Uşak - Kırıkkale Otobüs Bileti

Uşak - Kırıkkale Otobüs Seferleri

 • Ağrı Kösedağı Turizm
  UŞAK
  16:00
  KIRIKKALE
  22:50
  70 TL
 • Iğdırlı Turizm
  UŞAK
  17:00
  KIRIKKALE
  23:50
  110 TL
 • Yeni Barış Turizm
  UŞAK
  17:30
  KIRIKKALE
  23:50
  150 TL
 • Lüks Erova Turizm
  UŞAK
  18:45
  KIRIKKALE
  00:05
  110 TL
 • Niksarkale Turizm
  UŞAK
  19:00
  KIRIKKALE
  01:50
  109 TL
 • Metro Turizm
  UŞAK
  20:30
  KIRIKKALE
  02:50
  63 TL

Uşak - Kırıkkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Iğdırlı Turizm
Lüks Erova Turizm
Kırşehir Şanal
Mis Amasya
Sahil Seyahat
Lider Anatolia Turizm
Ali Osman Ulusoy
Metro Turizm
Yeni Sivas Turizm

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale

Kırklareli otogarından şehir içine otobüs ve dolmuşlarla seferler düzenlenmektedir. Toplu taşma araçları sabah 07:00 ve akşam 22:00 arasında yapıldığı için, şehir merkezine ulaşım geç saatlerde taksi ile yapılmaktadır.


Ulaşım ağının pek gelişmediği Kırklareli’nde, birkaç belediye otobüsü hizmet vermektedir. Bu  nedenle istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz otobüs seferlerinin bilgilerine Kırklareli belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi, otogarın hemen içindedir ve taksi bulmak kolaydır. Otogar taksinin numarası (0288) 214 83 65’tir ve taksi ücretleri de ekonomiktir. Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih edeceksiniz 24 saat hizmet alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli’nde otobüs pek gelişmemiştir ve bu nedenle birkaç otobüs tüm şehir genelinde hizmet vermektedir. 4 numaralı otobüs şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine giden güzergahta hizmet vermektedir. Saat 22 ve sonrasında otobüs bulmak mümkün olmamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları ücretsiz servis hizmetleri ile farklı ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım için gerekli olan her konuda destek alabileceğiniz bilgileri seyahat ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan servis kullanarak ya da otobüsle ulaştığınız şehir merkezinden tüm Kırklareli ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuşlar ekonomik olarak ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar ve oldukça kısa sürede gideceğiniz yere varabilirsiniz. Ancak saat 22 ve sonrasında dolmuş bulmak mümkün olmaz ve taksiler tercih edilebilir.

Kırıkkale Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  3°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  4°C
 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  -1°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  -2°C

Haritada Kırıkkale

Kırıkkale Hakkında

Nüfus
0
Plaka
71
Telefon Kodu
318