Yolunda Turizm Online Otobüs Bileti

Yolunda Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Yolunda Turizm Hakkında

Yolunda Turizm; 2020 yılında kurulmuş olup sektörde yer edinmiş en genç işletmelerdendir. Merkezi İstanbul’da bulunan firma İstanbul ve Tekirdağ arasında faaliyet veren yerel bir kuruluştur. Otobüs firmasının sloganı “Her Şey Zamanında” olup bu yaklaşım ile zamana verdiği kıymeti göstermektedir. Misyonu, nazik ve güler yüzlü personel kadrosu ile yolcu memnuniyetini lüks standartlara yaklaştırmaktır. Vizyonu ise, güvenli ve rahat seyahatin var olabileceğini çalışanlarının katkısıyla göstermek ve her gün bir önceki günden daha fazla müşterin olumlu yorumlarını almaktır.


Seferleri

Firma alanındaki çalışma yaşamana devam edebilmek için güzargahlari ile ilgili değişikliklere gitmekte ve ilerlemektedir. Kara yolu ulaşım şirketinin yoğun istek üzerine sürekli sefer düzenlediği konumlar şu şekilde sıralanabilir; Tekirdağ, Beylikdüzü, Yeniçiftlik, Silivri, TKD. Altınova, TKD. Değirmenaltı, Sultanköy, Kadıköy, Mersin ve Harem.


Otobüs Filosu

Yolunda Turizm; sektöründe yepyeni bir işletme olmanın farkıyla çok dinamik ve genç bir araç filosu kurmuştur. Araçlarının ortalama yaşı birdir ve donanımları teknolojiyi yakından takip etmektedir. Otobüslerin modelleri Travego’dur.


İkram ve Hizmetler

Yolunda Turizm; hizmet kalitesinde dünya trendlerini yakalamak için yeni bir dönem oluşturmaktadır. Müşterilerin isteklerine kayıtsız kalmayan işletme tüm araçlarını insan rahatını en ince detayına kadar düşünen ergonomik koltuklar ile donatmıştır. Her bir koltukta bulunan tablet aygıtlar ile dizi, film ya da tv izleyebilirsiniz. Bu ekranları kullanarak müzik dinleme ve oyun oynama olasılığınız bulunmaktadır. Tüm seyahat boyunca sınırsız şekilde yararlanabileceğiniz çay, kahve, kola, meyve suyu, kek ve bisküvi ikramlarından faydalanabilirsiniz. Ulaşım firmasına ait araç filosundaki araçların bütün koltuklarına usb girişleri ve iki yüz yirmi volt prizler eklenmiştir. Yolculuğunuzun eğlencesi arttırmak için teknolojik aletlerinizi prizler aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Otobüs firmasıyla yolculuk yapmak için bilet.com adresine bakabilir ve en avantajlı biletlere sahip olabilirisniz.
 

Yolunda Turizm İletişim

Telefon: 0543 446 59 59
Telefon: 0 (546) 215 13 44
E-Posta: info@yolundaturizm.com
Website:

Adres:
Tekirdağ Otogarı Hürriyet, 59030 Merkez/Süleymanpaşa/Tekirdağ

Yolunda Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yolunda Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

B****

K****

22-05-2022

Memnun kaldım çok teşekkür ederim bundan sonra yolunda turizmle yolculuk yapıcam


B****

S****

08-04-2022

Çok iyi bir firmaydı, Allah razı olsun şoförden