Star Mardin Turizm Otobüs Bileti Al

Star Mardin Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Star Mardin Turizm Hakkında

Star Mardin Turizm

Uzun yıllar Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşıyan Star Mardin Turizm her zaman yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Star Mardin Turizm Hakkında

Star Mardin Turizm firması Abdulaziz Ay tarafından 2000 yılında Mardin de kurulmuştur. Mardin ilimizin kültürel, tarihi değerlerini ve turistik bölgelerini dünyaya tanıtmayı ilke edinen seyahat firmaları sektöründe bulunan firmalar arasında her geçen gün adını daha çok duyuran gelişmiş bir firmadır. Profesyonel şoförleri, işinde uzman olmuş güler yüzlü personeli ve en son sistem teknoloji ile donanımlı araçları ile ülkemizin her yanına hizmet vermektedir. Ayrıca Star Mardin Turizm uluslar arası yolculuklarda da konforu ve güvenli yolculukları sizler için sunmaya devam etmektedir.

Star Mardin Turizm Hizmetleri

Teknolojiyi yakından takip eden ve tüm gelişmeler ile kendini daha da fazla yenileyen Star Mardin Turizm firması her zaman ilklerin öncüsü olmuştur. Tüm şoförler, hostesler ve diğer personeller özel eğitimden geçmektedir. Müşteri odaklı çalışmalarına devam eden firma yolcuların özellikle uzun seyahatlerde sıkılmamaları ve eğlenmeleri için pek çok imlanlar sağlamaktadır. Geniş koltuk aralarının bulunduğu son sistem yeni otobüslerde koltuk arkalarında TV bulunmaktadır. Ayrıca gece yolculuklarında koltukların üstünde okuma lambaları bulunmaktadır. Sadece bulunduğu koltukların üzerinde olduğundan dolayı diğer yolcuları rahatsız etmez.
Burada istediğiniz dizi ve filmleri doyasıya izleyebilirsiniz. Ayrıca koltuk arkalarında bulunan prizler sayesinde elektronik cihazlarınızı şarj edebilir ve sınırsız internet hizmeti ile internet keyfini çıkarabilirsiniz. Yolculuk sırasında otobüs içinde ikram çeşitleri bulunmaktadır. Konforlu ve güvenli yolculukların keyfini Star Mardin Turizm ile çıkarmanız için her zaman hizmetlerine yenisini katmaktadır. Hatta firmanın web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman firmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Star Mardin Turizm Gittiği Şehirler

 Seyahat sektöründe uzun yıllar hizmet veren Star Mardin Turizm ülkenin pek çok şehrine sefer düzenlemektedir. En fazla sefer düzenlediği bölgelerin başında Mardin, Gaziantep, Kızıltepe, Aksaray, Ankara, Eskişehir, İstanbul, Mersin, Kocaeli, Konya, Bursa, Osmaniye, Şanlıurfa, Afyon, Silopi, Adana, Nusaybin ve Cizre yer almaktadır. Genel olarak firma ile yaptığınız yolculuklarda Mardin ve Adana arasında 8 saat bulunmaktadır. Mardin ile Mersin arası 9 saat sürerken İzmir ve Mardin arası 23 saattir. Ankara ile Mardin arası ise 16 saat 30 dakika sürmektedir.

Star Mardin Turizm Otobüs Filosu

Kurulduğu ilk günden bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Star Mardin Turizm çok sık otobüs filosunu değiştirmektedir. Gelişen teknoloji ile yenilen araçlar ile yolcuların konforu ve güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. Genellikle Mercedes Trevego ya da Tourismo marka otobüsler her gelişen teknoloji ile yenilenmektedir. Her yıl otobüs filosuna yeni araçlar katmaktadır.

Star Mardin Turizm Konaklama Tesisleri

Star Mardin Turizm ile yapacağınız yolculuklar hem konfor içinde olacak hem de kaliteli konaklama tesislerinde ihtiyaç molası vereceksiniz. Firmanın yapılan seyahatlerde yol güzergahı üzerinde bulunan dinlenme tesisleri, Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Konya Akşehir Özkan Dinlenme Tesisleri, Manisa Kula Su Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri ve Ankara Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri bulunmaktadır. Burada bulunan tesisler son derece hijyen ve bakımlı olmasının yanı sıra ihtiyaç molası vermek için kesinlikle mükemmel alanlardır. Bu tesislerden memnun kalacaksınız.

Star Mardin Turizm Bilet Fiyatları

Güvenli ve konforlu yolculuk yapacağınızın garantisini sunan firma Türkiye’nin dört bir yanına çok daha uygun fiyatlar gitmeniz için hizmet vermektedir. Bilet fiyatları hakkında daha doğru bilgilere ulaşmak için Star Mardin Turizm firmasının web sitesine internet üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır. Gideceğiniz yerin bilet fiyatlarını ve sefer sayılarını öğrenme şansına sahip olacaksınız. Firmayı tercih edenlerin sayısının gün geçtikçe arttığı ve yapılan olumlu yorumlar ile tavsiye edildiği görülmektedir.
İnternet üzerinden ziyaret edeceğiniz Star Mardin Turizm Bilet Al ekranında tüm şehirlerin bilet fiyatları çıkacaktır. Bilet sorgulama ekranından gideceğiniz yeri ve tarihi seçerek en ucuz bilet fiyatı ile bilet satın alabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek mesafe aralığına göre farklı olmaktadır. Daha uygun fiyatlara daha ucuz seyahat etmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
 

Star Mardin Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Star Mardin Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Star Mardin Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Star Mardin Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Star Mardin Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Star Mardin Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Star Mardin Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Star Mardin Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Star Mardin Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Star Mardin Turizm otobüs firması başlıca Ankara, Mardin, Şanlıurfa, Şırnak, Adana şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 20 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Star Mardin Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Star Mardin Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok