Vanyolu Seyahat Otobüs Bileti Al

Vanyolu Seyahat Hakkında

Vanyolu Seyahat

Van Yolu Seyahat kurulduğu günden bu yana öncelikle Van için hizmet etmeyi amaçlamış, bunu yaparken kalite ve güler yüzden sapmamayı görev edinmiş bir otobüs firmasıdır. Van merkezli olarak Türkiye’nin çeşitli şehirlerine yolcu taşımaktadır. Van Yolu Seyahat halka hizmet vermeden önce bazı kıstaslardan hiçbir zaman vazgeçmemek adına aşağıdakileri kendine ilke edinmiştir.
 

Hizmet ve programları

İnternet sitesi

 
Firma kendine has, kullanımı pratik bir internet sitesine sahiptir. Müşteriler bu siteden her türlü işlerini halledebilir. Bilet satın alma, rezervasyon, bileti açığa alma, yol güzergâhlarını öğrenme gibi onlarca hizmete sitede ulaşmak mümkün.
 

Yiyecek ve içecek servisi

 
İçecek olaraktan kahve, kola, gazoz, meşrubat, çay ikram edilirken yiyecek olarak çerez, kek, kraker, pasta ve çikolata ikramı yapılır. Servis anlayışı açık büfe yöntemiyle sunulmaktadır.
 

Yolcu servisi

 
Van Yolu Seyahat servisleri olan bir firmadır. Terminale ulaşmak isteyen müşteriler için belirli noktalardan servisler geçer. Terminalden eve ulaşmak isteyen müşteriler için ise terminalden eve kadar servis hizmeti verilmektedir.
 

Seferleri

 
Adıyaman, Ankara, Ardahan, Batman, Bitlis, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Hatay, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Muş, Osmaniye, Sakarya, Siirt ve Van başlı başına sefer yaptıkları şehirlerdir. Ankara ve İstanbul’a her gün düzenli olarak seferler gerçekleştirmektedir. En kaliteli sürüş ile her zaman zamanında sizleri istediğiniz yere ulaştıran firmamızla kendinizi güvende hissedeceksiniz.
 

Otobüs filosu

 
Van Yolu Seyahat’in toplam otobüs filosu 13 adettir. Otobüslerin hepsi rahat koltuk özellikli ve televizyonludur. Bazılarında wifi de bulunur. Marka olarak Mercedes Benz ve Setra kullanmaktadır. Otobüslerin bakımı ve temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Bu otobüsleri yalnızca sefer için değil, kiralama yöntemiyle de hizmete sokmaktadır. Halkın özel günlerinde ve talebi doğrultusunda Van Yolu Seyahat araçları daima Van halkının hizmetindedir. Firmamızdan rezervasyon yaptırmak, firmamıza görüşlerinizi, önerilerinizi aktarmak için bizimle internet üzerinden, telefonla arayarak ya da yüz yüze görüşerek bu düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Vanyolu Seyahat İletişim

Telefon: (0432)-215-06-06
Telefon: 04322150606
Telefon: 04322157571
E-Posta: bilgi@vanyoluseyahat.com

Adres:
Cumhuriyet Caddesi, Ezberciler İş Merkezi, No: 71/C Van

Vanyolu Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vanyolu Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Vanyolu Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Vanyolu Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Vanyolu Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Vanyolu Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Vanyolu Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Vanyolu Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Vanyolu Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Vanyolu Seyahat otobüs firması başlıca Bingöl, Bitlis, Bolu, Düzce, Elazığ şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 25 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Vanyolu Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Vanyolu Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

E****

****

07-02-2022

Teşekkürler Van yolu seyahat