Uzunköprü Seyahat Otobüs Bileti Al

Uzunköprü Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Uzunköprü Seyahat Hakkında

Uzunköprü Seyahat


1994 yılında Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde kurulmuş olan Uzunköprü Seyahat Trakya Bölgesi’nde seferler düzenleyen bölgesel bir seyahat firmasıdır. İlk günden beri her zaman mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Uzunköprü Seyahat, her geçen gün kendini geliştirerek yolcularına kaliteli ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşatmak için çalışmaktadır.


Seferleri

Başta merkezi Edirne’nin Uzunköprü ilçesi  olmak üzere Trakya Bölgesi’ndeki birçok nokta arasında seferler düzenleyen Uzunköprü Seyahat, Uzunköprü, Pehlivanköy, Babaeski, Lüleburgaz, Çorlu ve Beylikdüzü (İstanbul) noktaları arasında seyahatler gerçekleştirmektedir.


Otobüs Filosu

Müşteri memnuniyetini hedefleri arasında her zaman ilk sırada tutan Uzunköprü Seyahat’in teknolojik anlamda donanımlı ve konforlu araçlardan oluşan filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.


İkram ve Hizmetler

Trakya Bölgesi’nde hizmet veren Uzunköprü Seyahat firması kısa süreli seyahatler gerçekleştirdiği için yolculuk sırasında su dışında yiyecek ve içecek ikramında bulunmamaktadır.

Trakya Bölgesi içindeki seyahatlerinizi Uzunköprü Seyahat firması ile gerçekleştirmeyi tercih ederseniz otobüs biletinizi Bilet.com aracılığıyla pratik, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 

Uzunköprü Seyahat İletişim

Telefon: 905439227760
E-Posta: info@obilet.com

Adres:
Muradiye Cami, Gazi Mahmut Sk. No:6, 22300 Uzunköprü/Edirne

Uzunköprü Seyahat Seferleri

Uzunköprü Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Uzunköprü Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok