Yaman Turizm Online Otobüs Bileti

Yaman Turizm Hakkında

Yaman Turizm

Yaman Turizm İsmail Yaman tarafından kurulmuştur. 2014 yılında kurulan firma, otobüsler ile bir yerden bir yere taşımacılık hizmetini üstlenmiştir.  Yolcu taşımacılığı için merkezi Kütahya olmak üzere hizmet veren Yaman Turizm, güvenli ve konforlu hizmet veriyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs ile bir yerden bir yere yolculuk, mutlaka konforlu bir hizmet gerektiriyor. Bunun için hem güler yüzlü personeli ile hem de lüks araçları ile hizmet veriliyor. Dilediğiniz gibi bilet alabilir, şehirlerarası yolculuğunuz için tercihinizi bu firmadan yana kullanabilirsiniz.

  • Yaman Turizm Yolculuk Öncesi Hizmet: Bilet temin etmek, alınan biletlerin iadesi ya da herhangi bir şekilde sefer değişikliği gibi tüm haklarınız veriliyor. Öncesinde peron bilgisi ya da direkt olarak bagajınızın alınması, bagaj kuponu ile birlikte oluyor. Bunun için direkt olarak yolculuk öncesindeki hizmetten memnun kalacaksınız.

  • Yolculuk Sırasında Hizmet: Yolculuğunuzu gerçekleştirirken size sunulan imkanlar da önemli. Bu imkanlar arasında ilk olarak sunulan otobüs özellikleri var. Otobüs özelliklerinin USB, priz, wi – fi gibi özellikleri kapsaması önemlidir. Bunlara dikkat edilerek, hizmet verilecektir. Ayrıca yol boyunca size yapılan ikramlar ile yolculuğunuzu sorunsuz – keyifli hale getirebilirsiniz. Uygun olacak şekilde yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayacak olduğunuzdan, direkt olarak ikramları alabilirsiniz. Muavinden talep edebilir, düzenli yapılan kontroller sırasında isteyebilirsiniz.

  • Yolculuk Sonrasında Hizmet: Otobüsten indikten sonra bagajınız size teslim edilir. Bunun dışında direkt olarak yolculuğunuzun sonrasında sunulan diğer hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Dilek şikayet bildirebilirsiniz.

Seferleri

Otobüs seferleri yapılır. Yaman turizm otobüs seferleri düzenleniyor. Günlük olarak aynı saatlerde yapılan farklı seferler ile bir yerden bir yere gitmek sizin için konforlu şekilde olacak. Sunulan imkanları değerlendirerek seferler üzerinden bilet temin edebilirsiniz.

  • Yaman turizm otobüs seferleri: Otobüs seferlerinin değerlendirilmesi, Kütahya ve buna benzer pek çok şehirden sefer olması avantajlıdır. Kütahya – Eskişehir – Ankara gibi kalkış ve varış  noktaları üzerinden sefer gerçekleşiyor. Bunları kontrol ederek, direkt olarak seferin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

  • Servis: Aynı zamanda sunulan hizmet seferlerine ke olarak servis olduğunu da bilmelisiniz. Servis seçeneği sayesinde gitmek istediğiniz noktalara servis imkanını kullanarak gitmeniz mümkün olur. Bunlara bakarak, güzergah üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama uzun olan yolculuklar için olacak. Bunun için mutlaka konaklamanın gerçekleşmesi açısından Yaman turizm şehirlerarası konaklama tesisleri üzerinden mola verilir. İşletmecilik üstlenilmemiştir; ancak mola verilmesi durumunda en özel şirketlerin sunmuş olduğu nitelikli hizmetlerin tercih edilmesi söz konusu. Bunun için direkt olarak yolcuların memnun kalacağı şekilde bir seçim yapılıyor.

  • Tuvalet: Mümkün olduğunca hijyenik alanlarda durmanın gerçekleşmesi mümkün. Tuvalet lavabo gibi alanların olduğu mola tesislerinde durulur.

  • Mescit: Mutlaka mescit olmasına özen gösterildiğinden, direkt olarak ibadet amaçlı da verilen molayı değerlendirebilirsiniz.

  • Market: Marketten dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceğiniz bir tesiste durulur.

  • Restoran: Yöresel yemekleri tatmak, istediğiniz yemeği yemek için restoranların da olduğu dinlenme tesislerinde mola verilecektir.

Yaman turizm hizmeti kapsamında sunulan mola süresi boyunca verilen imkanları değerlendirebilirsiniz. Kısa süre içinde mola tamamlanarak yolculuğa devam edilecektir.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan araçların güvenli olması, belgeli olması gibi hususlar var. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda, otobüslerin konforlu – güvenli olduğu sonucu çıkıyor. Filoda yer alan araçlar ile kısa süre içinde gidilecek olan yere ulaşılır. Geniş araç koltukları ve geniş bagajlar ile Yaman turizm otobüs filosu size memnun kalacağınız bir hizmet verecektir. Memnun kalacağınız şekilde yolculuk tamamlanacaktır. Güvenli ve konforlu olacak.

Yaman Turizm İletişim

Telefon: (0274)-225-10-10
Telefon: 0542 624 18 43
E-Posta: info@yamantur.com
Website:

Adres:
Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali Kütahya/TÜRKİYE

Yaman Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yaman Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok