Tokat İmparator Turizm Online Otobüs Bileti

Tokat İmparator Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Tokat İmparator Turizm Hakkında

Tokat İmparator Turizm

Bir Tokat firması olan Tokat İmparator Turizm 1994 yılında kurulmuştur. Kurucusu Faruk Gökdemir’dir. Kurulduğu günden bu yana şehirlerarası ulaşım alanında faaliyet göstermektedir. İlk olarak seferlerine tek bir otobüsle başlayan firma, şimdilerde 8 otobüsü ile hizmet vermektedir.

Hizmetleri

Tokat İmparator turizm ile yapılan yolculuklarda konforlu, güvenli ve ekonomik bir yolculuk hedeflenir. Firmaya ait tüm otobüslerde kablosuz internet, koltuk ekranı, TV, kulaklık, okuma lambası, radyo ve USB girişi gibi imkanlar mevcuttur. bu sayede yolcular kesintisiz iletişim sağlar ve yolculuk sırasında eğlenceli vakit geçirebilir.
Firma tarafından yapılan seferlerde Osmancık Anadolu Dinlenme tesisi ve Türsan dinlenme tesislerinde mola verilmektedir. Tuvalet, yemek gibi ihtiyaçlar bu tesislerde giderilir. Ayrıca firma seferlerinde namaz vakitlerinde durma inceliği de gösterir. Yarım saatlik bir mola verme ya da dinlenme tesisine girme imkanı olmasa da kısa süreli bir mola ile yolcular memnun edilir.
Osmancık Anadolu Dinlenme tesisi Çorum sınırları içinde bulunur. Tesiste restoran, kahvaltı salonu, fast food, market, hediyelik eşya, mescit, akaryakıt istasyonu gibi imkanlar mevcuttur. Ayrıca Çorum’da olduğu için hediyelik olarak istediğiniz çeşit leblebi alma imkanınız mevcuttur.
Türsan dinlenme tesisleri ise Kaynaşlı/Düzce’de bulunur. Oldukça işlek bir güzergahta olduğu için pek çok otobüsün uğrak yeridir. Tesiste restoran, köy pazarı, vitamin bar, tarihi Düzce köftecisi, market, doğal ürünler pazarı, akaryakıt istasyonu gibi pek çok imkan mevcuttur. Burada dinlenen yolcular aynı zamanda kendilerine ya da yakınlarına hediye de alabilir.


Seferleri

Tokat İmparator firması Tokat merkezli olarak çalıştığı için Tokat’tan pek çok ile seferler düzenler. En sık yaptığı sefer Tokat-İstanbul’dur. Bu sıralamayı İstanbul-Amasya ve Çorlu-Suluova seferleri takip etmektedir. Firmanın seferleri bununla sınırlı değildir. Ülkemizdeki il ve ilçelerden oluşan tam 16 farklı nokta arasında şehirlerarası otobüs seferi düzenlemektedir.
Tokat İmparator turizm seferleri İstanbul, Ankara, Amasya, İzmir, Yozgat, Tekirdağ ve Edirne illerine yapılır. Bu güzergahta kalan pek çok ilçe ve diğer noktalardan da yolcusu mevcuttur.
Firmaya ait tam 19 şube mevcuttur. bu şubelere giderek, firma web sitesinden ya da diğer online bilet satış sitelerinden biletinizi alabilirsiniz.
 

Otobüs Filosu

Tokat İmparator otobüs filosu 8 otobüsten oluşur. 7 adet otobüs firmanın kendisine aittir. Bir otobüs ise kiralıktır. Otobüslerin tamamı teknolojik donanıma sahiptir ve güvenli sürüşe uygundur. Böylece yolcuların konforu ve güvenliği sağlanarak keyifli bir yolculuk sunulur.

Tokat İmparator Turizm İletişim

Telefon: (0356)-275-13-62

Adres:
Eyüpsultan Mah., Tuna Cad. Samandıra Otobüs Terminali No:55 D:Peron 6, 34885 Sancaktepe/İstanbul

Tokat İmparator Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat İmparator Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

2 Değerlendirme

m****

g****

21-10-2020

süper yolculuk yaptım hayırlı işler şöförlerde muavinde 10 numara idiler


***

****

30-09-2020

Suıt araba ama bıraz bakımı lazım koltuklar rahatsız personel Güler yüzlü seyehat güvenliydi