Yeni Öz Bingöllüler Otobüs Bileti Al

Yeni Öz Bingöllüler En Popüler Otobüs Seferleri


Yeni Öz Bingöllüler Hakkında

Yeni Öz Bingöllüler


Yeni Öz Bingöllüler Turizm; 1990 senesinde Hasan Adan ve Mehmet tarafından kurulmuş kara yolları taşımacılığı yapan bir firmadır. Merkezi Diyarbakır olan kuruluş bölgesel bir otobüs firmadır. Alanında tanınmış ve profesyonel şoför ekibi ile süreklilik gösteren bir gelişimi prensip edinmiştir. Misyonu, değerli yolcularının isteklerine en iyi ve hızlı çözümü sunarak zamanında istenilen hizmeti vermek, sunulan bu hizmetin nitelikli ve en çabuk şekilde olmasını sağlamak ve böylelikle yolcuların memnuniyetini yakalamaktır. Vizyonu ise, güven ve kalite denilince müşterinin desteğini kazanmak ve sektörde referans işletme olmaktır.


Seferleri

Yeni Öz Bingöllüler Turizm yolculuk ağı olarak Doğu Anadolu Bölgesi’ni ev olarak görmektedir. Doğu bölgemizin en çok tercih ettiği kuruluşlardan biridir ve bu alanda güvenle tercih edilmektedir. Otobüs işletmesinin destinasyonları üzerindeki noktalar şöyle sıralanabilir; Bingöl, Bingöl Çarşı, Çat, Diyarbakır ve ilçeleri, Erzurum ve ilçeleri, Genç ve Karlıova.


Otobüs Filosu

Doğunun bilinen işletmesinin otobüs filosu oldukça büyük olup yirmi dört adet vasıtadan oluşmaktadır. Her bir aracı müşterilerinin sağlığı için düzenli aralıklar ila bakımdan geçmektedir. Araçların yaşları genelde beş civarındadır. Otobüs filosundaki otobüslerin modelleri; Isuzu Novo ve Travego’dur.


İkram ve Hizmetler

Otobüs firmasının en kıymet verdiği nokta araç içi düşünülen hizmetlerdir. Tüm araçlarda bütün yolcuların duyabileceği ve izleyebileceği şekilde tv ve müzik yayını verilmektedir. Her bir oturma alanı bölmesi cebinde yolculara özel kulaklıklar bulunmaktadır. Gece yoluculuğunu seven ama okuma keyfinden ödün vermek istemeyen yolcular için okuma lambaları düşünülmüştür. Bütün seyahat rotalarındaki araçlarda kaliteli ve ücretsiz yiyecek ve içecek imkanı fazlasıyla bulunmaktadır. Ayrıca priz, usb girişleri ve fanlara yer verilerek müşterilerin en ufak ihtiyaçları dahi göz önünde bulundurulmuştur. Koltuk rahatlığı uzun seyahatlerde daha da önem kazandığı için belirli aralıklar yerleştirilmiş ve yolcu standartlarına uygun olarak seçilmiştir.

Yeni Öz Bingöllüler Turizm ile seyahat etmeye karar verdiğinizde bilet.com’a göz atabilir ve bilet işlemleriniz için seçimler yapabilirsiniz.

Yeni Öz Bingöllüler İletişim

Telefon: 0426 214 2824
E-Posta: info@ozbingolluler.com
Website:

Adres:
Karşıyaka Mah. Zeki Ergezen Bulvarı 33/B Bingöl Üniversitesi Karşısı Merkez / Bingöl

Yeni Öz Bingöllüler Seferleri

Yeni Öz Bingöllüler En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeni Öz Bingöllüler Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok