Ulusoy Seyahat Online Otobüs Bileti

Ulusoy Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Ulusoy Seyahat Hakkında

Ulusoy Seyahat

1937 yılında faaliyetlerine başlayan firma 70 yılı aşkın süredir ülkemiz yollarında en prestijli ve en tanınan marka olma konusunda örnek olmuştur.Karayolu ulaştırma sektörünün ilk SÜPERBRANDS ödülünü almanın gururunu taşıyan firma yolcu taşımacılığında sektörün en önde markası konumunda.Türkiye’nin en donanımlı filosuna sahip firma 320 araçtan oluşan filosu ve 3,5 milyon yolcu taşıma kapasitesiyle ve geleceğin vizyonu nu yakalamış olarak sektörün öncü markasıdır.
 

Hizmet ve Programları

Firma internet sitesi üzerinden online bilet alımı ve rezervasyon yapma imkanına sahip ayrıca U-Card adı verilen üyelik kartı bulunan firma bu kart sayesinde bilet alımlarında %10 para puan her 5 gidiş dönüş veya 10 tek seyahatinizde 1 tane bedava seyahat hakkı ayrıca toplanan puanların web’den takibi,anlaşmalı markalardan indirimli alışveriş gibi imkanlar sunmakta ve bu karta yolcuların ücretsiz üye olma imkanı var.Ayrıca otobüsler de firmanın kendine ait Travel ismini verdiği dergisi bulunmakta,her sabah otobüslerde günlük gazete dağıtılmakta,non stop seferler geniş koltuk aralığı ve uydu dan TV izleme imkanıda bulunan firma Royal Class seferlerinde battaniye ve yastık hizmetide vermektedir araçların tamamında kablosuz internet bulunmakta ve sıcak soğuk içecekler ile yiyecek ikramı yapılmaktadır.
 

Seferleri

Türkiye’nin hemen heryerine hizmet veren firma ağırlıklı olarak Karadeniz bölgesine sefer düzenlemektedir.Samsun,Ordu,Trabzon,Giresun gibi Karadeniz şehirlerine,Marmaris,Bodrum,Antalya,Alanya gibi Akdeniz şehirlerine de seferler düzenlemektedir.Ayrıca İstanbul ve Ankara’dan da hergün karşılıklı seferleri bulunan firmanın her bölgede şehiriçi servis imkanı da bulunmaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Ulusoy Seyahat birçok farklı noktada konaklama hizmeti vermektedir bunlar sırasıyla Terme Ulusoy Tesisleri,Osmancık İDB Park,Afyon SÇ Park,Düzce Konakoğlu Tesisleri,Sungurlu Ocaklı Tesisleri,Susurluk Kamil KOÇ tesisleri,Pamukova Tunatan Tesisleri,Pamukova İlhantan Tesisleri,Tekirdağ Üner Tesisleri,Kapıkule Arslanlı Tesisleri,Bozüyük Genç Ömür tesisleri,Sivrihisar Nasreddin Hoca yay tesisleri,Selçuk Tabaş tesisleri,Ilgız Akbak Tesisleri,Seydişehir günaydın tesislerini kullanmaktadır tesislerde yolcularının her türlü ihtiyacına cevap verecek hizmetleri sunan firma bu konuda da bir marka.
 

Otobüs Filosu

Filosunda her marka araç bulunduran firma Mercedes Travego,Neoplan,Setra,MAN gibi otobüs markalarının en yeni modellerini bulundurmaktadır.

Ulusoy Seyahat İletişim

Telefon: (0212)-444-18-88
Telefon: 08508111888
Fax 2163240078
E-Posta: müşteri@ulusoy.com.tr
Website:

Adres:
Libadiye Caddesi, Tahralı Sokağı, Kavakyeli Plaza, B Blok, D: 8, Ataşehir, İstanbul

Ulusoy Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ulusoy Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (3)
Çok Kötü (15)
Ortalama Puan

1.17

18 Değerlendirme

***

u****

23-05-2022

Pandemi bitti..Tv açılmaya çalışıyor..didim ankara bileti aldım. 300 tl. ama poşette 5 liralık kulaklık vermiyorsunuz..


N****

****

31-08-2020

Berbat bir firmaymış ULUSOY .Şöför kaba muavinlikte yapıyor aynı zamanda.Araçta gürültüler


R****

****

22-08-2020

Hem iyi hem de kötü yanlarını sıralayım: Muavin kibar dı. İkramlar ehhh idare eder. Yol süresi kötü puan aldı. Hiç adını duymadığım otobüs firmalarını yol boyunca gördüm. Nasıl mı? Hepsi bizi yolda solladı geçti. Tamam hızlı gitmesin de yavaş da gitmesin. Yolda 1 tane otobüs geçmedik. Hadi boş verin bunu da nasıl tüm otobüsler bizi solladı? Cevap:? Ben 58 yaşındayım 1980 öncesinden beri Ulusoy u bilirim: O zamanlar prestij di Ulusoyla seyahat etmek. Ulusoyla geldim dediğiniz de oooooo derlerdi.


N****

****

19-08-2020

Ulusoy bitmiş


F****

E****

19-08-2020

Datça’dan bindiğimiz Ulusoy firmasına ait otobüs daha 10 km gitmeden bozuldu.Otobüs zaten dökülüyordu.Dolayısıyla hiç şaşırtmadı.Ulusoy adı eski zamanlarda kalmış maalesef.Neyse ki daha sonra doğru otobüslere yönlendirmelerle İstanbul’a gelebildik.Bir daha Ulusoy’u tercih edeceğimi düşünmüyorum.


A****

C****

18-08-2020

Hiç memnun kalmadım muavin ve soforlerde bu hastalık olduğu halde kimse Maske takmiyordu


y****

****

18-08-2020

Seferi iptal ettiler ve bizi bilgi çok geç verildi ve sonrasın ulaşmak istedim de bir türlü ulaşamadım...araçları mükemmel rahat ama müşteri ilişkileri sıfır...müşterinin firmaya ulaşmaması imkansız.. en kısa zamanda bu sorun çözülmeli bence müşteri kaybıdır ınternette yazan hiç bir numaraya ulaşamıyoruz kullanilmayan numaralar neden nette...magdur olduk seferin iptali ile..


N****

****

18-08-2020

Kesinlikle bir daha Ulusoy u tercih etmeyeceğim bir sefer saatimi değiştirdiniz iki her yerde durdunuz çok geç indim işlerim aksadı bir daha Ulusoy mu asla


S****

***

18-08-2020

Berbat bir yolculuk yaptım. Sağlık sorunu yaygın iken iki kez otobüs değişikliği keyfi yapıldı. Araçlar konforlu değil, ilk binmek zorunda kaldığımız otobüsün muavini maske bile takmıyordu.İzmir Otogar'da ki Ulusoy Firması Yetkilisi ile görüşmek istediğimde kaba şekilde benim diyen Harun isimli şahısın üslubu konuşması çok nezaketsiz ve sanki bana sistemde Ilıca tercihi varken Ilıcadan binmemizi bir lütuf gibi konuşması ve hatta bir Ulusoy Kaptanı ilgilenip yatıştırmaya çalışıyor.Berbat -40 puan


S****

K****

14-08-2020

Ulusoy kurumsaldır diye 130/140 TL olan bileti ulusoydan 170 TL ye aldım. 11 Ağustos G.Antep/ Samsun (19:30) seferini yapan otobüsteki şöför ve muavin o kadar kabaydı ki kavga etmemek için kendimi zor tuttum. Bagaj fişi vs verdikleri de yok. Bildiğin köy otobüsü. Sonra 12 ağustosta (17:00) Samsun-G.antep seferiyle dönüş yaptım. Yaaa 3 saatte bir otobüs 10 sefer durur mu!!! Yol da yolakta zırt pırt durdu. Mola değil haaa yolcuya ihtiyaç giderme hakkı yok. İki yolculukta da perondan vaktinde çıkmadı. Hasılı rezildi. Geçen yılki Ulusoy böyle değildi. Ulusoy Yetkilileri gizlice otobüs ve şöförleri denetlemeli. Kalite çok ama çok düşmüş.