Vanyolu Seyahat Online Otobüs Bileti

Vanyolu Seyahat Hakkında

Vanyolu Seyahat

Van Yolu Seyahat kurulduğu günden bu yana öncelikle Van için hizmet etmeyi amaçlamış, bunu yaparken kalite ve güler yüzden sapmamayı görev edinmiş bir otobüs firmasıdır. Van merkezli olarak Türkiye’nin çeşitli şehirlerine yolcu taşımaktadır. Van Yolu Seyahat halka hizmet vermeden önce bazı kıstaslardan hiçbir zaman vazgeçmemek adına aşağıdakileri kendine ilke edinmiştir.
 

Hizmet ve programları

İnternet sitesi

 
Firma kendine has, kullanımı pratik bir internet sitesine sahiptir. Müşteriler bu siteden her türlü işlerini halledebilir. Bilet satın alma, rezervasyon, bileti açığa alma, yol güzergâhlarını öğrenme gibi onlarca hizmete sitede ulaşmak mümkün.
 

Yiyecek ve içecek servisi

 
İçecek olaraktan kahve, kola, gazoz, meşrubat, çay ikram edilirken yiyecek olarak çerez, kek, kraker, pasta ve çikolata ikramı yapılır. Servis anlayışı açık büfe yöntemiyle sunulmaktadır.
 

Yolcu servisi

 
Van Yolu Seyahat servisleri olan bir firmadır. Terminale ulaşmak isteyen müşteriler için belirli noktalardan servisler geçer. Terminalden eve ulaşmak isteyen müşteriler için ise terminalden eve kadar servis hizmeti verilmektedir.
 

Seferleri

 
Adıyaman, Ankara, Ardahan, Batman, Bitlis, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Hatay, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Muş, Osmaniye, Sakarya, Siirt ve Van başlı başına sefer yaptıkları şehirlerdir. Ankara ve İstanbul’a her gün düzenli olarak seferler gerçekleştirmektedir. En kaliteli sürüş ile her zaman zamanında sizleri istediğiniz yere ulaştıran firmamızla kendinizi güvende hissedeceksiniz.
 

Otobüs filosu

 
Van Yolu Seyahat’in toplam otobüs filosu 13 adettir. Otobüslerin hepsi rahat koltuk özellikli ve televizyonludur. Bazılarında wifi de bulunur. Marka olarak Mercedes Benz ve Setra kullanmaktadır. Otobüslerin bakımı ve temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Bu otobüsleri yalnızca sefer için değil, kiralama yöntemiyle de hizmete sokmaktadır. Halkın özel günlerinde ve talebi doğrultusunda Van Yolu Seyahat araçları daima Van halkının hizmetindedir. Firmamızdan rezervasyon yaptırmak, firmamıza görüşlerinizi, önerilerinizi aktarmak için bizimle internet üzerinden, telefonla arayarak ya da yüz yüze görüşerek bu düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Vanyolu Seyahat İletişim

Telefon: (0432)-215-06-06
Telefon: 04322150606
Telefon: 04322157571
E-Posta: bilgi@vanyoluseyahat.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Caddesi, Ezberciler İş Merkezi, No: 71/C Van

Vanyolu Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vanyolu Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (7)
Ortalama Puan

1.5

8 Değerlendirme

N****

****

17-05-2022

Şoför yolu bilmiyor halk otobüsü gibi indir bindir TV çalışmıyor internet yok


A****

T****

06-05-2022

Sultanbeyli otogar da inmek için bilet almıştım. Gebze de indirilip gebze koop servisleri ile sultanbeyli otogara gitmemiz gerektigi söylendi. Tatsız bir durumdu. Bir yıldız bile haketmiyor.


E****

****

07-02-2022

Teşekkürler Van yolu seyahat


S****

Z****

20-07-2021

Hayatımın hatasıydı, 43 derecede klimasız bir araçla 6 saat boyunca yolculuk yaptım. Rezaletti!


E****

A****

21-09-2020

Yolcular maske takmıyordu. Buna şoför ve muavin de dahil!!


B****

***

14-08-2020

Rezillik


N****

a****

12-07-2020

Rezil hayatımın pişmanlığı. Yarı fiyatına bilet verseler almam. Klima açmadılar araç çok yakıyor diye rezillik seviyesiz saygısız insanlar


O****

h****

19-06-2020

Hic beğenmedim