ve ilçeleri.


Otobüs Filosu

Kara yolu taşımacılığı işletmesinin otobüs filosu dönemim ihtiyaçlarına göre donanımlı ve teknolojiktir. Otobüs filosunda sekiz adet vasıta yer almaktadır. Araç filosundaki otobüslerin ortalama yaşı on ikidir. Otobüslerin markaları Travego’dur.  Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen yerel firma her bir seferden sonra araçlarının bakımını periyodik olarak yaptırmakta ve eksikleri gidermektedir.


İkram ve Hizmetler

Yörükoğlu Seyahat elindeki var olan bütün araçları içerisinde müşterilerin seyahat konforunu gözeterek tasarlanmış şahsi koltuklar bulunmaktadır. Yolculuk esnasında isteğe bağlı olarak genel tv ve müzik yayını yapılmaktadır. Bu yayınlarda film ve dizi izleyebilirsiniz ve oyunlar oynayabilirsiniz. Yayınları koltuklardaki kişisel kulaklıklardan takip etmek olasıdır. Her bir koltukta bulunan prizler ile aletlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece kesintiye uğramadan elektronik eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Uzun ya da kısa tüm yolcular için bagaj hakkınız bulunmaktadır. Kitap okuma keyfini sürdürmek isteyen kitapsever müşteriler için okuma lambaları düşünülmüştür. Rahat ve konforlu bir yolculuk deneyimi için seyahatiniz süresince isteyebileceğiniz soğuk ve sıcak ikramları deneyebilirsiniz.  

Firmaya ait biletlere en hızlı ve kolay yoldan ulaşıp satın almak için yapmanız gereken bilet.com adresine uğramak ve seyahatiniz için var olan tüm opsiyonların içinden size en çok uyan bileti temin etmektir.

Yörükoğlu Seyahat İletişim

Telefon: 0 332 512 45 46
Telefon: 0 332 512 45 80
E-Posta: info@yorukogullariseyahat.com

Adres:
Beyşehir Otogar - Beyşehir / KONYA

Yörükoğlu Seyahat Seferleri

Yörükoğlu Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yörükoğlu Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

A****

B****

29-12-2021

Rezalet bir yolculuktu. Otobüs sefer saatinden önce ısıtılmamış buz gibi soğuktu. Hareket saatine kadar yolcular büzüşerek oturdu, neredeyse yolculuktan 20 dk. sonra kalorifer açıldı. Ayrıca yoldan yer olmamasına rağmen 2 kişi fazladan yolcu alındı ve koridora oturtuldu. Zorda kalmadıkça bir daha bu şirketle yolculuk etmem.