Tuzgölü Seyahat Online Otobüs Bileti

Tuzgölü Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Tuzgölü Seyahat Hakkında

Tuzgölü Seyahat


1994 yılında Şereflikoçhisar’da bölgede yolcu taşımacılığı yapan işletmelerin birleşmesiyle kurulan Tuzgölü Seyahat sektörde çeyrek asırlık tecrübesiyle faaliyet göstermektedir. Kooperatif sıfatı altında faaliyet gösteren işletmenin merkezi Şereflikoçhisar otogarıdır. Şirket son birkaç yılda hızlı bir değişime girerek araç filosunu ve internet sitesini güncellemiş, çalışanlarının eğitimlerine daha fazla önem vermeye başlamıştır. Şereflikoçhisar’ı Ankara’ya bağlayan en önemli işletmelerden biri olan Tuzgölü Seyahat’in bölgedeki tanınırlığı da yüksektir.


Seferleri

Şirketin ana rotası Ankara’nın en uzak dış ilçelerinden biri olan Şereflikoçhisar ile şehir merkezi arasıdır. Ankara’nın güney doğusunda bulunan ilçeden çıkan araçlar Konya yolu ayrımındaki Konya’nın Kulu ilçesine bağlı Makas’ta da duraklamaktadır. Şirketin şu anda aktif olarak sefer düzenlediği tek rota bu Şereflikoçhisar – Makas – Ankara rotasıdır. Şirket otogarlar dışından da yolcu almaktadır. Şirketin normal şartlarda 2 saat civarında süren bu yolculukta mola verdiğine dair bir bilgi bulunmamaktadır. Seyahat süresi özellikle kış mevsiminde kar ve buzlanmaya dayalı olarak artabilmektedir.


Otobüs Filosu

Şirketin otobüs sayısı 7’dir. Araçlar Mercedes Travego, Man Fortuna ve Temsa Coach modellerinden oluşmaktadır. Araçların hepsi güncel, yeni üretilen modellerdir. Bütün araçlarda 2+2 oturma düzeni uygulanmıştır ve koltuk arkalarında eğlence sistemlerine ait ekranlar yer almaktadır. Araçlarda wi-fi internet hizmeti bulunmamaktadır. Bütün araçlarının koltuk aralıkları uzun boylu yolcuların bile rahat yolculuk edebileceği genişliktedir. Araçlarda genel ekranda televizyon yayını da bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Şirket araçlarda yapılan ikramlarla ilgili herhangi bir bilgi paylaşmamaktadır. Şirketin güzergâh boyunca mola verip vermediği ile ilgili de bir bilgi bulunmamaktadır. Herhangi bir ihtiyaç durumunda ikaz ışığı kullanıldığı takdirde host veya hostes konu ile ilgili yardımcı olmaktadır. 

Siz de Ankara ile Şereflikoçhisar arasındaki seyahatinizi Tuzgölü Seyahat kalite ve güvencesi ile gerçekleştirmek istiyorsanız bilet.com internet sitesini ve Android ya da İOS kullanan mobil cihazınız ile bilet.com uygulamasını kullanabilirsiniz. Bilet.com sayesinde Tuzgölü Seyahat’in bütün seferlerini görüntüleyebilir, istediğiniz seferden uygun olan koltuklardan birini seçip birkaç tıklama ile internete özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Seyahatiniz bittikten sonra tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz.
 

Tuzgölü Seyahat İletişim

Telefon: 0312 687 00 22
Telefon: 0312 224 00 53
E-Posta: bilgi@tuzgoluseyahat.com
Website:

Adres:
Hacı Embiya Mah. E-90 Karayolu Belediye Otobüs Terminali No:2/4 Şereflikoçhisar/ANKARA

Tuzgölü Seyahat Seferleri

Tuzgölü Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tuzgölü Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

2.6

5 Değerlendirme

F****

****

08-04-2022

Tuzgolu seyahatcilerinin sefer esnasında kapalı alanda maske takma kuralı ihlali olduğunu bildirir bu duruma dikkat edilmesini rica ederim


N****

K****

16-01-2022

Müavin valizimi başka birine yanlış verdi çok mağdur oldum iki küçük çocuğumla aştide kalakaldım


R****

E****

03-01-2022

Bir bileti 2 kişiye satmışlar otobüs deyildide sanki köy dolmuşu


I****

B****

21-12-2021

Guzel hızlı bir yolculuktu


M****

K****

12-11-2021

Güzeldi saatinde kalktı saatinde vardı