Star Mardin Turizm Online Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Star Mardin Turizm Hakkında

Star Mardin Turizm

Uzun yıllar Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşıyan Star Mardin Turizm her zaman yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Star Mardin Turizm Hakkında

Star Mardin Turizm firması Abdulaziz Ay tarafından 2000 yılında Mardin de kurulmuştur. Mardin ilimizin kültürel, tarihi değerlerini ve turistik bölgelerini dünyaya tanıtmayı ilke edinen seyahat firmaları sektöründe bulunan firmalar arasında her geçen gün adını daha çok duyuran gelişmiş bir firmadır. Profesyonel şoförleri, işinde uzman olmuş güler yüzlü personeli ve en son sistem teknoloji ile donanımlı araçları ile ülkemizin her yanına hizmet vermektedir. Ayrıca Star Mardin Turizm uluslar arası yolculuklarda da konforu ve güvenli yolculukları sizler için sunmaya devam etmektedir.

Star Mardin Turizm Hizmetleri

Teknolojiyi yakından takip eden ve tüm gelişmeler ile kendini daha da fazla yenileyen Star Mardin Turizm firması her zaman ilklerin öncüsü olmuştur. Tüm şoförler, hostesler ve diğer personeller özel eğitimden geçmektedir. Müşteri odaklı çalışmalarına devam eden firma yolcuların özellikle uzun seyahatlerde sıkılmamaları ve eğlenmeleri için pek çok imlanlar sağlamaktadır. Geniş koltuk aralarının bulunduğu son sistem yeni otobüslerde koltuk arkalarında TV bulunmaktadır. Ayrıca gece yolculuklarında koltukların üstünde okuma lambaları bulunmaktadır. Sadece bulunduğu koltukların üzerinde olduğundan dolayı diğer yolcuları rahatsız etmez.
Burada istediğiniz dizi ve filmleri doyasıya izleyebilirsiniz. Ayrıca koltuk arkalarında bulunan prizler sayesinde elektronik cihazlarınızı şarj edebilir ve sınırsız internet hizmeti ile internet keyfini çıkarabilirsiniz. Yolculuk sırasında otobüs içinde ikram çeşitleri bulunmaktadır. Konforlu ve güvenli yolculukların keyfini Star Mardin Turizm ile çıkarmanız için her zaman hizmetlerine yenisini katmaktadır. Hatta firmanın web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman firmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Star Mardin Turizm Gittiği Şehirler

 Seyahat sektöründe uzun yıllar hizmet veren Star Mardin Turizm ülkenin pek çok şehrine sefer düzenlemektedir. En fazla sefer düzenlediği bölgelerin başında Mardin, Gaziantep, Kızıltepe, Aksaray, Ankara, Eskişehir, İstanbul, Mersin, Kocaeli, Konya, Bursa, Osmaniye, Şanlıurfa, Afyon, Silopi, Adana, Nusaybin ve Cizre yer almaktadır. Genel olarak firma ile yaptığınız yolculuklarda Mardin ve Adana arasında 8 saat bulunmaktadır. Mardin ile Mersin arası 9 saat sürerken İzmir ve Mardin arası 23 saattir. Ankara ile Mardin arası ise 16 saat 30 dakika sürmektedir.

Star Mardin Turizm Otobüs Filosu

Kurulduğu ilk günden bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Star Mardin Turizm çok sık otobüs filosunu değiştirmektedir. Gelişen teknoloji ile yenilen araçlar ile yolcuların konforu ve güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. Genellikle Mercedes Trevego ya da Tourismo marka otobüsler her gelişen teknoloji ile yenilenmektedir. Her yıl otobüs filosuna yeni araçlar katmaktadır.

Star Mardin Turizm Konaklama Tesisleri

Star Mardin Turizm ile yapacağınız yolculuklar hem konfor içinde olacak hem de kaliteli konaklama tesislerinde ihtiyaç molası vereceksiniz. Firmanın yapılan seyahatlerde yol güzergahı üzerinde bulunan dinlenme tesisleri, Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Konya Akşehir Özkan Dinlenme Tesisleri, Manisa Kula Su Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri ve Ankara Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri bulunmaktadır. Burada bulunan tesisler son derece hijyen ve bakımlı olmasının yanı sıra ihtiyaç molası vermek için kesinlikle mükemmel alanlardır. Bu tesislerden memnun kalacaksınız.

Star Mardin Turizm Bilet Fiyatları

Güvenli ve konforlu yolculuk yapacağınızın garantisini sunan firma Türkiye’nin dört bir yanına çok daha uygun fiyatlar gitmeniz için hizmet vermektedir. Bilet fiyatları hakkında daha doğru bilgilere ulaşmak için Star Mardin Turizm firmasının web sitesine internet üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır. Gideceğiniz yerin bilet fiyatlarını ve sefer sayılarını öğrenme şansına sahip olacaksınız. Firmayı tercih edenlerin sayısının gün geçtikçe arttığı ve yapılan olumlu yorumlar ile tavsiye edildiği görülmektedir.
İnternet üzerinden ziyaret edeceğiniz Star Mardin Turizm Bilet Al ekranında tüm şehirlerin bilet fiyatları çıkacaktır. Bilet sorgulama ekranından gideceğiniz yeri ve tarihi seçerek en ucuz bilet fiyatı ile bilet satın alabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek mesafe aralığına göre farklı olmaktadır. Daha uygun fiyatlara daha ucuz seyahat etmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
 

Star Mardin Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Star Mardin Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

A****

k****

06-07-2020

Işini yapan yok ilk ve son kez bindim..mardinden bilet alıyorsun kalkmaya az var arıyorlar diyorlar ki kiziltepeye git ordan kalkacak..ineceginiz yerde otogarın baya dışında bırakıyorlar yurumeni söylüyorlar kısacası rezil ediyorlar.