STR Turizm Otobüs Bileti Al

STR Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


STR Turizm Hakkında

STR Turizm

Seyahat otobüsleri sektöründe uzun yıllar hizmet veren STR Turizm firması olarak her zaman teknolojinin gelişmesi ile kendini yenilemektedir. 2004 yılında Fevzi Satır tarafından Kocaeli ilimizde kurulan STR Turizm bölge halkının yolcu taşımacılığında ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Bursa, Kocaeli, İstanbul ve Yalova da ofisleri bulunan firma profesyonel şoförler ve işinde uzman olmuş özel eğitimli personele sahiptir. Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile kendini yenileyen firmanın tercih edilme sayısı artmaktadır. Özellikle yolcu taşımacılığı sektöründe en fazla kısa mesafe seferleri en çok olan firmadır.

STR Turizm Hizmetleri

Kısa seyahatlerin en güvenli adresi olan STR Turizm firması sunduğu konfor ve güven sayesinde yolcuların yolculuk sırasında rahat etmeleri sağlanmaktadır. Yolculuk boyunca otobüs içinde çeşitli ikramların bulunduğu firmanın koltuk aralarının geniş olması ve koltuk arkalarında TV bulunması sevdiğiniz dizi ya da filmi izleme şansı tanımaktadır. Ayrıca firmanın seyahat kart uygulaması bulunmakta ve yolculara avantaj sağlamaktadır. Gelişen yenilikleri yakından takip eden firma kendini her geçen gün daha da fazla yenilemektedir.


STR Turizm Gittiği Şehirler

STR Turizm kısa mesafelerde çok fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biri de yakın çevrelere sefer düzenlemesidir. Firma Kocaeli’nden yapmış olduğu şehirler arası yolcu taşımacılığında Bursa, İstanbul, Kocaeli ve Yalova bölgelerine sefer yapmaktadır.


STR Turizm Otobüs Filosu

Genç ve dinamik kadrosu ile emin adımlarla ilerleyen STR Turizm her geçen gün kendini daha fazla büyütmekte ve sektörde adını daha fazla duyurmaktadır. Firmanın yolcu taşımacılığında otobüs filosunda toplam 10 tane araç bulunmasına rağmen araç sayısını daha da arttırmayı hedeflemektedir.


STR Turizm Dinlenme Tesisleri

Konforu ve güveni hedef edinen firmanın kendine ait dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Fakat yolculuk sırasında seyahat güzergahı üzerinde bulunan anlaşmalı dinlenme ve konaklama tesislerinde ihtiyaç molası verilmektedir. Böylece gerekli olan ihtiyacınızı en güvenli şekilde gidermeniz sağlanmaktadır.


STR Turizm Bilet Fiyatları

STR Turizm seyahat sektöründe bulunan firmalar arasında en uygun ve en ucuz bilet fiyatlarına sahip olan tek firmadır. Biletlerin uygun fiyata olması yolculara büyük avantaj sağlamaktadır. Otobüs bileti fiyatları hakkında daha doğru bilgilere ulaşmak için firmanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. STR Turizm bilet al ekranından gideceğiniz yeri ve tarihi seçerek en uygun bileti alabilirsiniz. Ayrıca firmanın sunmuş olduğu her türlü ayrıcalıklardan da bu sayfa sayesinde haberdar olarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.

STR Turizm İletişim

Telefon: (0262)311-61-61
Fax 2623112033

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kocaeli

STR Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

STR Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden STR Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan STR Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
STR Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler STR Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
STR Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden STR Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz STR Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
STR Turizm otobüs firması başlıca Kocaeli (İzmit), Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 2 adet şehre sefer düzenlemektedir.
STR Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

STR Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok