Star Ok Turizm Online Otobüs Bileti

Star Ok Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Star Ok Turizm Hakkında

Star Ok Turizm

Seyahat ve kargo sektöründe uzun yıllar yer alan Star Ok Turizm firması yurt dışı hizmetlerinde güvenli hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Star Ok Turizm firması 1996 yılında Cevat Ok tarafından kurulmuş ve Türkiye ile Azerbaycan arasında hem kargo hem de yolcu taşımacılığı yapmaktadır. En son teknoloji gelişmelerle donanımlı olan firma her geçen gün kendini daha fazla yenilemekte ve büyümektedir. Star Ok Turizm ile her gün ülkemizden Azerbaycan’a huzurlu. Konforlu ve güvenli yolculuklar yapılmaktadır. İşinde uzman olmuş ve uzun yıllar hizmet veren profesyonel şoför kadrosu ile özel eğitim almış genç personeliyle yolculara en kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerin yapıldığı firma öncelikle müşteri odaklı çalışmaktadır.

Star Ok Turizm Hizmetleri Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesi ile her alanda kendini de yenileyen Star Ok Turizm firması genç ve dinamik personel ile yolculara en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Öncelikle yolcuların güvenliği ilk sırada tutan firmada otobüsler teknolojik donanımlı olup koltuk araları oldukça geniş olmaktadır. Böylece yolculuk sırasında yolcular son derece rahat etmektedirler. Koltuk arkasında bulunan TV sayesinde yol boyunca dizi ya da film izleme şansına sahiptirler.
Kişiye özel kulaklıklar ile kimse rahatsız olmadan müzik keyfini çıkarabilirsiniz. Otobüs içinde bulunan çeşitli ikram hizmetleri bulunmaktadır. Yolculuk sırasında sıkılmadan keyifli bir şekilde yolculuklar tamamlanacaktır. Hem yolcu taşıma hem de kargo hizmeti veren firma en güvenli şekilde gideceğiniz yere sizleri ulaştırmaktadır.


Star Ok Turizm Ulaşım Sağladığı Şehirler

Azerbaycan ve Türkiye arasında ulaşımı sağlayan Star Ok Turizm firması ülkenin pek çok ilinden Bakü’ye yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bu illerden bazıları, Trabzon, Rize, Ankara, İzmit, İstanbul, Bursa gibi şehirlerden yolcu almaktadır. Zamanında hızlı ve güvenilir sigortalı 36 saat kargo teslim edilmektedir.


Star Ok Turizm Otobüs Filosu

Star Ok Turizm firmasının genç otobüs filosu ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak yolcu ve kargo hizmetleri verilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile firma da kendi filosunu değiştirmekte ve yeniz araçları bünyesine katmaktadır. Son model otobüslerin içi son derece teknolojik teknikler ile dizayn edilmiş ve yolcuların konforu sağlanmaktadır.


Star Ok Turizm Dinlenme Tesisleri ve Bilet Fiyatları

Firmanın kendine ait dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Ancak yol güzergahı üzerinde anlaşmalı dinlenme tesislerinde ihtiyaç molası verilmektedir. Fiyatlar hakkında da en doğru bilgilere Star Ok Turizm firmasının web sitesinden öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden web sitesini ziyaret ederek gideceğiniz yeri ve tarihi seçebilirsiniz. Böylece otobüs biletini çok daha uygun ve ucuza alabilirsiniz. Ayrıca siteyi ziyaret ederek firmanın ayrıcalıklarından yaralanabilir ve çok daha fazla avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca kargolar için gerekli olan fiyatları da firmanın sitesinden en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

Star Ok Turizm İletişim

Telefon: (0212)632-27-04
E-Posta: info@starokturizm.com.tr
Website:

Adres:
AKSARAY MAH. KÜÇÜK LANGA CAD. EMNİYET TERM. FATİH/İSTANBUL

Star Ok Turizm Seferleri

Star Ok Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Star Ok Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok