Ünlü Seyahat Online Otobüs Bileti

Ünlü Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Ünlü Seyahat Hakkında

Ünlü Seyahat

2010 yılında “Ünlü Turizm” adıyla hizmete başlayan ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak yoluna devam eden Ünlü Seyahat, 2018’de “Ünlü Seyahat ve Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti.” ismini alıp kurumsal bir kimlik edinmiştir. Personel ve öğrenci taşımacılığı yapan Ünlü Seyahat, gezi ve turlarınız için ihtiyacınız olan araç temini konusunda da yardımcı olmaktadır.

“Güvenli Ellerdesiniz” ilkesini benimseyen ve bu ilke doğrultusunda güvenlik, kalite ve hizmet kalitesine bağlı olarak müşteri memnuniyeti, yolcu konforunun hat safhada tutulması gibi unsurlara oldukça önem veren Ünlü Seyahat, uluslararası standartları ve teknolojiyi her daim yakından takip eder. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetinin bilinçli personel paralelinde geliştiğine dair farkındalığı, onun muadilleri arasında en çok tercih edilen olmasını ve marka değerinin artmasını sağlamıştır.

  • İletişim
  • Beden Dili
  • Yolcu Odaklı Hizmet
  • Genel İş Sağlığı ve Güvenlik Eğitimi
  • İş ve Hizmet Kalitesi
  • Yönetim Becerileri
  • Liderlik
Konularında birçok eğitim düzenlemesi işine ve müşterisine verdiği önemin bir göstergesidir. Ünlü Seyahat, okul servis hizmeti, personel taşımacılığı ve gezi- tur seyahatleri gibi alanlarda en düşük maliyetle ama kaliteden taviz vermeden, profesyonelliği de ön planda tutarak çalışmayı prensip haline getirmiştir. Yapmış olduğu hizmetlere karşılık olumlu dönüşler alması her zaman en büyük motivasyon kaynağı olmuştur.
 

Ünlü Seyahat’in Öğrenci Taşıma Hizmeti

Öğrenci taşımacılığında profesyonel çalışma ekibi ile en güvenilir firmalar arasında bulunan Ünlü Seyahat, gelecek taşıdığının bilincinde olan ve en değerli varlığınızı içiniz ferah bir şekilde emanet edebileceğiniz bir firmadır. Bu zamana kadar hem öğrenci ve velilerden hem de okul yöneticilerinden olumlu dönüşler almış olması tercihinizi şekillendirecek önemli ayrıntılardan biridir.

Okul taşıtını kullanan servis şoförü düzenli olarak yapılan gerekli tüm testlerden geçmiş ve 26 yaşından gün almış kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca araçlarda bulunan rehber personel de şoförler de TCK’nın 103, 104, 109, 188, 190, 191, 227 ve 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun 35. Maddelerinde bulunan suçlardan hüküm giymemiş kişilerden seçilir. Ünlü Seyahat okul servis araçları, 12 yaşından büyük olmayan, muayeneleri tam ve gerekli tüm donanıma sahip taşıtlardır.
 

Ünlü Seyahat ile Personel Taşımacılığı Hizmeti

Şirketlerin çalışanlarından en yüksek verimi alabilmeleri personellerinin konforuyla doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Kent şartlarında hem sabah hem akşam yoğun bir trafiğe maruz kalan çalışanlarınızın bundan en az oranda etkilenmesi ve zamanını faydalı bir şekilde kullanabilmesi için Ünlü Seyahat’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 

Ünlü Seyahat Gezi ve Tur Hizmetleri

Toplu halde seyahat etmek hem vasıta değiştirme hem de bütçenizi zorlaması anlamında bir sorun haline gelebilmektedir. Türkiye’nin her şehrine ulaşım hizmeti sağlayan Ünlü Seyahat ile ister şehir içi ister şehir dışı tüm gezi, tur, özel etkinlik ve seminer gibi programlara rahatlıkla gidebilirsiniz.
 
Birbirinden kaliteli hizmetleriyle Ünlü Seyahat, Bilet.com’da. Sizler de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız minimum ödeme ile maksimum hizmeti alabileceğiniz, yolculuklarınızın vazgeçilmez eşlikçisi Bilet.com’u tercih edin. Otobüs, uçak, İDO, feribot, etkinlik biletleri, transfer hizmetleri ve araç kiralama gibi birçok işlemi anında halletmek için web sitemizden veya mobil uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. 

Ünlü Seyahat İletişim

Telefon: 2124529069
E-Posta: unluseyahat@gmail.com
Website:

Adres:
Kocasinan Merkez Mahallesi Özbek Sokak no: 2/3 Bahçelievler İstanbul

Ünlü Seyahat Seferleri

Ünlü Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ünlü Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

E****

D****

28-05-2021

Keşke tercih etmeseydim.Saat 20.00'da kalkıcak olan araba saat 21.00 civarlarında otogara giriş yaptı ve varış noktası olan 'Çanakkale İskele' yerine Ecabat ilçesinde iniş yaptı,saat gecenin kaçıydı ve buna rağmen umursamadılar bile.Siz siz olun sakın tercih etmeyin.