Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Bileti Al

Yeşil Artvin Ekspres Hakkında

Yeşil Artvin Ekspres


Yeşil Artvin Ekspres; 1975 senesinde Fatih Yıldırım tarafımdan kurulmuştur. Artvin ilimizde kurulmuş olan firma genel olarak Karadeniz ve Doğu bölgelere seferler düzenleyen bir kuruluştur. Otobüs işletmesinin misyonu, ileri görüşlü ve eşsiz hizmetleri ile donanımlı ve konforlu otobüs ağılarını birleştirip müşterilerine güvenli unutamayacakları bir yolculuk yaşatmaktadır. Devamlı büyüyen kuruluş alanında öncü olmayı ve çevreye, alanında deneyimli kadrosuna ve müşterilere saygılı yaklaşmayı vizyon olarak benimsemiştir.


Seferleri

Kara yolu taşımacılığı işletmesi yolculuk rotalarını Türkiye’nin en uç noktasına kadar yaymayı hedeflemektedir. Seyahat rotaları müşterilerin yorumlar ile gelen istekleri ve yatırımlar ile arttırılmaktadır. Firmanın yoğun talep alarak sefer koyduğu konumlar şunlardır; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Bilecik, Kırıkkale, Eskişehir, Samsun, Rize, Artvin, Ordu, Trabzon, Çorum ve Ardahan.


Otobüs Filosu

Yeşil Artvin Ekspres yaklaşık elli yıllık büyük tecrübesi araç seçiminde de göstermektedir. Otobüs filosunda bulunan araçların markası Mercedes Benz’dir. 2+2 araç seçimiyle yolcularına rahat ve tekrar tercih edecekleri bir yolculuk deneyimi yaşatmayı düşünmüşlerdir.


İkram ve Hizmetler

Hızla yol kat eden otobüs firmasının tüm araçlarında düzenli mesafeler ile konumlanan rahat koltuklar bulunmaktadır. Yolculuk boyunca araçlarda soğuk ve sıcak olmak üzere içecek ve yiyecek seçenekleri verilmektedir. Her bir otobüsteki koltuklarda ince ekranlar ile uydu bağlantısı verilmektedir. Bunun yanı sıra sağlanan kesintisiz 3G internet ile işlerini halledebilir, film dizi keyfinize ev rahatlığında devam edebilirsiniz. Otobüs filosundaki araçların bütün koltuklarında her işleminizi gerçekleştirebilmek için usb girişleri, prizler, okuma lambaları ve havalandırma fanları konulmuştur. Bütün bu imkanlar dışında ayrıca bebek koltuğu opsiyonu mevcuttur. Araçlarda namaz vakitleri dikkate alınarak molalar verilmeye özen gösterilmektedir.

Yeşil Artvin Ekspres ile yolculuk etmek istediğinizde bilet.com’a girebilir ve en iyi otobüs biletlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Yeşil Artvin Ekspres İletişim

Telefon: 904662126161
E-Posta: bilgi@yesilartvinekspres.com.tr

Adres:
Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi Keskin İşh. 36/B ARTVİN

Yeşil Artvin Ekspres En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeşil Artvin Ekspres SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Yeşil Artvin Ekspres firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Yeşil Artvin Ekspres firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasında da geçerlidir.
Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Yeşil Artvin Ekspres biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Yeşil Artvin Ekspres otobüs biletini alabilirsiniz.
Yeşil Artvin Ekspres otobüs firması başlıca Artvin, Rize, Trabzon, Ardahan, Erzurum şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 6 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Yeşil Artvin Ekspres Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

B****

Y****

29-12-2022

Güzel