Ünlü Seyahat Otobüs Bileti

Ünlü Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
11
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
2018
Firma Puanı
0 / 5

Ünlü Seyahat Hakkında

Ünlü Seyahat

2010 yılında “Ünlü Turizm” adıyla hizmete başlayan ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak yoluna devam eden Ünlü Seyahat, 2018’de “Ünlü Seyahat ve Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti.” ismini alıp kurumsal bir kimlik edinmiştir. Personel ve öğrenci taşımacılığı yapan Ünlü Seyahat, gezi ve turlarınız için ihtiyacınız olan araç temini konusunda da yardımcı olmaktadır.

“Güvenli Ellerdesiniz” ilkesini benimseyen ve bu ilke doğrultusunda güvenlik, kalite ve hizmet kalitesine bağlı olarak müşteri memnuniyeti, yolcu konforunun hat safhada tutulması gibi unsurlara oldukça önem veren Ünlü Seyahat, uluslararası standartları ve teknolojiyi her daim yakından takip eder. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetinin bilinçli personel paralelinde geliştiğine dair farkındalığı, onun muadilleri arasında en çok tercih edilen olmasını ve marka değerinin artmasını sağlamıştır.

  • İletişim
  • Beden Dili
  • Yolcu Odaklı Hizmet
  • Genel İş Sağlığı ve Güvenlik Eğitimi
  • İş ve Hizmet Kalitesi
  • Yönetim Becerileri
  • Liderlik
Konularında birçok eğitim düzenlemesi işine ve müşterisine verdiği önemin bir göstergesidir. Ünlü Seyahat, okul servis hizmeti, personel taşımacılığı ve gezi- tur seyahatleri gibi alanlarda en düşük maliyetle ama kaliteden taviz vermeden, profesyonelliği de ön planda tutarak çalışmayı prensip haline getirmiştir. Yapmış olduğu hizmetlere karşılık olumlu dönüşler alması her zaman en büyük motivasyon kaynağı olmuştur.
 

Ünlü Seyahat’in Öğrenci Taşıma Hizmeti

Öğrenci taşımacılığında profesyonel çalışma ekibi ile en güvenilir firmalar arasında bulunan Ünlü Seyahat, gelecek taşıdığının bilincinde olan ve en değerli varlığınızı içiniz ferah bir şekilde emanet edebileceğiniz bir firmadır. Bu zamana kadar hem öğrenci ve velilerden hem de okul yöneticilerinden olumlu dönüşler almış olması tercihinizi şekillendirecek önemli ayrıntılardan biridir.

Okul taşıtını kullanan servis şoförü düzenli olarak yapılan gerekli tüm testlerden geçmiş ve 26 yaşından gün almış kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca araçlarda bulunan rehber personel de şoförler de TCK’nın 103, 104, 109, 188, 190, 191, 227 ve 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun 35. Maddelerinde bulunan suçlardan hüküm giymemiş kişilerden seçilir. Ünlü Seyahat okul servis araçları, 12 yaşından büyük olmayan, muayeneleri tam ve gerekli tüm donanıma sahip taşıtlardır.
 

Ünlü Seyahat ile Personel Taşımacılığı Hizmeti

Şirketlerin çalışanlarından en yüksek verimi alabilmeleri personellerinin konforuyla doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Kent şartlarında hem sabah hem akşam yoğun bir trafiğe maruz kalan çalışanlarınızın bundan en az oranda etkilenmesi ve zamanını faydalı bir şekilde kullanabilmesi için Ünlü Seyahat’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 

Ünlü Seyahat Gezi ve Tur Hizmetleri

Toplu halde seyahat etmek hem vasıta değiştirme hem de bütçenizi zorlaması anlamında bir sorun haline gelebilmektedir. Türkiye’nin her şehrine ulaşım hizmeti sağlayan Ünlü Seyahat ile ister şehir içi ister şehir dışı tüm gezi, tur, özel etkinlik ve seminer gibi programlara rahatlıkla gidebilirsiniz.
 
Birbirinden kaliteli hizmetleriyle Ünlü Seyahat, Bilet.com’da. Sizler de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız minimum ödeme ile maksimum hizmeti alabileceğiniz, yolculuklarınızın vazgeçilmez eşlikçisi Bilet.com’u tercih edin. Otobüs, uçak, İDO, feribot, etkinlik biletleri, transfer hizmetleri ve araç kiralama gibi birçok işlemi anında halletmek için web sitemizden veya mobil uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. 

Ünlü Seyahat İletişim

Telefon: 2124529069
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Kocasinan Merkez Mahallesi Özbek Sokak no: 2/3 Bahçelievler İstanbul

Ünlü Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Ünlü Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Ünlü Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Ünlü Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Ünlü Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Ünlü Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Ünlü Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Ünlü Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Ünlü Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Ünlü Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Ünlü Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Ünlü Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok