Tosya Seyahat Online Otobüs Bileti

Tosya Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Tosya Seyahat Hakkında

Tosya Seyahat

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Tosya Seyahat 1950 yılında kurulmuştur.  Ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketi olan firmamız kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız daha sonra kamyon taşımacılığından ulaşım sektöründe otobüs seferleri ile hizmetine devam etmiştir. 1983 yılından itibaren Limited Şirket olarak yeniden yapılandırılmıştır.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Tosya Seyahat her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Sınırsız internet, uydu yayını,  sıcak soğuk kiralar ve yiyecek ikramı bulunmaktadır. Yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir. Ayrıca kendi teknolojik araçlarınızla da USB girişi ile bağlanıp kullanabilirsiniz. Ayrıca sabah namazı molalarına firmamız ayrıca dikkat etmektedir. İstediğiniz sefere web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz ya da iptal edebilirsiniz. Satın aldığınız bileti de açığa alabilirsiniz.
 

Seferleri

Firmamız Tosya’ dan Ankara, İstanbul, İzmir, İzmit; Gebze, Sakarya, Bolu: Düzce illerine müşterilerimiz için 66 yıldır hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir. İstek ve şikayetleriniz için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. Ayrıca web sitemizde otobüs filomuza ait araçların plakalarına ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Tosya Seyahat İletişim

Telefon: (0366)-313-12-47
Telefon: 03663131247
Telefon: 03663133732
E-Posta: hizmet@tosyaseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Belediye Otogarı Tosya/Kastamonu/TÜRKİYE

Tosya Seyahat Seferleri

Tosya Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tosya Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

H****

F****

25-07-2021

Sevdiklerimden ayrı bir yola götürdü bu sefer üzdü.


H****

F****

16-07-2021

Çok güzeldi çok memnun kaldım herşey için teşekkür ederim.