Vardar Turizm Otobüs Bileti Al

Vardar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Vardar Turizm Hakkında

Vardar Turizm

Vardar Turizm, yurt dışı ve bölgesel filo seferleri ile turizm sektöründe faaliyet gösteren firmadır. Otobüs seferleri ile yurt içi gezilerini profesyonel hizmet görevlisi kadrosu ile devam ettirmektedir. Yurt içi seferleri için Vardar Turizm, hizmet programları ve servis imkanları ile seferlerin daha kaliteli sunulması adına hizmetlerini sağlamaktadır. Bölgesel olarak hizmet verirken aynı zamanda yurt dışı seferlerini de gerçekleştirmektedir.
 

Vardar Turizm Seferleri

 
Seferleri imkanından faydalanan kitlelerin değerlendirmelerine esasen yolculukların başarılı ve sorunsuz gerçekleşmesi, ön planda vurgulanan değerlendirmeler olmaktadır.
 
Yurt içi; Karadeniz Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, Ege Bölgesi, Doğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgesi olarak düzenlenen seferlerin, Marmara Bölgesi bitiş veya başlangıç bölgesi olarak filosu bulunmaktadır.
 
Düzenlenen seferler; Kazak, Gence, Ankara, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Bakü, Sarp, Tiflis ve İstanbul Belediyeleri ile bölgeleri ile düzenlenip, yolculuklar; sefer noktalarına devam etmektedir.
 
Filo Seferleri;
 
1) İstanbul-Azerbaycan: Her gün düzenlenmekte.
 
2) İstanbul-Makedonya: Her gün düzenlenmekte.
 
3) İstanbul-Moldova: Her salı ve cumartesi düzenlenmektedir.
 
her hafta itibari ile bu güzergahlar üzerinde seferler düzenlenmektedir.
 

Yiyecek ve İçecekler

 
Otobüs seferleri için birincil nitelikte olması arzulanan beklenti; konfordur. Konforun müşteri lehine olma durumu seferin daha ayrıcalıklı geçmesine olanak sağlamaktadır.
 
Yiyecek ve içecek ikramları Vardar Turizm Seferlerinde; Sıcak ikramlar ve Soğuk İkramlar olarak iki ayrı kategoride bulunur. İkramların talep edildiği şekilde servisi sağlanır. İkram listesi sayesinde konuklar servisini istedikleri seçenekleri belirleyebilirken istek ve öneri de talep edebilmektedir.
 
Yiyecek ve içecek için ikram listesi; Yurt içi ve yurt dışı seferlerde konuklar için düzenlenen organizasyonda ikram listesi
 
* Sıcak İkramlar: Çay, kahve, sıcak çikolata ve sahlep ikramları ile sıcak ikram servisi konuklar için listede yer alır.
 
* Soğuk İkramlar, Soğuk çay, su, limonata, meyve suyu ve kola ikramları da soğuk ikram listesinde yer alır.
 
Sefer organizasyonların olmazsa olmazı ikramları bu şekilde servis hizmetlerinde bulunmaktadır.
 

Hizmet Programı

 
Vardar Turizm'in hizmet detayları ikramların dışında çeşitli hizmetlere dayalı olarak bulunmaktadır. Rehberlik hizmeti ve yönlendirici hizmetler ile konuklar için olanaklar artarken kolaylıklar da artmaktadır. Konuklar için hizmet programı, aksamasız olarak sağlanmaktadır. Hizmet detayları ile konuklara aktarılan program; Vardar Turizm otobüs bileti satın alma kanalları, seferler hakkında konuklara aktarılan bilgiler ve sefer esnasında konuk ikramları, sefer aralarında yönlendirici hizmetler ve sefer sonunda rehberlik hizmetleri. Şeklinde ilerlemektedir.
 

Vardar Turizm Rezervasyon Bilgisi

 
Konuklar için sağlanan satın alma kanalları sayesinde çeşitli platformlar aracılığı ile rezervasyon için bilet satın alınabilmektedir. Turizm seferlerinde dikkate alınması gereken nokta olan bilet fiyatları konusunda ise Vardar Turizm çözüm ortakları ile ortak paydada buluşarak aynı tarife uygulanmaktadır. Çeşitli kanallar ile bilet satın alınarak rezervasyon oluşturulabilmektedir. İstanbul, Azerbaycan ve Moldova şubeleri ile kontak kurularak bilet satın alınabilir.

Vardar Turizm İletişim

Telefon: 0212 658 33 50

Adres:
Altıntepsi Mah. Yahya Kemal Cad. No93/97 B.Paşa/İstanbul

Vardar Turizm Seferleri

Vardar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vardar Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Vardar Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Vardar Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Vardar Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Vardar Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Vardar Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Vardar Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Vardar Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Vardar Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Vardar Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Vardar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok