Star Ok Turizm Otobüs Bileti

Star Ok Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
24
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
1996
Firma Puanı
0 / 5

Star Ok Turizm Hakkında

Star Ok Turizm

Seyahat ve kargo sektöründe uzun yıllar yer alan Star Ok Turizm firması yurt dışı hizmetlerinde güvenli hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Star Ok Turizm firması 1996 yılında Cevat Ok tarafından kurulmuş ve Türkiye ile Azerbaycan arasında hem kargo hem de yolcu taşımacılığı yapmaktadır. En son teknoloji gelişmelerle donanımlı olan firma her geçen gün kendini daha fazla yenilemekte ve büyümektedir. Star Ok Turizm ile her gün ülkemizden Azerbaycan’a huzurlu. Konforlu ve güvenli yolculuklar yapılmaktadır. İşinde uzman olmuş ve uzun yıllar hizmet veren profesyonel şoför kadrosu ile özel eğitim almış genç personeliyle yolculara en kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerin yapıldığı firma öncelikle müşteri odaklı çalışmaktadır.

Star Ok Turizm Hizmetleri Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesi ile her alanda kendini de yenileyen Star Ok Turizm firması genç ve dinamik personel ile yolculara en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Öncelikle yolcuların güvenliği ilk sırada tutan firmada otobüsler teknolojik donanımlı olup koltuk araları oldukça geniş olmaktadır. Böylece yolculuk sırasında yolcular son derece rahat etmektedirler. Koltuk arkasında bulunan TV sayesinde yol boyunca dizi ya da film izleme şansına sahiptirler.
Kişiye özel kulaklıklar ile kimse rahatsız olmadan müzik keyfini çıkarabilirsiniz. Otobüs içinde bulunan çeşitli ikram hizmetleri bulunmaktadır. Yolculuk sırasında sıkılmadan keyifli bir şekilde yolculuklar tamamlanacaktır. Hem yolcu taşıma hem de kargo hizmeti veren firma en güvenli şekilde gideceğiniz yere sizleri ulaştırmaktadır.


Star Ok Turizm Ulaşım Sağladığı Şehirler

Azerbaycan ve Türkiye arasında ulaşımı sağlayan Star Ok Turizm firması ülkenin pek çok ilinden Bakü’ye yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bu illerden bazıları, Trabzon, Rize, Ankara, İzmit, İstanbul, Bursa gibi şehirlerden yolcu almaktadır. Zamanında hızlı ve güvenilir sigortalı 36 saat kargo teslim edilmektedir.


Star Ok Turizm Otobüs Filosu

Star Ok Turizm firmasının genç otobüs filosu ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak yolcu ve kargo hizmetleri verilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile firma da kendi filosunu değiştirmekte ve yeniz araçları bünyesine katmaktadır. Son model otobüslerin içi son derece teknolojik teknikler ile dizayn edilmiş ve yolcuların konforu sağlanmaktadır.


Star Ok Turizm Dinlenme Tesisleri ve Bilet Fiyatları

Firmanın kendine ait dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Ancak yol güzergahı üzerinde anlaşmalı dinlenme tesislerinde ihtiyaç molası verilmektedir. Fiyatlar hakkında da en doğru bilgilere Star Ok Turizm firmasının web sitesinden öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden web sitesini ziyaret ederek gideceğiniz yeri ve tarihi seçebilirsiniz. Böylece otobüs biletini çok daha uygun ve ucuza alabilirsiniz. Ayrıca siteyi ziyaret ederek firmanın ayrıcalıklarından yaralanabilir ve çok daha fazla avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca kargolar için gerekli olan fiyatları da firmanın sitesinden en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

Star Ok Turizm İletişim

Telefon: (0212)632-27-04
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
AKSARAY MAH. KÜÇÜK LANGA CAD. EMNİYET TERM. FATİH/İSTANBUL

Star Ok Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Star Ok Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Star Ok Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Star Ok Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Star Ok Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Star Ok Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Star Ok Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Star Ok Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Star Ok Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Star Ok Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Star Ok Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Star Ok Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok