Uşak - Yozgat Otobüs Bileti

Uşak - Yozgat Otobüs Seferleri

 • Esadaş
  UŞAK
  13:30
  YOZGAT
  21:20
  130 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  UŞAK
  15:30
  YOZGAT
  03:20
  110 TL
 • Iğdırlı Turizm
  UŞAK
  18:00
  YOZGAT
  02:35
  100 TL
 • Aras Seyahat
  UŞAK
  18:00
  YOZGAT
  02:35
  100 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  18:30
  YOZGAT
  02:20
  130 TL
 • Yeni Sivas Turizm
  UŞAK
  21:30
  YOZGAT
  06:50
  99 TL
 • Sivas Huzur Turizm
  UŞAK
  21:45
  YOZGAT
  06:20
  140 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  13:30
  YOZGAT
  21:20
  130 TL
 • Lider Ağrı Doğuş Turizm
  UŞAK
  15:29
  YOZGAT
  20:19
  100 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  15:30
  YOZGAT
  23:20
  130 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  UŞAK
  15:30
  YOZGAT
  03:20
  110 TL
 • Erzincan Başak Turizm
  UŞAK
  16:31
  YOZGAT
  01:21
  110 TL
Tümünü Göster

Uşak - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Iğdırlı Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Huzur
Yeni Sivas Turizm

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Yozgat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Otogardan şehir merkezine ulaşım için taksi ve minibüsler tercih edilebilmektedir.

Belediye otobüsleri, minibüsler, otobüs servisleri ve taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan şehir merkezi dışında her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otogardan yerel ya da ulusal birçok firmaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yozgat’ta üniversite öğrencilerine indirimli seyahat imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle gitmek istediğiniz güzergaha göre değişen araçlarla her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En uygun otobüs bileti için fırsatlar oluştuğunda yakın kentlere seyahat edebilirsiniz.

Günlük seferler dışında hafta sonlarında da düzenlenen seferler nedeniyle ulaşım konusunda gelişmekte olan Yozgat, öğrenci nüfusun ağırlıkta olduğu bir otogar olarak düzenlenmiştir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karatepe’de bulunan otogardan taksi çağırmak için (0354) 212 98 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım biraz pahalı olsa da, konforlu ve güvenli ulaşım için taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah 07:15 saatinden itibaren başlayan otobüs seferleri, 23:00’e kadar devam etmektedir. Ulaşım ücretlerinin pahalı olduğu Yozgat kentinde, akşam saat 9’dan sonra otobüs bulmak oldukça güçleşmektedir. Kentin en büyük sorunlarından olan ulaşım problemine de çözümler üretilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yozgat ilçelerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarından bilet aldığınız firma tarafından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için, otobüs şirketinizin yazıhanesi ile görüşmeniz uygun olacaktır.


Minibüslerle Ulaşım

Yozgat kentinde şehir içi ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle mahalle, köy ve diğer ilçelere ulaşabilirsiniz.

Minibüslerle istediğiniz yere ulaşmak için neredeyse her 20 dakikada bir geçen minibüslerden birine binebilirsiniz. Akşam 8’den sonra zorlaşan ulaşım, seferlerin daha sık yapılması talepleriyle iyileştirilmeye çalışılsa da, her zaman sorun olarak bilinmektedir.

En Popüler Uşak - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yozgat Hava Durumu

 • kapalı
  Paz
  kapalı
  5°C
 • açık
  Pzt
  açık
  4°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  5°C
 • açık
  Çar
  açık
  8°C
 • orta şiddetli yağmur
  Per
  orta şiddetli yağmur
  3°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
419.440
Plaka
66
Telefon Kodu
354