Süzer Seyahat Online Otobüs Bileti

Süzer Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Süzer Seyahat Hakkında

Süzer Seyahat

Merkezi Trabzon ili olan Trabzon Süzer Turizm, Doğu Karadeniz Bölgesinden İç Anadolu ve Marmara Bölgesinde bulunan illere seferler düzenlemektedir.
 

Hizmet ve Programları

Trabzon Süzer Turizm seferlerini düzenlediği illere gidiş – dönüş yolunda, yolcularına sıcak (çay, Kahve, nescafe vb.), soğuk (meyve suyu, cola, su vb.) içeceklerin ikramını yapmaktadır. Otobüsleriyle yolculuk eden müşterilerine wifi uygulaması sayesinde internete girme ve güzel vakit geçirme imkanı sunmaktadır. Koltuk arkası 10 inç ekranları yanı sıra genel tv yayını ve genel müzik yayını da yapılmaktadır. Koltuk ekranından da tv yayını yanı sıra kulaklıkla istediği kanalı seçme ve istediği müziği dinleme hizmeti de verilmektedir. Tüm araçları namaz vakitlerinde durarak yolcularının namazlarını kaçırmamaları sağlanmaktadır. Okuma lambası özellikli otobüsleri sayesinde kitap veya gazete okuyarak, akşamları yolculuğun rahat geçmesini sağlamaktadır. Usb girişleri olan otobüslerinde ayrıca cep telefonlarının şarj olması da sağlanmaktadır. Otobüslerinde hız sabitleyici özelliği sayesinde güvenliği, varılan noktalardaki servis hizmetleriyle de konforu sunmaktadır.
 

Seferleri

Trabzon Süzer Turizm Trabzon ili merkezinden ve Trabzon sahil kesimindeki Of, Araklı, Akçaabat, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerinden kalkan seferler düzenlemektedir. Seferleri İç Anadolu ve Marmara Bölgesindeki il ve ilçelere yöneliktir. Trabzon Süzer Turizm firması her gün Ankara, güzergahına sefer düzenlemektedir. Doğu Karadeniz sahili boyunca Samsun iline kadar olan seferleri dışında, İstanbul, Bolu, Bursa, Çorum, Düzce, İzmit , Kırıkkale, Sakarya ve Yalova illerine seferler düzenlemektedir. Ayrıca aynı illere bağlı ilçeler üzerinde inecek yolcularını da bu seferleri ile taşımaktadır. Gidiş seferleri sonrasında aynı illerden Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon illerine ve ilçelerine dönüş seferleri mevcuttur.


Otobüs Filosu

Trabzon Süzer Turizm kendisine ait 8 adet otobüsü ile seferlerini düzenlemektedir. Seferlerinde kullanılan otobüsler son model ve kaliteli Travego 15 ile Travego 17 modelleridir. Ayrıca Mercedes Benz marka otobüsleri ile güvenilir ve rahat taşımacılığı yolcularına sunmaktadır. 8 adet otobüs seferi dışında kendisine ait servis araçları ile yolculuk edilen il ve ilçelere varıldığında, merkezi yerlere servis yapan son model servis araçları vardır. 

Süzer Seyahat İletişim

Telefon: (0462) 328 03 22
Telefon: (0462) 325 23 33
Telefon: (0212) 658 04 61
E-Posta: bilgi@suzerseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali Peron No: 9- 10 Trabzon/TÜRKİYE

Süzer Seyahat Seferleri

Süzer Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Süzer Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok