Simav Beyce Birlik Turizm Otobüs Bileti Al

Simav Beyce Birlik Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Simav Beyce Birlik Turizm Hakkında

Simav Beyce Birlik Turizm


56 yıllık geçmişiyle Türkiye’de bulunan kara yolu taşımacılığı firmaları arasındaki en popüler firmalardan birisi olan Simav Beyce Birlik Turizm; Simav’ın Beyce Kasabası’nda bulunan iş adamlarıyla Beyce Birlik adıyla kurulmuştur. Kurumsal ve bireysel olmak üzere iki çeşit müşterilerine yönelik seyahat çözümleri konusunda fark yaratan bir şirket olmayı misyon edinen firma; müşterilerinin günden güne değişen beklentilerini yakından izleyerek bu beklentilere özgü yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Ayrıca firma; yurt dışındaki sektör bazlı yenilikleri de takip ederek bu yenilikleri Türkiye’de kendi geleneksel değerlerimize uygun bir şekilde getirerek bölgesinde referans olma ayrıcalığını yaşamayı da vizyon edinen bir firmadır. Müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi amaçlayan firma, 1966 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde kurulmuştur.


Seferleri

Kütahya ve çevresinde oldukça tanınan ve 56 yıllık köklü geçmişiyle müşterilerine birçok noktada hizmet veren Simav Beyce Birlik Turizm, yerel olarak çalışmayı tercih etmektedir. Yerel olarak Kütahya ve çevresine çoğunlukla hizmet veren firma, şu noktalara sefer düzenlemektedir: Uşak, Abide, Pazarlar, Simav, Emet, Şaphane, Kütahya.


Otobüs Filosu

Turizm sektöründe bulunan en başarılı kara yolu taşımacılık firmalarından olmayı amaçlayan firma, bu politikalar kapsamında otobüs filosunu da müşterilerinin güvenliği ve konforu açısından güncel tutmaktadır. Müşterilerinin konforunu ve güvenliğini ön planda tutan Simav Beyce Birlik Turizm, bu politikalar kapsamında otobüs filosunu sürekli yenilemektedir. Otobüs filosunda Isuzu Novo ve Otokar Sultan otobüsler bulunduran firma, müşterilerinin en rahat edeceği şekilde filolarını düzenler.


İkram ve Hizmetler

Araç içerisinde bulunan sınırsız internet, USB ile şarj hizmeti, priz hizmeti ve koltuk arkası medya sistemleriyle müşterilerinin ilgisini toplayan firma, yenilikçi ve müşterilerinin seveceği şekilde düzenlediği araç içi ikramlarıyla da 52 yıllık geçmişini kanıtlamaktadır. Araç içinde bulunan sınırsız internet sayesinde Simav Beyce Birlik Turizm ile yolculuğunuzda limitsiz bir şekilde internete bağlanabilir, koltuk arkası medya hizmeti sayesinde de dizi ve filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz.

1966 yılında birçok iş adamı tarafından kurulan ve en sevilen firmalardan biri haline gelen Simav Beyce Birlik Turizm biletlerini uygun fiyata hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak için bilet.com internet sitesini kullanabilirsiniz.

Simav Beyce Birlik Turizm İletişim

Telefon: 0 274 513 86 66
E-Posta: bilgi@simavbeycebirlik.com

Adres:
4 Eylül, Yeni Garaj Cd. No:4, 43500 Simav/Kütahya

Simav Beyce Birlik Turizm Seferleri

Simav Beyce Birlik Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Simav Beyce Birlik Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Simav Beyce Birlik Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Simav Beyce Birlik Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Simav Beyce Birlik Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Simav Beyce Birlik Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Simav Beyce Birlik Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Simav Beyce Birlik Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Simav Beyce Birlik Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Simav Beyce Birlik Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Simav Beyce Birlik Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Simav Beyce Birlik Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok