Tuzgölü Seyahat Otobüs Bileti

Tuzgölü Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
4
Genel Merkezi
Ankara
Kuruluş Tarihi
1994
Firma Puanı
3.67 / 5

Tuzgölü Seyahat Hakkında

Tuzgölü Seyahat


1994 yılında Şereflikoçhisar’da bölgede yolcu taşımacılığı yapan işletmelerin birleşmesiyle kurulan Tuzgölü Seyahat sektörde çeyrek asırlık tecrübesiyle faaliyet göstermektedir. Kooperatif sıfatı altında faaliyet gösteren işletmenin merkezi Şereflikoçhisar otogarıdır. Şirket son birkaç yılda hızlı bir değişime girerek araç filosunu ve internet sitesini güncellemiş, çalışanlarının eğitimlerine daha fazla önem vermeye başlamıştır. Şereflikoçhisar’ı Ankara’ya bağlayan en önemli işletmelerden biri olan Tuzgölü Seyahat’in bölgedeki tanınırlığı da yüksektir.


Seferleri

Şirketin ana rotası Ankara’nın en uzak dış ilçelerinden biri olan Şereflikoçhisar ile şehir merkezi arasıdır. Ankara’nın güney doğusunda bulunan ilçeden çıkan araçlar Konya yolu ayrımındaki Konya’nın Kulu ilçesine bağlı Makas’ta da duraklamaktadır. Şirketin şu anda aktif olarak sefer düzenlediği tek rota bu Şereflikoçhisar – Makas – Ankara rotasıdır. Şirket otogarlar dışından da yolcu almaktadır. Şirketin normal şartlarda 2 saat civarında süren bu yolculukta mola verdiğine dair bir bilgi bulunmamaktadır. Seyahat süresi özellikle kış mevsiminde kar ve buzlanmaya dayalı olarak artabilmektedir.


Otobüs Filosu

Şirketin otobüs sayısı 7’dir. Araçlar Mercedes Travego, Man Fortuna ve Temsa Coach modellerinden oluşmaktadır. Araçların hepsi güncel, yeni üretilen modellerdir. Bütün araçlarda 2+2 oturma düzeni uygulanmıştır ve koltuk arkalarında eğlence sistemlerine ait ekranlar yer almaktadır. Araçlarda wi-fi internet hizmeti bulunmamaktadır. Bütün araçlarının koltuk aralıkları uzun boylu yolcuların bile rahat yolculuk edebileceği genişliktedir. Araçlarda genel ekranda televizyon yayını da bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Şirket araçlarda yapılan ikramlarla ilgili herhangi bir bilgi paylaşmamaktadır. Şirketin güzergâh boyunca mola verip vermediği ile ilgili de bir bilgi bulunmamaktadır. Herhangi bir ihtiyaç durumunda ikaz ışığı kullanıldığı takdirde host veya hostes konu ile ilgili yardımcı olmaktadır. 

Siz de Ankara ile Şereflikoçhisar arasındaki seyahatinizi Tuzgölü Seyahat kalite ve güvencesi ile gerçekleştirmek istiyorsanız bilet.com internet sitesini ve Android ya da İOS kullanan mobil cihazınız ile bilet.com uygulamasını kullanabilirsiniz. Bilet.com sayesinde Tuzgölü Seyahat’in bütün seferlerini görüntüleyebilir, istediğiniz seferden uygun olan koltuklardan birini seçip birkaç tıklama ile internete özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Seyahatiniz bittikten sonra tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz.
 

Tuzgölü Seyahat İletişim

Telefon: 0312 687 00 22
Telefon: 0312 224 00 53
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Hacı Embiya Mah. E-90 Karayolu Belediye Otobüs Terminali No:2/4 Şereflikoçhisar/ANKARA

Tuzgölü Seyahat Seferleri

Tuzgölü Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Tuzgölü Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Tuzgölü Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Tuzgölü Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Tuzgölü Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Tuzgölü Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Tuzgölü Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Tuzgölü Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Tuzgölü Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Tuzgölü Seyahat otobüs firması başlıca Konya şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 1 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Tuzgölü Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Tuzgölü Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3.67

3 Değerlendirme

Feride

****

08-04-2022

Tuzgolu seyahatcilerinin sefer esnasında kapalı alanda maske takma kuralı ihlali olduğunu bildirir bu duruma dikkat edilmesini rica ederim


Irem

B****

21-12-2021

Guzel hızlı bir yolculuktu


MERTZEKİ

K****

12-11-2021

Güzeldi saatinde kalktı saatinde vardı